У Володимир-Волинському «гагахнуло» так, що почули аж у Ковелі

12 Липня 2017, 18:20
7508

Поблизу Володимир-Волинського військові літаки долали звуковий бар'єр.

Вибух звукового бар'єру був настільки потужний, що його можна було почути у Ковелі.

 

«Гагахнуло» так, що затрусились шибки у будівлях володимирчан і було чутно аж в сусідньому Нововолинську та Устилузі. Після так званого «вибуху» лише було чути щось схоже на звук пролітаючого літака, – пише Район.Володимир-Волинський.

У городян було безліч версій, а місцеві рятувальники повідомили, що жодних повідомлень про те, що у місті що вибухноло не надходило. Як пише БУГподібний «вибух» можна почути коли винищувач пробиває звуковий бар’єр. Саме це і почули мешканці Володимира-Волинського та Нововолинська.

Відео для прикладу:

 

Таке явище стривожило ковельчан.  В групі «Типовий Ковель» у соціальній мережі Facebook коментатори ділились своїми версіями джерела такого звуку. 

 

Коментарі
12 Липня 2017, 23:12
"Але це радує - значить таки військова авіація в нас є!" - ага. Є. Може це один літак і є.
12 Липня 2017, 23:19
за тоталітарного режиму такі вибухи були звичайним явищем і ніхто на них не звертав уваги. луцький аеродром проводив польоти майже щодня. А тепер за вильот на напівзломаному МІГові чи СУ вважається подвигом. СЛАВА КПСС
12 Липня 2017, 23:27
зрадофіл
13 Липня 2017, 00:22
Катапультуйся в пекло! Слава Україні!
13 Липня 2017, 01:52
Де ви ту "славу" бачите на даний час? У розвалинах економіки, здихаючому народові, гинучих військових, бомжах, вічно пяних дядьках в селах?! Де!!!???? Повторювати дурнуваті шкіряківсько-геращиновські мантри - це ще не значить бути розвинутою і самодостатньою країною. Нам треба працювати і працювати до кривавих мозолів, а не верещати про "славу".
13 Липня 2017, 02:43
працювати і працювати до кривавих мозолів, а не верещати= Сталін так і робив!!
13 Липня 2017, 09:41
А мене газову трубу поверніть і ми всі заживемо
13 Липня 2017, 15:19
"Ми" - це ти з путіним?
13 Липня 2017, 16:57
Якщо працювати - ознака сталінізму, то просити з простягнутою рукою, по Вашому, ознака патріотизму? Скачіть скільки хочете, а країну доведеться будувати нам і нашим дітям. (Якщо ви і вам подібні щось залишать від неї)