Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Операція в МТМО
Операція в МТМО

Ковельські лікарі провели складну операцію із протезування артерії

12:00 05.03.2021
1577

Надскладну операцію провели лікарі Ковельського МТМО, замінивши штучним протезом найбільшу артерію організму, яка несе кров від серця.

Про це інформують на сторінці Ковельського МТМО у Facebook.

59-річний чоловік з Житомирської області звернувся до ковельськх лікарів зі скаргами на сильні болі в животі, що віддавали в поперек. Ситуацію ускладнював постійно підвищений артеріальний тиск.

Після додаткових обстежень було встановлено діагноз: розшаровуюча аневризма черевного відділу аорти з розривом. Заочеревинна гематома. Гіпертонічна хвороба (ІІ стадія, 2 ступінь). Розшаровуюча аневризма черевного відділу аорти з розривом – це рідкісне і водночас потенційно небезпечне захворювання, яке є причиною раптової смертності. Його поширеність становить 1 випадок на 10 тисяч пацієнтів

Бригада лікарів на чолі з судинним хірургом Олександром Голубом (хірурги В.Войтович, О. Курило, анестезіолог О. Бондарчук) провела в операційній шість годин.

Складність операції полягала у тому, що вражена судина знаходилась одразу під нирковими артеріями. Для судинних хірургів це «ювелірна» робота, яку технічно виконати досить важко

Протезування черевної аорти – заміна найбільшої артерії організму штучною судиною-протезом, пройшло успішно. Чоловік перебуває у задовільному стані і готується до виписки з лікарні.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
13 квітня
Сьогодні
Вчора
11.04.2021
10.04.2021
09.04.2021
08.04.2021