До ковельської набережної будують під’їзну дорогу

15 Липня 2017, 15:30
5830

Ведеться будівництво під’їзної дороги від вул. 40 років Перемоги до набережної.

Під’їзну дорогу будують від вул. 40 років Перемоги до набережної, а згодом розпочнеться облаштування стоянки для автомобілів – це буде білощебеневе покриття. З часом, за потреби, його можна буде заасфальтувати, що дозволяє технологія, – про це йдеться на офіційному сайті Ковельської міської ради.

За словами заступника міського голови Андрія Товстиги, мешканці мікрорайону, який зводиться поряд, готові долучитись до будівництва доріг.

На дорогу до набережної з місцевого бюджету виділили півтора мільйона гривень.

За останні два роки на набережній відбулись кардинальні зміни. Вздовж водосховища викладено доріжку з бруківки, поряд стоять лавки для відпочинку, територія освітлюється новими сучасними ліхтарями. Поряд з дорогою облаштовується тротуар. 




 

Коментарі
15 Липня 2017, 19:46
ведуть дорогу до своїх маєтків чорти кручені ,а народ вірить .
15 Липня 2017, 20:01
ЯК НАРАЗІ 1917 РІК
15 Липня 2017, 20:13
Крейсер Аврора мчить на всіх парах. Скоро буде
15 Липня 2017, 21:27
Який цей злодійсько корупційний БЮТ наглий та безпринципний
15 Липня 2017, 21:29
В 1917 ВСЕ БУЛО ЯСНО З БЮТ депутатик ЗНАЧИТЬ ВОРОГ НАРОДУ
15 Липня 2017, 22:11
Нехай будують. Дорога то хороше діло.Хоть щось корисне для людей міста зроблять. Інша ситуація , скільки на цьму відмиють відкатів??? Але я думаю , що дорога то людям лишиться. Тільки біда в тому що вони щось починають робити і не боводять до пуття. От для прикладу. Почали замінювати ліхтарі освітлення в місті насвітлодиодні. В центрі поміняли, нові стовби поставили , Володимирську поміняли, та на цьому все і скінчилось. Я вже грішним ділом подумав, що і до Сільмашу дійде заміна ліхтарів але де там. На цьому все і скінчилось. Зимою поставилі ліхтарі на лампах (старих жовтих) щоб освітлити Заводську ( магазини Сяйво Економ та дорогу вздовж будинкі Заводська 3. Який місяць півтора посвітили і на цьому все.Вже декілька місяців нічого не освітлюється<br/>До чого я веду? Та до того що з тою дорогою буде те саме що і з освітленням на Сільмаші.
15 Липня 2017, 22:26
А в Товстиги срака,як у доброї баби.Такий молодий і такий сракатий.
15 Липня 2017, 22:37
По освітленню взагалі цирк. Грудень місяць, на вулиці - 20 С, центр активно міняють і у ФБ чинуші розпинаються що буде замінено від &quot;вісягі&quot; до перехрестя з Володимирською. Сьогодні вже липень місяць, пів року ніц не робиться. Мабуть знову чекають грудня місяці бо не дай Боже залишаться гроші, тоді прийдеться знову доставляти.<br/>Тепер по набережній. Ви пройдіться від 500 до 750. Після дощів потихенько бруківка сповзає у воду. Так звана зелена зона вся у бур'яні. Я вже мовчу про сам берег який за рік два заросте і від чистки і сліду не лишится... А тепер згадайте що обіцяли http://www.kovel.tv/suspilstvo/vidpochyvaty-na-turii-stane-komfortno.html і порівняйте з цим убожеством яке зробили
15 Липня 2017, 22:54
а ти що, Гомік, що на сраки заглядаєшся?
16 Липня 2017, 00:46
скільки те бородате падло грошей відкатить собі? Як то кажуть яблучко від яблуні недалеко ябнулось.
16 Липня 2017, 01:31
Ооо дорога дуже потрібна якраз щоб на набережну на автівці виїзджати щашлики пожарити... По розстелювати одіяла нагадити навколо вогонь розвезти... Ну ви зрозуміли....
16 Липня 2017, 02:35
Річку ,,засрали,, дорогу вони ведуть!!!
16 Липня 2017, 10:58
В таку велику сраку файно цілити
16 Липня 2017, 20:47
Будують дорогу в курчі , в той час як пів міста без доріг.
16 Липня 2017, 20:52
Сцену в парку розвалили , і все, нахер нада далі строїти. Стройка вєка буде
17 Липня 2017, 14:06
Дуже добре що місто наше будує,ремонтує,розвивається.Якби ще менше було &quot;жабодавів&quot;а справжніх ковельчан і неруйнували, а зберігали все те, що зроблено місто наше ще було б краще.Тримайтесь керівники і організатори,не всі такі як ті, що тут пишуть.Ми за наше місто і дякуємо за вашу роботу.Не все так швидко сьогодні робиться,але основне,що ви неопускаєте руки і нереагуйте на цих крикунів.Це все на що вони здатні.
17 Липня 2017, 15:06
Повністю згідний. Хай би вже того клоуна з порожніми кобурами на сраці швидше жаба повністю задушила.
17 Липня 2017, 17:12
ЩО мали дорогу з Зеленої до БІлашова зробити товони щебінь вкрали і тут сиплють чорти не добиті !!!!!!
17 Липня 2017, 23:26
Дорога в корчі дуже потрібна!!!!!!Краще б вулицю Воля удочерили і зробили дорогу сироткі.За кого голосувати щоб таке сталося?
18 Липня 2017, 01:50
Все за вул. Волю правильно. Товстигу на палю, або краще - в штрафбат і в АТО!
19 Липня 2017, 12:01
Я буваю в Ковелі не часто, але місто потихеньку гарнішає. Критикувати владу можно і треба! Але ви бажаєте, щоб вона відразу і скрізь. Милі мої, так не буває.Гроші потрібно рахувати коли вониє в бюджеті міста. А якщо їх нема, то і дороги з ліхтариками на стовпах не буде. Поки користуйтесь кишеньковими і буде вам під ногами світло. А у влади треба запитати: Где деньги Зин?