Кричевичі: зловили лісокрадіїв з Камінь-Каширського району

14 Липня 2017, 16:42
5502

Поблизу села Кричевичі співробітник лісового господарства виявив 12 зрізаних сосен.

Про це інформує прес-служба ГУНП у Волинській області.

До чергової частини Ковельського відділу поліції звернувся співробітник лісового господарства й повідомив про виявлену порубку дерев. Невідомі зрізали 12 сосен на території лісництва поблизу села Кричевичі. Сума завданих матеріальних збитків встановлюється.

Правоохоронці оперативно встановили, що крадіжку скоїли двоє 23-річні жителі Камінь-Каширського району. Крадіям загрожує до 5 років позбавлення волі.

Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді арешту, обмеження або позбавлення волі до 5 років.

Триває досудове розслідування.

Коментарі
14 Липня 2017, 20:27
ШТУНДИ із с.Стобихівка.Країну захищати -так НІ,їм автомата не можна в руки брати,а ліс пиздити то вони перші. Самі більші злодії і брехуни це --ШТУНДИ. Всіх на фронт. Слава УКРАЇНІ!!!!
14 Липня 2017, 20:32
Репорст лісові охороні та поліції.Штундяку на гіляку.
14 Липня 2017, 21:38
Немає на ВАС мене. Всі штунди булиб в ш трафбаті.
14 Липня 2017, 21:45
Зловити МОРОЗА. Машину ауді-забрали,кримінал відкрили. Боже борони в "ТУРА" КРАСТИ. - будем в других. Ліс -народне добро,а ми-народ.
14 Липня 2017, 21:57
Не лізьте на полігон-це МОЯ територія. Самому мало.
14 Липня 2017, 22:05
<p>До [ВИДАЛЕНО] мені те Ауді. 5- ть років краду,а зловили перший раз. Продам палетку-п'ять таких куплю. Воно на бляхах,хай забирають .</p>
15 Липня 2017, 00:08
Бабтисти- Злодюги. Злодюг в - тюрми.
15 Липня 2017, 00:10
це точно!!!!..і порядок бувби в країні...
15 Липня 2017, 00:12
Покрали все в Камінь- каширському районі, добрались до Ковельського району. Штундяри- нахуй в свій район.
15 Липня 2017, 00:33
Як штундяка так падло
15 Липня 2017, 02:05
Захисника лісу - нах.. першого на фронт, якщо так хоче іншим зброю до рук всунути. Що, від доброго дива і хорошого життя пацани ліс, як ти кажеш, пиз...ть? Бережи його добре, бо коли америкоси з гейропейцями кредити з процентами і шкурами наших дітей будуть здирати, вони тобі, щирому юкраїнцю, велике сенкю скажуть.
15 Липня 2017, 02:16
Голубчик хавай джипа бо зловлять і забируть
15 Липня 2017, 09:41
Там вже був не один Наш брат, а з Вас злодюг нікого там не було.
15 Липня 2017, 10:02
<p>Не хочите брати автомата--- беріть сокири та [ВИДАЛЕНО] в атаку. Схід вас жде. Пишуть різну [ВИДАЛЕНО] " погане в їх життя вот і пішли [ВИДАЛЕНО]" , а Ауді де Воно заробило? Воно хоч десь в житті робило? Відповідь одна НІ. ВОНО тільки вміє [ВИДАЛЕНО].</p>
15 Липня 2017, 10:25
Аа на сході хто проти України воює?? Штунди?? Чи це російська православна людина з АКМ прийшла свою малоросію повертати!! ?? тож в Росії тих штунд багато є ,але за те що не ідуть на схід вбивати брата то їх садять!!! А для наших це норм надивились по тєліку там брехні і вперед малоросію повертати!!
15 Липня 2017, 10:47
Провести повну мобілізацію ШТУНД разом з їхніми транспортними засобами, сокирами, бензопилами, тощо.... В короткі терміни створити батальон " ШТУНДА" . ПАСТОРІВ-- призначити ротними, простих ШТУНДЯК-- єфрейторами. Відправити на схід для захисту УКРАЇНИ від руского окупанта.
15 Липня 2017, 11:30
Один з найрозумніших наказів за останні 2 - ва роки. Хоть там з них буде толк і вагома допомога народу УКРАЇНИ.
15 Липня 2017, 16:59
<p>Штунди запамятайте не крадіте бо скількіб жопа не скакала всьоравно на [ВИДАЛЕНО] попала. Задумайтесь.</p>
16 Липня 2017, 02:04
Розумники, хто там де був і скільки котлів пройшов - то ваші проблеми. Вам Філарет сказав, що ворог Росія - от і бодайтесь з ними. Нам пастор такої херні не казав, бо він не поїхав розумом. Весь світ і так наш, ми при совєтах не брали зброю і зараз не будемо, краща зброя - розум, бабло і підтримка одновірців. За нами істина Господа нашого, а ви сієте тільки зло, і зберете врожай ненависті.
16 Липня 2017, 02:30
Самі лісники вкрали набагато більше!
16 Липня 2017, 03:19
Ти мене зловив. А я ШТУНД ловив. Ваш пастор таке саме падло як ВИ. Про яких одновірців ВИ пишете-ВИ ШТУНДИ здаєте одне одного( самі себе) як ти думаєш?- звідки ми взнали, що ваш одновірець буде в час ночі ліс красти? Розумний ШТУНДА зроби висновок!!!!!
16 Липня 2017, 17:06
<p>Штунди [ВИДАЛЕНО] Коля Голубчик джипихаввй</p>
16 Липня 2017, 17:07
<p>Штунди [ВИДАЛЕНО] Коля Голубчик джип ховай</p>
16 Липня 2017, 17:07
<p>Штунди [ВИДАЛЕНО] Коля Голубчик джип ховай</p>
16 Липня 2017, 17:07
<p>Штунди [ВИДАЛЕНО] Коля Голубчик джип ховай</p>
16 Липня 2017, 17:07
<p>Штунди [ВИДАЛЕНО] Коля Голубчик джип ховай</p>
16 Липня 2017, 17:08
<p>штунд надо [ВИДАЛЕНО]</p>
16 Липня 2017, 19:44
незнаю як нащот тих сосен !!! А то що фурами самі лісівники заганяють то факт !! Якщо нема доказів то скоро будуть !' Камери є в кожного і безпілотники вже є,, так що зараз -------!!!!!
16 Липня 2017, 21:01
З таким арсеналом краще за жінкою дивись, бо недай боже загуляє.
16 Липня 2017, 22:00
За тими жінками дивись чи недивись- а Вони нам дають.! Ще як файно й добре. А ти дурню дальше бався безпілотником разом з камерою, поки твоя раком стоїть.
17 Липня 2017, 02:34
Штундіст голубчик накрав палєту на 2 джипа і буса. Він ніколи ніде не робив тільки крав телята в колгоспі і ліс отака в його віра позволяє таке робити.
17 Липня 2017, 02:35
Найцікавіше те, що самі штунди визнають як порушують основні Божі закони (крадуть, зневажають, підкуплять, брешуть і таке інше). Нахрина і для кого ви Ідіоти та ваші пастирі читаєте свої проповіді? Згоден, що серед вас є частка справжніх людей віри. Але їх мало. Ваша віра, як би ви того не заперечували, служить не Богу, грошам!!! І всі ваші "суди присяжних" - це лише показуха для слабких. В кого крадених грошей повні кишені - пастирі посцикують чіпати!
17 Липня 2017, 02:36
Найцікавіше те, що самі штунди визнають як порушують основні Божі закони (крадуть, зневажають, підкуплять, брешуть і таке інше). Нахрина і для кого ви Ідіоти та ваші пастирі читаєте свої проповіді? Згоден, що серед вас є частка справжніх людей віри. Але їх мало. Ваша віра, як би ви того не заперечували, служить не Богу, грошам!!! І всі ваші "суди присяжних" - це лише показуха для слабких. В кого крадених грошей повні кишені - пастирі посцикують чіпати!
17 Липня 2017, 02:40
<p>До речі Камінь-Каширські куратори цього сайту всі коментарі даної статті видаляють. Напевно самі штунди чи просто [ВИДАЛЕНО]!!!</p>
17 Липня 2017, 17:27
Підпри - це ви і ваша філаретівська секта. Ха нами - Америка і весь вільний світ, а вашу х...ню не визнала навіть ніяка з православних церков. Давайте бабло, нацики, ще є шанс покаятись і приймемо під своє крило. Господь з Нами!.
17 Липня 2017, 17:28
Підари - це ви і ваша філаретівська секта.А з нами - Америка і весь вільний світ, а вашу х...ню не визнала навіть ніяка з православних церков. Давайте бабло, нацики, ще є шанс покаятись і приймемо під своє крило. Господь з Нами!.
17 Липня 2017, 21:19
найкраще село
20 Липня 2017, 16:39
Нестрадайте ерундою.
23 Липня 2017, 17:17
до Голубчика..<br/>&quot;ґєдзьо &quot; нагла і гнила морда ...хавайся сам і джипа разом
23 Липня 2017, 20:33
Як я тебе зхаваю то нихто не найде. Від Гол.