У Ковелі на вулиці Володимира Кияна біля водяних свердловин знесуть самобуди

21 Липня 2017, 12:09
2884

У Ковелі на вулиці Володимира Кияна демонтують самочинно встановлені господарські будівлі в межах охоронної зони свердловин.

Про це йдеться на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Міська рада підтримала звернення «Ковельводоканалу» провести 25 липня 2017 року з 10.00 години демонтаж самочинно встановлених господарських споруд в межах охоронної зони свердловин №25 та №27 по вулиці Володимира Кияна.

Усі зобов'язання поклали на підприємство «Добробут». Зокрема, після демонтажу забезпечити зберігання матеріалів та повернути власникам речі.

 

Коментарі
21 Липня 2017, 16:43
А що то ще нікого не обгадили? Аж не цікаво читати.
21 Липня 2017, 16:44
Де вигуки типу «вийдемо з вилами і не дамо псувати майно городян»?
21 Липня 2017, 18:14
не рада прийняла рішення,а виконком.
22 Липня 2017, 01:04
Вже зносять третій рік... Все хочуть вирішувати проблеми чужими руками!!!!<br/>Чомусь &quot;повісили&quot; демонтаж на &quot;Добробут&quot; а не на Рибачка, який зобов'язаний згідно Правил технічної експлуатації систем водопостачання та водовідведення населених пунктів України (Наказ Державного Комітету України по ЖКГ від 05.07.95 № 30) забезпечувати дотримання охоронних зон своїх мереж і споруд.
22 Липня 2017, 20:30
Там стоїть гараж Рибачка
24 Липня 2017, 02:03
Блін, що за вулиця така, якогось кияна, не встигаєш слідкувати за перейменуваннями. Щось подібне було після жовтневого перевороту 1817-го, тоді теж були комуни, Лібкнехти і цеткіни. Цікаво, скільки років протримаються нові назви. Краще вже нумерували б, як у піндосів.
24 Липня 2017, 12:31
не якогось Кияна, а Героя України. не подобається їдь в рашу. там все стабільно
24 Липня 2017, 14:23
Жовтневий переворот 1817-го?!!! Не дружиш ні з книжками ні з головою. В 1817-му році була спроба перевороту в Санкт Петербурзі, декабристами. Після цього вони могли (і то не всі) міняти назви не тільки вулиць, а й цілих лісових кварталів тайги.
24 Липня 2017, 15:13
Мені видається, що в 555-го якась опечатка, 8 замість 9. А в цілому він правий. І до чого ваші посилання в Рашу? Скільки проглядаю пости на цьому сайті - як тільки закінчуються розумні аргументи - остання фраза: &quot;чемоданвокзалросія&quot;. А нікому не приходить в голову, що є така демократична свобода, як плюралізм думок, це одна з основних цінностей західного світу, коди всі так рвуться? Так ви ж ще гірші за комуняк, ті так людям рота не закривали, а якщо й закривали - давали назамін віру в завтрашній день і матеріальну стабільність усім, а не тільки мажорам.