У Ковелі працівник мийки вкрав і розбив «BMW» вартістю понад мільйон гривень

17 Липня 2017, 18:00
9897

П'яний працівник мийки викрав дороговартісний автомобіль і врізався у відбійник на шляхопроводі.

Про це йдеться в повідомленні управління поліції у Волинській області.

Вчора до поліції звернувся 39-річний житель Ковеля. Повідомив, що напередодні, з території автомийки на вулиці Володимирській у нього вкрали автомобіль «BMW 535D». Автомобіль відшукали за добу, але транспортний засіб уже непросто буде повернути у стрій. Адже 31-річний викрадач, житель Старовижівського району, розбив її, врізавшись у відбійник на шляхопроводі. Власник машини оцінив збитки у понад мільйон гривень.

Як розповіли у поліції, викрадач працював на автомийці, послугами якої скористався постраждалий. Робітник перебуваючи у нетверезому стані вирішив покататися на дорогій престижній машині.

 


 

Коментарі
17 Липня 2017, 21:14
ЯК Фамілія Викрадача ?
17 Липня 2017, 21:58
Дуракам закони не писані ... покатався !!! Буде " стимул " до праці , щоб розрахуватися !!!
17 Липня 2017, 23:02
Чого нормально заїхав
17 Липня 2017, 23:22
Цікаво було б побачити декларацію про доходи власника тієї бехи. Чи зможе він відзвітувати про кожну копійку?
17 Липня 2017, 23:27
вихід один - на шрот. І машину і угонщика.
17 Липня 2017, 23:28
з яких то бананів має платити мийщик машин? відповідальність за збереження техніки, яка здана на обслуговування, несе власник закладу( тобто мийки). А працівникі там влаштовані неофіційно, зарплату отримують чорним налом. І взагалі, може то й не мийщик машин був взагалі. так, стороння особа. так що всі запитання до власника мийки.
17 Липня 2017, 23:44
З мийщика хіба аналізи )
18 Липня 2017, 00:29
як прийшла машинка так і пішла. Видно не бідовий чєлавєчєк. "Наробе" ще на такий гроб.
18 Липня 2017, 01:41
<p>Який [ВИДАЛЕНО] мільйон, беха на циганських, себто польських номерах. Більше як 100 тис. в гривнях в Поланді не вартує.</p>
18 Липня 2017, 04:49
Свідок не тупи , по-перше вона на наших номерах, по-друге як ти казав на польських номерах вона коштує від 15 зелених, це 2012 рік приблизно, ну якщо ти таку приженеш за 4 зелених, не побиту , я вже готовий дати тобі гроші , щоб мені пригнав
18 Липня 2017, 05:04
Ага, напевно хазяїн і є власником авто і тої мийкі!<br/>Так все запутано написано.
18 Липня 2017, 05:08
Свідок Бмв на наших номерах була, на польскіх номерах від 20 штук зелених 535 за цей рік, в 100 тисяч гривень аж ніяк не впишишся. S причом тут його декларація, він тобі не мішає заробляти.
18 Липня 2017, 09:55
а, свідок з блоку панамських патріотів, тому і мусить підгавкувати на польські номери. А то з кінцями накриється ........виробництво зазів всяких.
18 Липня 2017, 10:06
Все у волі божій
18 Липня 2017, 17:20
продати внутр органи на донорство ще й здача залишиться
19 Липня 2017, 00:47
А ну, які в тебе номери? Такі ж польські ліваки? Ще смієш гавкати на блок нашого Президента, засранець?
19 Липня 2017, 11:02
В мене теж на ровері польські номери