Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Гідромотори
Гідромотори

Чи є переваги в імпортних гідромоторів над вітчизняними

16:37 23.02.2021
754

Гідромотори — популярні в українській промисловості пристрої, які перетворюють енергію рідини на обертання вала. Це потужне обладнання, яке необхідне для нормального функціонування різноманітних станків, пресів, бурових установок та іншої техніки. На вітчизняному ринку можна побачити продукцію різних виробників, включно із закордонними брендами. Який гідравлічний мотор краще обрати, український чи імпортний? Спробуємо розібратися у цьому питанні.

Сучасний стан українського ринку гідромоторів

У нашій країні працює багато промислових підприємств, тому ринок гідравлічного обладнання є доволі широким та активно розвивається. В останній час на ньому з’являється багато продукції провідних європейських та азіатських брендів. Деякі імпортні пристрої коштують дешевше, ніж вітчизняні, але мають певні питання щодо якості виготовлення. Експерти рекомендують не звертати увагу лише на ціну, а краще придивитися до технічних характеристик та збірки.

Сьогодні недосвідченому споживачу доволі складно обрати гідромотор серед усього різноманіття брендів. Деякі компанії спеціалізуються на випуску широкої номенклатури агрегатів, інші зосереджені лише на певних моделях. Великі заводи та промислові гіганти зазвичай працюють з окремими постачальниками, які пропонують їм продукцію під конкретні умови використання. Конкуренція між виробниками гідромоторів спонукає до випуску більш якісного обладнання за мінімально можливою вартістю. Тільки так можна досягти успіху.


Характерні особливості гідравлічних моторів з різних країн

Тривалий час українські гідромотори займають ключові позиції на вітчизняному ринку. Вони ідеально підходять до кліматичних умов використання, їхнє обслуговування максимально просте, а ціна — доступна. Такі гідромотори, як МРФ 1000/25 або пристрої інших популярних моделей, легко придбати. І вони надійні в роботі. Головне — обирати продукцію від перевірених виробників з офіційною гарантією.

Також сьогодні українським споживачам доступна продукція і відомих закордонних брендів: Linde, Bosch, Vivoil, Volvo, Komatsu, Hitachi тощо. Вона може запропонувати більшу функціональність, тривалий термін експлуатації, відповідність світовим стандартам. З негативних моментів, притаманних імпортним гідромоторам, відзначимо:

  • певні складнощі з придбанням комплектуючих;
  • дорожчу вартість;
  • меншу ремонтопридатність.

Якщо ви не знаєте, який гідромотор обрати — імпортний чи український — зверніть увагу на його технічні характеристики, призначення, особливості монтажу. Цей пристрій підбирається під наявні умови використання. Не для кожної моделі вітчизняного виробництва можна знайти гідну альтернативу закордонного бренду. Велику роль грає постачальник. Серйозна компанія завжди зможе запропонувати якісне обладнання з необхідними параметрами і оптимальною ціною, незалежно від того, де цей пристрій був виготовлений.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
7 березня
Сьогодні
Вчора
05.03.2021
04.03.2021
03.03.2021