Як голосував ковельський нардеп за недоторканність депутатів

11 Липня 2017, 19:13
2557

Верховна Рада не дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від «Народного фронту» Євгена Дейдея, якого підозрюють у незаконному збагаченні.

«За» проголосували 192 народних депутати. Таким чином подання вважається відхиленим, –  пише Українська Правда.

Як свідчать результати поіменного голосування, ковельський нардеп Степан Івахів «утримався» під час голосування. Для зняття недоторканності з Євгена Дейдея не вистачило 34 голоси.

Антикорупційні органи звинувачують Дейдея в тому, що він спробував приховати купівлю квартири і двох авто за незрозуміло де взяті гроші. Для цього він оформив на дружину Інгу Дейдей «кредит», взятий в Ігоря Лінчевського, помічника свого однопартійця нардепа Дениса Дзензерського.

Окрім цього, Степан Івахів «утримався» при голосуванні на зняття недоторканності з нардепів Олеся Довгого і Андрія Лозового.  Проголосував «ЗА» про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів  Борислава Розенблата та Максима Полякова.  

 

Коментарі
11 Липня 2017, 22:20
Москва наказала - івахув утримався
11 Липня 2017, 22:36
У всіх "рильце в пушку". Не парламент, а зборисько пройдисвітів.
11 Липня 2017, 22:46
І причому тут Москва?
11 Липня 2017, 22:50
А за що голосувати, НАМАГАВСЯ це не доведений злочин, якщо таке намагання взагалі було а не для Геніального плокулола наснилося
11 Липня 2017, 22:51
а у нас що, один депутат ковельський. А потомки сашки долара? А ще якийсь є. Чому ви доколупались до самого нормального депутата?
11 Липня 2017, 23:14
За синка Сашки Долара лучани голосували тож хай вони і переживають.
11 Липня 2017, 23:31
Утримався проти лексика довгого. Занавіс
12 Липня 2017, 01:50
І шо?
12 Липня 2017, 03:02
Тут половина Ковеля недоторканих: валютчики, митники, спиртовики, самогонщики, працівники білого будиночка і силовики і т.д., а хтось хоче притягнути депутата ВР? Смішно.
12 Липня 2017, 04:21
Це один депутат,який зробив для Ковеля більше чим всі разом взяті.
12 Липня 2017, 12:20
Як там, вікна-двері з найдешевшого профілю, щільно закриваються? Протяги не дотинають? А, не всім по вікну-дверям дісталось.!. Проміняли Україну на недоторканість івахува і дулю отримали... ПЄЧАЛЬКА...