Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Аварія / Фото ілюстративне
Аварія / Фото ілюстративне

Мешканців Ковель-2 просять менше користуватися мережами каналізації на час ліквідації аварії

18:14 04.03.2021
2457

Ковельводоканал просить мешканців одного мікрорайону Ковеля обмежити користування мережами каналізації на період ліквідації аварії.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

4 березня на напірному колекторі від КНС № 9 на вулиці Короленка сталася аварійна ситуація.

УВКГ «Ковельводоканал» просить споживачів, які знаходяться на вулицях Короленка, Симоненка, Коновальця та Миколайчука, максимально обмежити користування централізованими мережами каналізації на час виконання аварійно-відновлювальних робіт.

На сайті Ковельводоканалу додають, що даний колектор був зданий в експлуатацію у 1989 році, прокладений зі сталевих трубопроводів, діаметром 150 мм, які мають значні корозійні ушкодження та не підлягають ремонту. Крім того складність проведення аварійно-відновлювальних робіт полягає в тому, що земельні ділянки в місці пролягання колектора на сьогоднішній день є приватизованими, а на самому колекторі побудовано незаконні господарські будівлі. У зв'язку з цим прийнято рішення побудувати новий колектор на ділянці від вулиці Короленка до вулиці Яремчука.

Для уникнення незручностей споживачів, пов'язаних з виконанням робіт, у водоканалі прийняли рішення прокласти колектор по тимчасовій схемі, а колектив управління пообіцяв докстасти максимум зусиль для швидкого виконання робіт та прокладання колектора по постійній схемі в максимально стислі терміни.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі

2 ковель

11:43 05.03.2021

ліньовку краще б по вулиці яремчука зробили. як дощ так і потоп у всіх. а до влади не достукаєшся

Загрузка...
13 квітня
Сьогодні
Вчора
11.04.2021
10.04.2021
09.04.2021
08.04.2021