На оновлення водопровідної та каналізаційної мережі Ковеля знадобиться 240 років

23 Липня 2017, 10:17
3052
 

«Ковельводоканал» повідомив про зношеність водопровідних та каналізаційних мереж міста.

Про це йдеться на офіціному сайті «Ковельводоканалу».

Через старіння  мереж та обладнання щодня у Ковелі відбувається по 2-3, а то і 4 аварії. Зношеність водопровідних та каналізаційних мереж –  більше 75%. 

На сьогоднішній день загальна довжина трубопроводів у системі водопостачання, яка утримується на балансі підприємства, складає 101,68 кілометрів. Загальна довжина каналізаційних мереж, яка утримується на балансі підприємства – 114,5 кілометрів. Каналізаційна система експлуатується з 1964 року.

За розрахунками Національної комісії, якщо «Ковельводоканал» самотужки, без додаткових інвестицій, а тільки коштами діючого тарифу, буде  відновлювати  власні  мережі, то на це  знадобиться – 240 років.

Як повідомляє підприємство, останнім часом із міського бюджету почали виділяти значні кошти на оновлення мереж та основних засобів.

У підприємства багато планів на найближчий час: проведення диспетчеризації водозабору «Ковельський» по вулиці Геологів, проведення капітальних ремонтів на напірних колекторах від КНС № 3 та КНС №4, будівництво мережі водопостачання мікрорайону «Ковель-2», реконструкція водопровідної мережі від свердловин до насосної станції по вулиці Геологів. 

Коментарі
23 Липня 2017, 13:30
якщо відібрати крадене то вистачить і два роки. У нас маса вільних робочих рук. дайте людям роботу, заплатіть гроші і через два роки всі мережі будуть нові. . Напрошується питаня - як же при "тоталітарному режимі" все будувалось, функціонувало, оновлювалорсь. І грошей на все вистачало? Може нам брешуть, що тоталітарний режим був паганий.
23 Липня 2017, 13:52
вартість труби 100 мм- 42 грн метрх160 000м= 6 720 000 грн. Добавте вартість земляних робіт, монтаж, демонтаж. Вийде мільонівв 20-25. Це якщо не красти. Хіба це гроші для міста? При чому тут кошти водоканалу. Громада міста платить податки. Казна не порожня. Робочих рук вистачає. була б воля. Правий Вор в Законе - 2 роки достатньо, щоб оновити всі мережі.
23 Липня 2017, 15:01
На кінці цієї труби - 100мм., кінцеві будинки води ніколи не побачуть!) Беріть 250 мм. і більше! Ось тоді розрахунок буде більш реальниий.
23 Липня 2017, 15:48
розрий трубу і подивись якими трубами йде вода. максимум 120 це магистральна. А якщо траншеї рити лопатами та ще й одним копачем, та монтувати труби одним зварювальником то й 500 років не вистачить
23 Липня 2017, 16:39
Спочатку звідти кримінального злодія Рибачка приберіть з Водоканалу, потім можна і кошти виділяти і починати щось ремонтувати. Невже не ясно що якщо зараз щось виділяти, то ця кримінальна наволоч Рибачок геть все розікраде і не буде нічого
23 Липня 2017, 19:11
а я про що казав ще на самому початку дискусії? Не крадіть і вистачить грошей три рази опоясати ковель новими мережами
23 Липня 2017, 23:40
Можливо грошей вистачить і на золоту клітку Рибачку
24 Липня 2017, 02:39
А що, злодії бувають не кримінальні? Як ти, наприклад. Чи ти взагалі не злодій, тільки зрадник, міняєш ніки, як перчатки.
24 Липня 2017, 13:12
З такими економістами Далеко заїдеш. Вартість труби 100 мм в середньому 150грн за метр. Розрий трубу на Вільці яка іде від свердловин і побачиш там трубу діаметром 450 мм, метр якої коштує ВСЬОГО 2570 грн. Плюс роботи, плюс фітинги, засувки - вартість одної 75000 грн. Багато побудуєш за 20 мільйонів?
24 Липня 2017, 13:31
Про каналізаційні мережі взагалі мовчу, там головні колектори по 600 мм на глибині до 5 метрів.
24 Липня 2017, 16:46
А тепломережі щороку з ранньої весни і до пізньої осені міняють на нові труби і грошей вистачає.
25 Липня 2017, 02:50
Якщо по дві нових машини щороку купувати, то вистачить роботи ще й на праправнуків Рибачка. Це сімейне, дєтка!
26 Липня 2017, 01:16
треба пересадити останніх 5 останіх керівників цієї та інших подібних контор нароків ак 15 з конф майна і буду все як в людей,ато подобираються до посади як до корита і обкрадають людей,а давайте згадаємо хоча б 2 чи 3 останніх,і що вони зробили доброго тут чи на попередніх посадах,крали,крадуть щоб побудувати дітей та внуків і правнукам щоб вистачило,ганьба!!!!