«Ковельські ковбаси» програли суд білоруському постачальнику

12 Липня 2017, 19:23
4307

Білоруська компанія «Вікос» виграла суд в «Ковельські ковбаси» про стягнення 163 776 грн через несплату поставленого товару за договором.

Таке рішення прийняв Господарський суд Волинської області 15 червня, – повідомляє видання «Конкурент». 

«Вікос» та «Ковельскі ковбаси» підписали договір про поставку товарів. Товари до «Ковельських ковбас» були доставлені, але гроші фірма «Вікос» не отримала. На судові засідання ковельська компанія не з'явилась.

В результаті Господарський суд Волинської області прийняв рішення про часткове задоволення позову фірми «Вікос». Суд зобов'язав «Ковельські ковбаси» виплатити 129 976 грн основного боргу, 24 331 грн інфляційних втрат, 7 048 грн 3 % річних та судові витрати по справі 2 420 грн. Загальна сума становила 163 776 грн.

Керівником «Вікос» станом на 12.07.17 року є громадянин Білорусі Віктор Собець. Головна діяльність підприємства – це неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

 

Коментарі
12 Липня 2017, 23:16
судді. які визнали вину ковельських ковбас є агентами кремля.
12 Липня 2017, 23:49
там забагато кобаски крали. тому і закрились.
13 Липня 2017, 00:27
За тих совітів вся продукція з м'ясокомбінату (тепер Ковельські ковбаси) йшла в москву. В наших магазинах було хоч шаром покоти. Жаль, не знайшлось тоді на той м'ясокомбінат кукукнутого Косцьов'ята. Було б м'ясокомбінату те, що меблевій фабриці.
13 Липня 2017, 01:02
масло вершкове 3р90к, м2со яловиче 2р20к, м"ясо свине - 2р.80к, молоко згущене 35 коп баночка, молоко пастеризоване 20 коп літр, кефір 15 ком пів літра, проїзд в автобусі 65 коп, купейний вагон до Києва - 6 крб, зошит 2 коп. балон газу скрапленого 2 .80, кіловат час 4 коп. І багато чого іншого. Бензин 6 коп за літр. 24 копійки з людини за газ і ніяких тобі бидлячих лічильників. Бабка на мінімальну пенсію в 60 крб. могла прожити не задумуючись. І ти ще будеш там щось гавкати про совєти, козел.
13 Липня 2017, 01:03
помилочка проїзд 5 коп.
13 Липня 2017, 01:15
Совок, ось і вали на кндр, товариш ин тебе змусить там масло вершкове 3р90к любити не швидко, а дуже швидко
13 Липня 2017, 01:47
За тих, як Ви кажете, "совітів", ми жили як люди, а зараз скачемо, як мавпи під чужу дудку, і, що найбільш образливо, ні грама не соромимося виставляти себе в ролі злиденних прохачів із вічно простягнутою рукою без власної гордості. Коли почнемо жити власним розумом для себе і своїх дітей, а не на побігеньках у "партнерів"??????
13 Липня 2017, 01:54
тоді почнемо жити добре, коли зникнуть з нашої землі продажні шкури.
13 Липня 2017, 11:15
А ти до сих пір скачеш під кремлівську дудку і кукурікаєш, як когут на зоні, проти України. І клюєш українські харчі, щоб твої кєші завернулись!
13 Липня 2017, 11:46
Що ви знаєте ? ціни на масло чи ковбасу? А те що пенсія в простих селян була 28крб. то ніхто не згадає.Люди робили на трудодні,а потім виживали.
13 Липня 2017, 15:37
не бреши. запитай свого діда чи бабу а не розпосвюджуй слухи бандерівської пропаганди.
13 Липня 2017, 16:55
Ну, звісно, мати думку, яка відрізняється від зомбопропоганди геращенків, вятровичів і купки недоумкуватих малолітніх "кугутів" - злочин. Хто думає не так - автоматично стає агентом кремля і вибл....ка путіна.
16 Липня 2017, 15:11
Тобі трудоднів не вистачило на квитьк до москви? Сідай в телятник з пересадками...