«Ковельтепло» має багатомільйонні борги перед газовиками

17 Липня 2017, 14:57
3404

Загальна сума заборгованості ковельського підприємства теплових мереж за спожитий газ станом на 30 червня 2017 року складає 26 мільйонів гривень.

Директор ПТМ «Ковельтепло» Володимир Бойко інформує виконавчий комітет міської ради, що борги перед НАК «Нафтогаз України» за постачання природного газу становлять 23,4 мільйонів гривень. Станом на 30 червня не проведено клірингові розрахунки по підписаних у березні-червня 2017 року спільних протокольних рішеннях на суму 24,6 мільйонів гривень. З врахуванням цих рішень переплата перед НАК «Нафтогаз України» складає 419,5 тисяч гривень.

Заборгованість підприємства перед ПАТ «Волиньгаз» за розподіл газу – 2,6 мільйонів гривень.

 



 

Коментарі
17 Липня 2017, 18:50
Це як розуміти? Палять дровами, а з людей беруть як за газ. А де газ? Продали? Хтось не розрахувався з Бойком чорним чорним налом за газ, або Бойко зажав мішки з грошами, шкода віддавати. Інакше звідки багатомільйонні борги?
17 Липня 2017, 19:23
А ЯКА ЧАСТКА Мавпа в цій оборутці
17 Липня 2017, 20:37
Треба купляти буржуйки,бо опалювального сезону не буде!?
17 Липня 2017, 20:44
Якщо взимку відкриті під'їзди,а на тех.поверхах не ізольовані труби теплотрас,то і 50 млн. буде мало!
17 Липня 2017, 21:06
а населення платить справно між іншим. так куди пішли грошики? на закупку дров?
17 Липня 2017, 22:05
А хто дрова закупляє? Вони Бойку даром достаються, всі дерева в місті скалічили, частину взагалі знищили.
17 Липня 2017, 22:59
скоро україна залишиться без дерев. те що не спалять, то вивезуть за кордон на вимогу ЕС
18 Липня 2017, 01:22
<p>[ВИДАЛЕНО], на вимогу медведчука, при чому тут ЄС.</p>
18 Липня 2017, 03:38
Барани хто ж це справно платить 90% радуються субсидіями які підприємство ніхто не відшкодовує а газовики того не питають от звідки і борги. Тупоголові
18 Липня 2017, 10:44
Не пішіть дурниць і не смішіть людей. Населення на субсидіях. А кому необхідно було платити обов"язкову частку платежу, що не покривається субсидією також ніхто не платить. Є боржники в яких 30-40 тис. грн. боргу. Якби в одного боржника забрали квартиру за борги, тоді може б і інші подумали, що хоч щось необхідно платити.Немає в нас ні дерави ні законів нормальних. А таких керівників як Бойко в місті немає. Якби був якийсь хапуга, який не думав про підприємство, то давно не було б ні гарячої води ні тепла.А хоч хтось поцікавився по якій ціні брикети, дрова купують, з доставкою і т.д. Це виходить так як і вартість газу. Тільки дрова ще є, а газу немає.
18 Липня 2017, 13:10
Ти Маруся придурковате дитя природт
18 Липня 2017, 16:14
<p>ОЛЕЖУ- [ВИДАЛЕНО]<br /> від [ВИДАЛЕНО] ці слова чую ТИ БИДЛО!!!</p>
18 Липня 2017, 21:07
Ти, бидло, тільки ноги розставляти можеш. Спочатку зароби квартиру, потім можеш її віддати мільйонеру Бойку за борги.
19 Липня 2017, 10:31
Ти недоробок а не людина.Я квартиру купила кооперативну за свої гроші. і субсидії не маю. Плачу за всі послуги справно В мене нормальна сім"я,чоловік ,дорослі діти і дорослі внуки. Ти непортіб не розлядляй навіть свого поганого рота бо я тобі в матері годжуся. І працюю в комунальній системі яку знаю більше ніж ти сволото!!!
19 Липня 2017, 10:31
Ти недоробок а не людина.Я квартиру купила кооперативну за свої гроші. і субсидії не маю. Плачу за всі послуги справно В мене нормальна сім"я,чоловік ,дорослі діти і дорослі внуки. Ти непортіб не розлядляй навіть свого поганого рота бо я тобі в матері годжуся. І працюю в комунальній системі яку знаю більше ніж ти сволото!!!