Поліція у Ковелі не може встановити особу, яка сфабрикувала документ

19 Липня 2017, 18:11
4072

Надзвичайно «важку» кримінальну справу розслідує ковельська поліція.

Волинське обласне бюро технічної інвентаризації 2 лютого 2016 року на своєму бланку видало офіційний документ з гербовою печаткою за підписами виконавця Т.В.Кулінич та заступника начальника бюро М.М.Савчук, відповідно до якого, квартира № 2 на вулиці 1-го Травня у місті Ковелі уже знесена, хоча насправді помешкання існувало.

Інертні правоохоронці з Ковеля відкрили кримінальне провадження № 12017030110000971 за ознаками ч. 1 ст. 358 КК України (підроблення документів) лише 28 квітня 2017 року після заяв ковельчанки Валентини Матасюк, яка проживає у сусідній квартирі вищевказаного будинку.

«В ході досудового розслідування встановлено, що 02.02.2017 невстановленою особою підроблено офіційний документ – довідку КП ВОБТІ…», – говориться у клопотанні старшого слідчого Ковельського відділу поліції до суду.

Хто поставив на брехливому документі гербову печатку? Невже це важко встановити?! Як бути з підписами посадових осіб Волинського обласного бюро технічної інвентаризації? Їх ідентичність може легко довести почеркознавча експертиза. Чи така експертиза є невигідною для слідства?!

 


 

Коментарі
20 Липня 2017, 02:23
За все заплачено
20 Липня 2017, 04:46
Тепер таку підробку зробити не проблема. Добре що в друкуючих сучасних пристроях ставляють "заводські захисти" проти друку будь-яких грошей. Проте захисту проти печаток немає. Серйозні друкуючі фірми, та окремі професіонали "з іменем" в Ковелі, цим займатися точно не будуть (вони і без того добре заробляють). Скоріш за все був задіяний якийсь побутовий пристрій, печать відсканована, підчищена. Будь-який лох-початківець впорається з таким завданням. Те саме й з підписами. Думаю злочинця знайти цілком можливо- відслідкувати "шлях документа" з рук в руки у зворотньому напрямку. Для бесіди з підозрюючими обов`язково використовувати "поліграф"
20 Липня 2017, 09:36
ЦЕ ОРИГІНАЛЬНА РОБОТА ЗЛОДІЙСЬКОГО БЮТ
20 Липня 2017, 09:38
Ці вори в законі від БЮТ давно все роблять самі
20 Липня 2017, 09:49
Потрібно проаналізувати законодавство про документоведення в частині повноважень складання підписання видачі документа і стане зрозумілим п.і.б. посадовоі особи.
20 Липня 2017, 11:53
Майдан нічого не навчив. Баранами були, баранами осталися...
20 Липня 2017, 13:55
<p>який майдан? [ВИДАЛЕНО] у тебе в голові [ВИДАЛЕНО]! Скачи далі [ВИДАЛЕНО]!</p>
20 Липня 2017, 17:06
Небачена зрадоперемога! З вчорашнього дня печатки відмінені взагалі! Ніхто документи вже не буде завіряти!
21 Липня 2017, 16:25
А як ти встановиш автора, коли ніхто не признається?