Ковельчанка скаржиться на сервіс у магазині «Папірус»

12 Липня 2017, 15:43
15945

Клієнтка магазину поскаржилась в мережі Facebook.

Жінку обурило недоброзичливе й хамське ставлення продавчині «Папіруса».

«Сьогодні власниця цього магазину на мою скаргу про те, що мені порахували до загальної вартості ручку, яку я не купувала відповіла (передаю дослівно): «Не трандіть і закрийте рота». Вибачень, звісно, я не почула. Хоча я хотіла просто їм про це сказати і навіть не вимагала повернути гроші. Ось так спілкуються з клієнтами у «Папірусі». До речі, жінка доволі старша », – пише Ольга Федорук на сторінці у Facebook.

Свої враження від спілкування із продавчинею жінка описує як «супер».

«Папірус» – це відомий у Ковелі магазин канцелярських товарів та книг. 

 

 

Коментарі
12 Липня 2017, 19:21
штундякі і в.Африці штундяки
12 Липня 2017, 19:27
ті малолеткі продавці вже не одну людину образили в папірусі. Закрити цей магазин.
12 Липня 2017, 19:27
ті малолеткі продавці вже не одну людину образили в папірусі. Закрити цей магазин.
12 Липня 2017, 20:00
Покарати можна елементарно, перестаньте купувати у них. І всім знайомим повідомте це.
12 Липня 2017, 20:18
Та хамка з Папіруса буде відпіждежена каліку назад на роботу не візьмуть.
12 Липня 2017, 20:59
Туди податкову потрібно!!!!<br/>Цінників на товари не можна познаходити!<br/>Давно там не купую.... ціни як у всіх.
12 Липня 2017, 21:05
Що ви хочете,<br/>.там одні штунди баптисти працюють!!!
12 Липня 2017, 21:24
Хочу розповісти про придбання канцелярських товарів в &quot;Папірусі&quot;. Теж придбала товари і коли прийшла додому і звірилась по чеку то була здивована, була добавлена ручка.папка та олівець на суму близько 20 грн.Яле я їх некупувала.
12 Липня 2017, 21:28
Ото худоба!
12 Липня 2017, 21:53
&quot;свідків партії самих зрячих&quot; потрібно карати копійкою.
12 Липня 2017, 22:10
Вже давно принципово нічого там не купую:хазяйка і малі дурепи на касі хамло повне,виховання нуль,ціни у багатьох магазинах можна знайти дешевше!
12 Липня 2017, 22:16
Теж давно не купую у &quot;Папірусі&quot; ціни порівняно, з іншими магазинами, ринком високі, просто розрекламований добре)))
13 Липня 2017, 00:21
Антиреклама - гальмо для ненормальної, рудиментарної (совіцького типу) торгівлі.
13 Липня 2017, 01:38
Дійсно,сервісу нуль,бруд,цінники переплутані і змішані.Товару стільки.що знайти те,що потрібно нереально.Давно не була, думала щось помінялось, а тепер і подавно не піду. Все йде вперед і розвивається, а тут все навпаки.Ганьба)))
13 Липня 2017, 01:39
13 Липня 2017, 12:00
Можливо там і в якусь міру брудно і цінники попутані, але ви теж зрозумійте, нічого не ідеально і якби покупці з такою ж повагою про яку говорять, зверталися до цих дівчат &quot;дуреп&quot; то і вони б нічого проти не говорили ! Не судіть !
13 Липня 2017, 12:43
А мені подобається- все як у нашій європейській країні
13 Липня 2017, 13:39
Та все нормально і добре. Цінники, правда, трохи попутані, можуть зайвих 200 грн. накинути, та й бруду трішки, а так загалом все добре. В якусь міру це в яку?) лол
13 Липня 2017, 15:18
Доки козломорді кацапи та ними завербовані будут псували капусту на нашому огороді, будут і совковська торгівля, і зубожіння, і далеко нам буде до Європи.
13 Липня 2017, 17:21
там штунди одні працюють. а оскільки цінників нема то ви і не порахуєте яка загальна сума.а вони що схочуть те й порахують та й вже не дешево там давно
13 Липня 2017, 19:13
Ні там реально на касі дві шмари, одна штунда друга лахудра і весь час гризуться. А господарі хамло з хамла яких мало є!!!
13 Липня 2017, 20:42
А хто хазяїн?
13 Липня 2017, 22:23
А МЕНІ ШТУНДИ ПОДОБАЮТЬСЯ-ОСОБЛИВО свідки єгові
14 Липня 2017, 03:28
Дівчата, жінки... давайте будемо людьми... досить образ.... любімо одне одного.... і все буде добре
14 Липня 2017, 03:28
Дівчата, жінки... давайте будемо людьми... досить образ.... любімо одне одного.... і все буде добре
14 Липня 2017, 14:17
Полюби продавщицю-штунду прямо на прилавку. Бо їй бог ніяк чоловіка не випише, а чорти беруть, матка біситься...
14 Липня 2017, 16:10
Не купляю в цьому магазині нічого вже давно. Не знаю які там зараз продавці, але тоді як мене там образили були молоді, не виховані, не ввічливі. Я зайшла з напівпорожньою сумочкою, в яку (наголошую!) ще можна було вмістити принаймні якусь іграшку або блокнот і з невеликим відкритим пакетом, з якому майже виглядала коробка дорогих цукерків, трохи нижже було видно кілограмова пачка дорогої кави в зернах. Я підійшла до каси і показала вміст пакета молодій продавчині, на що вона мені різко відповіла - поставте пакет в камеру схову. Зважаючи що вміст пакета коштував більше 400 гривень, а ще продавець попередила, що не несе відповідальності за речі залишені в камері схову.то я звичайно не ризикувала ставляти туди пакет і запитала чи ведеться відеозапис. Продавець сказала, що так, ведеться але за правилами магазину я не маю права заходити в торговий зал з пакетом. Я знову ж її запитала - я що, схожа на крадійку? А якщо я або будь-хто щось вкрадуть і покладуть в сумочку, то може треба і сумочки в камеру ставляти? Але продавщиня була як броня. Я пішла з магазину і дорогою плакала, бо було дуже боляче, але більше ніколи я там нічого не купляю, бо є інші магазини де чекають на продавця і раді обслужити, навіть якщо він зайшов з торбою чи рюкзаком.
14 Липня 2017, 18:44
Ольга Федорук, яка написала пост про Папірус, людина абсолютно неадекватна. Я була свідком інциденту, і хочу сказати, що верещала вона як божевільна, не давала навіть слова вставити тим бідним продавцям. Шкода, що ніхто не записав відео на телефон. А ще більше шкода тої нещасної дитини, яка була з нею. Хай бог милує мати таку матір. А ще й кажуть , що вона вчителька. Людина брехлива і безсоромна. Надіюсь, в магазині є відеозапис. Хай виставлять і вони на фейсбук.
14 Липня 2017, 18:45
Ольга Федорук, яка написала пост про Папірус, людина абсолютно неадекватна. Я була свідком інциденту, і хочу сказати, що верещала вона як божевільна, не давала навіть слова вставити тим бідним продавцям. Шкода, що ніхто не записав відео на телефон. А ще більше шкода тої нещасної дитини, яка була з нею. Хай бог милує мати таку матір. А ще й кажуть , що вона вчителька. Людина брехлива і безсоромна. Надіюсь, в магазині є відеозапис. Хай виставлять і вони на фейсбук.
14 Липня 2017, 20:29
Знаєте, на рахунок пакетів то якби люди не крали в пакети то і правил таких не було б. А судити по вигляду схожа на крадійку ви чи ні то це не варіант, бо є такі люди що ніколи не подумала б, що можуть красти
14 Липня 2017, 20:46
Знаєте, якшо людина плаче бо їй сказали поставити пакет до шафи то їй потрібно до психолога
14 Липня 2017, 20:48
І такі правила не тільки в Папірусі, а скрізь тому нічого нового
14 Липня 2017, 20:51
А вам шановний &quot;Фараон&quot; треба не тут писати, а в школу іти вчитись бо з вашою мовою вам з людьми спілкуватись не можна, бо по тому як ви пишете відразу видно рівень вашого виховання. І доречі расизм в Україні заборонений
14 Липня 2017, 20:54
Хтоб там що не говорив, а в цьому Папірусі найнижчі ціни не тільки в Ковелі, а й усьому регіоні - давно перевірено. Тому й не дивно, що тут завжди черги. А там, де черги завжди можуть виникнути непорозуміння.<br/><br/>Але дуже дивують пости учасників цього форуму - повні ненависті. Одні ярлики чого варті: ЛАХУДРИ , ШМАРИ, КОЗЛОМОРДІ, ШТУНДЯКИ :))))) Мені чомусь здається, що люди, котрі вживають такі слова, взагалі не мають права когось вчити правді життя.
14 Липня 2017, 22:00
Та моя баба там якраз скуплялася ручками, вона у поїздах перепродує їх. То казала, що та жіночка - покупець верещала біля кас так, що ті продавці трусились як кролі перед розстрілом.
14 Липня 2017, 22:24
Понятне дєло: єсть такі покупці, що краще з ведмедем цілуватися, як з ними про шось говорити. Як у мене на маршрутці було, коли з Луцька їхав: як той кліщ енцефалітний вчепилася і всю дорогу гризла, а потом ще й скаргу написала, щоб мене оштрафували. Уже і люди її врозумляли, просили замовкнути. Нічого не помогало...
15 Липня 2017, 12:59
Так було, є і буде. Продавець повинен робити свою роботу і не чути емоцій покупців. А якщо рота розкриє хоч раз, то нехай відразу йде на біржу праці, там йому підберуть роботу, яка йому підходить...
15 Липня 2017, 14:50
Знаєте, але продавці також люди, і принижувати продавця покупець не має права
15 Липня 2017, 15:57
Я є постійним клієнтом магазину Папірус. Дуже подобається цей магазин,приємні дівчата,гарне обслуговуванні,великий асортимент і низькі ціни! Ні разу мені ніхто не хамив і не грубив!
15 Липня 2017, 18:48
Яке там нафіг хароше обслуговування!!!!!<br/>Я ото недавно случайно пачку ручок в сумку положила, бо в корзіну не вміщалися, а на касі за тими разгаворами забулася за них розплатитися, так мене за ту срану пачку чуть воровкою не зробили. Бо вони відєтє лі в камеру наблюдають. Вони не понімають, що людина тепер така затуркана, що не тіки за ручки, а за собственного чєловєка забуде. Нафіг такі магазини нужни. У нас на Данбасі на такіє сраниє ручкі нікто вніманія нє обращає.
15 Липня 2017, 23:55
А ви хотіли щоб за пачку ручок яку ви не заплатила,вам нічо не сказали?) Я думаю якщо це супермаркет,то крім кошолок там ще возикі мають бути,і пачка ручок точно би вмістилася))
16 Липня 2017, 00:38
Ти мене ще поучі, как мені нада обслуживаться в магазине! Виіскался тут мне позорище))))
16 Липня 2017, 14:20
Та ви праві! Це жесть! За пачку ручок людину тривожити назад до каси вертати! До чого дожилися)))
16 Липня 2017, 14:26
Позакривати нафік ті магазіни.Сам недавно хотів кроси Адідас винести,та де там винесеш,понаставляли охоронців!
17 Липня 2017, 14:00
Купували дитині лего, на ціннику 300 з хвостиком не памятаю точно, на касі заплатила 500. Здивувалась подумала може щось незрозуміла, але ж перевіряла сто раз як кажуть. А тепер все встало на своє місце. А ще віруючі називаються. А хазяйка противна то факт.
17 Липня 2017, 15:39
Мeнe найбільшe обурює табличка над касами, що в'ізд з калясками заборонeно. Як у магазин, дe є купа дитячих іграшок, можна заіхати бeз каляски? У мeнe дитина малeнька, зазвичай у калясці є щe рeчі, цe лишаєш каляску, дитину на руки сумку на руки(у ній тeлeфон, ключі.....), як обирати товар? А якщо дитина інвалід, або навіть дорослий у візочку....?Цe є обмeжeння прав людeй інвалідів!А хамство само собою є.
17 Липня 2017, 19:30
Нарахунок таблички &quot;візками не заїжджати&quot; також хочу сказати.Згідно закону &quot;Про захист прав споживача&quot;,Стаття 17. Права споживача у сфері торговельного та інших видів обслуговування <br/><br/>1. За всіма споживачами однаковою мірою визнається право на задоволення їх потреб у сфері торговельного та інших видів обслуговування. Встановлення будь-яких переваг, застосування прямих або непрямих обмежень прав споживачів не допускається, крім випадків, передбачених нормативно-правовими актами. <br/>По суті дана табличка обмежує права споживача, тільки через те що він прийшов у магазин з дитячим візком, таке обмеження не допустиме згідно закону про захист прав споживача.<br/>Дотого ж, адміністрації магазину ніхто не забороняє обладнати спеціальні гральні кімнати для дітей і найняти кваліфікованих людей які б могли б приглянути за дитиною у візочку, це ж доволі затратно але тоді б ви не порушували б прав споживача,а допоки ви не маєте права забороняти в'їзд з дитячими візочками.
17 Липня 2017, 19:30
Нарахунок таблички &quot;візками не заїжджати&quot; також хочу сказати.Згідно закону &quot;Про захист прав споживача&quot;,Стаття 17. Права споживача у сфері торговельного та інших видів обслуговування <br/><br/>1. За всіма споживачами однаковою мірою визнається право на задоволення їх потреб у сфері торговельного та інших видів обслуговування. Встановлення будь-яких переваг, застосування прямих або непрямих обмежень прав споживачів не допускається, крім випадків, передбачених нормативно-правовими актами. <br/>По суті дана табличка обмежує права споживача, тільки через те що він прийшов у магазин з дитячим візком, таке обмеження не допустиме згідно закону про захист прав споживача.<br/>Дотого ж, адміністрації магазину ніхто не забороняє обладнати спеціальні гральні кімнати для дітей і найняти кваліфікованих людей які б могли б приглянути за дитиною у візочку, це ж доволі затратно але тоді б ви не порушували б прав споживача,а допоки ви не маєте права забороняти в'їзд з дитячими візочками.
24 Липня 2017, 22:09
Повністю підтримую адміністрацію магазину. Люди з колясками задівають і розбивають товар, використовують коляски для крадіжок і не відповідають за поведінку своїх дітей. Нехай при вході підписуються, що будуть відповідати за збитки завдані через їхню недбалість, і кожного крадія треба &quot;Згідно закону&quot;, а не пробачати.
25 Липня 2017, 01:50
підтверджую дівчата хами а особливо до дітей
31 Липня 2017, 19:51
Скажіть будь ласка, закон магазину вищий за закон України? Хто мені може заборонити зайти в магазин з сумкою чи пакетом, чи з коляскою? Попридумували собі правила і користуються що люди не знають своїх прав.
02 Серпня 2017, 04:35
какие вообще козли придумали ети закони? почему собственик не может запретить вносить сумки, если покупатели постоянно крадут и не отвечают за свою халатною &quot;неосторожность&quot;? вот примут что к вам в квартиру можна входить и делать что хочеш, а потом еще и вас виноватими сделают. не пускают с сумкой, а ви хотите войти? ну так покажите на виходе что ничего не украли или идете туда где цена украденого будет заложена в ваш счет. били би все люди в украине адекватние, то и проблем таких не возникало.
05 Серпня 2017, 00:30
какие вообще козли придумали ети закони?<br/>&gt;Нормальні закони, щеб їх всі знали і виконували було б зовсім добре. <br/><br/>почему собственик не может запретить вносить сумки, если покупатели постоянно крадут и не отвечают за свою халатною &quot;неосторожность&quot;?<br/>&gt;тому що, це порушення закону, обмеження прав і свобод людей, магазин може заборонити зайти з сумкою\пакетом тільки в тому випадку якщо в тих сумках буде такий самий товар як продається в даному магазині.<br/><br/>вот примут что к вам в квартиру можна входить и делать что хочеш, а потом еще и вас виноватими сделают.<br/>&gt; або якийсь ПП маршрутного таксі придумає собі такі правила і буде говорити вам, що з великою валізою, в його автобус заходити неможна, - не дивлячиь на те, що у вас є квиток. <br/><br/>не пускают с сумкой, а ви хотите войти? ну так покажите на виходе что ничего не украли или идете туда где цена украденого будет заложена в ваш счет. били би все люди в украине адекватние, то и проблем таких не возникало.<br/><br/>&gt; У сумку/пакет може заглянути тільки охоронець і тільки з дозволу покупця.<br/><br/>вперше бачу такий магазин де дивляться на кожного покупця/клієнта як на злодія. Судячи з того, що писали вище у магазині стоять камери, ну так дивіться в свої камери в чому проблема? хтось щось забув оплатити, викликаєте копів і на тому крапка.
05 Серпня 2017, 00:39
Хто відповідає за збереження речей в камері схову?<br/>Ви погодилися залишити на вході свій пакет з речами, поставили його в осередок, закрили і взяли ключ з номерком. З цього моменту магазин взяв на себе функції зберігача, так як прийом речей на збереження підтверджений номерним жетоном - така форма укладення публічного договору зберігання передбачена статтями 936 і 937 Цивільного кодексу України.<br/>Це важливо знати, тому що часто поруч з осередками зберігання в магазинах висить оголошення: «Адміністрація не несе відповідальності за збереження речей». Так ось, такі оголошення порушують статтю 950 Цивільного кодексу, в якій чітко сказано, що за втрату або пошкодження речі, прийнятої на зберігання, відповідальність несе її охоронець. Тобто, в нашому випадку - магазин. Він же згідно зі статтею 951 того ж кодексу, повинен буде відшкодувати збитки, якщо ваші речі будуть втрачені або пошкоджені.<br/>Але це - теорія. На практиці ж краще не залишати в осередках дійсно цінні речі - довести, що у вас пропав дорогий ноутбук, фотокамера або навіть просто сумка з дорогими покупками буде вкрай складно.
09 Серпня 2017, 01:55
візьміть льоду і прикладіть самі знаєте куди))
06 Вересня 2017, 20:02
Аби шо ляпнути
14 Вересня 2017, 15:35
Продавці там хамки ще ті, хамлять не дивлячись на вік, що дитині, що старшій людині. Невихованість аж зашкалює, говорять з покупцями на ти. Скуплялась з двома дітьми до школи, дорахували близько 200 гривень, іншого разу на двох товарах хотіли обрахувати на 18 гривень, на моє зауваження вислухала стільки бруду в свою сторону, що якби не діти то варто було б їй заїхати раз, щоб спустилась з небес на землю. А господарі мабуть такі ж, якщо після стількох скарг не приймають ніяких мір.
20 Липня 2018, 03:15
Моя мама купувала в папірусі вдома звірила чек а там Пісок для творчості на суму 200 грн який вона не купувала. Пішла розбиратись а в кінці продавчиня навіть не вибачилась а начальник мусив!!!!!
05 Вересня 2019, 21:04
Ці малолєткі закриваються за 10 хвилин до точного часу закриття магазину що за проблема
10 Грудня 2019, 20:54
Купила в «Папірусі» олівці. Це просто жах! Кришаться, неможливо ними фарбувати. Як такий товар можна продавати? І головне, дорого коштує. До чого ми йдемо?
10 Грудня 2019, 20:54
Купила в «Папірусі» олівці. Це просто жах! Кришаться, неможливо ними фарбувати. Як такий товар можна продавати? І головне, дорого коштує. До чого ми йдемо?
10 Грудня 2019, 20:54
Купила в «Папірусі» олівці. Це просто жах! Кришаться, неможливо ними фарбувати. Як такий товар можна продавати? І головне, дорого коштує. До чого ми йдемо?
17 Січня 2021, 14:10
В Папірусі була разів 10,обслуговуванна на висоті, дівчата в своїй справі компетентні, ціни дишевші чим в інших магазинах, і базарах, завжди чисто.Один з моїх улюблених магазинів.