«Де 17 мільйонів обіцяні Івахівим на ветсанзавод у Ковелі?» – телеканал «Аверс»

23 Липня 2017, 16:31
3592

Телеканал «Аверс» опублікував новий сюжет про ковельський ветсанзавод.

«Проблема ковельського ветсанзаводу окрім місцевих, вочевидь, нікого не цікавить. Сімнадцять мільйонів від держави зависли у повітрі, куди поділися обіцяні кошти – невідомо. Нардеп від округу Степан Івахів нібито допоміг з вирішенням даної проблеми –привіз піч, яка пропрацювала два тижні, на цьому обіцяна допога завершилась.», – йдеться у сюжеті телеканалу.

Нагадаємо, раніше Район.Ковель повідомляв, що на ліквідацію екологічного лиха у Ковелі виділили 17 мільйонів  та Ковельська міськрада буде приймати невідкладні заходи по ветсанзаводу.

 

 

 

 

Коментарі
23 Липня 2017, 20:03
по перше, допомога буде тільки тоді, коли кошарук піде у обіцяну відставку. ( Його ніхто за язика не тягнув, сам сказав- якщо до 28 квітня не вивезуть лайно з ветсанзаводу, звільняюсь з роботи, про що свідчить заява, яку він передав представникам &quot;Азову&quot;. ( чи може вже заява зникла?)<br/> по друге- підприємство державне. де кошти держави?<br/>по третє - хто покараний за те, що довели державне підприємство до такого стану?<br/>От коли ці умови будуть виконані, буде й бабло від спонсорів.
23 Липня 2017, 21:27
Депутат Ткачук каже, що неналежну увагу приділяє даному питанню керівництво обласної адміністрації. Як же так? Хіба можна таке заявляти, коли один з прямо відповідальних за Ветсанзавод керівників обласної адміністрації депутат Кошарук є не лише лідером ковельської опозиції, до якої входить сам Ткачук з депутатами Пінісом і Місяцем, а й автором показаного в сюжеті Аверсу проекта рішення про проведення робіт з облаштування артезіанської свердловини. 100% автором! Бо інші, вказані, як співавтори рішення, подібного детального документу не напишуть. Критикуючи роботу обласних комісій, &quot;результату не бачимо жодного&quot;, опозиціонери одним махом підписали складений заступником голови Волинської адміністрації Кошаруком проект рішення, в якому преамбулою зазначено &quot;враховуючи пропозиції спеціальноствореної Волинською облдержадміністрацією робочої групи з вивчення проблемних питань, пов'язаних з діяльністю Ковельської філії ДП &quot;Укрветсанзавод&quot;.
23 Липня 2017, 22:00
Знову наговорили на телекамеру не те, що треба. Хіба ж можна боротися з Кіндером і в той же час &quot;мочити&quot; соратника по цій боротьбі? Цікаво, як вони (опозиціонери) потім один одному в очі дивляться?!
23 Липня 2017, 23:37
Так хочеться побачити Мавпочку в золотій клітці
23 Липня 2017, 23:55
Всі брехуни!<br/>А на переході горілку наливати всі добрі...
23 Липня 2017, 23:56
і овочевий базар біля Слайги обіцяти довірливим бабкам
24 Липня 2017, 00:00
https://www.volynnews.com/news/all/kovelskyy-zavod-smerti-kosharuk-pide-u-vidstavku-iakshcho-tushi-ne-vy/<br/>Заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук пообіцяв, що до 28 квітня рештки з території ковельського ветсанзаводу вивезуть. В іншому випадку чиновник пообіцяв піти у відставку.
24 Липня 2017, 01:31
вас дійсно цікавить де проші від пана Івахова ?.....у Луцьку в палатках,Ковель не акуальне на часі питання,є справі поважливіше,та й корито там глибше....
24 Липня 2017, 02:02
Де? Де? Миші зжерли і не подавились!
24 Липня 2017, 02:14
ВЛАДА: Тим людям стільки вже всього наобіцяли, а їм все мало. Що ще пообіцяти?????
24 Липня 2017, 02:40
Кошарук не має йти, бо в заяві чітко вказано умови за яких він зобов'язується йти у відставку. Ті умови не наступили. Тож хай працює наш земляк. Тим паче що він найбільше вболіває за вирішення проблеми Ковельського ветсанзаводу. І на Ковельщину кошти залучає і з громадами співпрацює
24 Липня 2017, 03:21
Овочевий базар обіцяв збудувати в разі обрання його мером. А ви його обрали мером? То які претензії? Нехай вам Кіндер і будує овочевий базар!
24 Липня 2017, 14:10
кошарук обіцяв піти у відставку якщо до 28 квітня не вивезуть лайно з ветсанзаводу. А сьогодні вже 25 липня. А лайно лежить. які ще умови потрібні? А язиком вболівати за ковельчан може кожен.
24 Липня 2017, 15:07
тут знайшла для тих, хто хоче знати правду<br/>http://kosharuk.com.ua/statti/26-28-kvtnia-hto-vdpovdalniy-za-ne-vivezennia-vdhodv-z-vetsanzavodu.html
24 Липня 2017, 15:14
тут знайшла для тих, хто хоче знати правду<br/>http://kosharuk.com.ua/statti/26-28-kvtnia-hto-vdpovdalniy-za-ne-vivezennia-vdhodv-z-vetsanzavodu.html
24 Липня 2017, 17:19
Де 17 мільйонів обіцяні івахувим на ветсанзавод у Ковелі? Та ніде, під час останнбої поїздки до москви куратор заборонив...
24 Липня 2017, 17:44
то поїдь лизни сраку американському негру, може дадуть гроші
24 Липня 2017, 20:02
Двері-вікна з найдешевшого профілю щільно зачиняються? Не сифонять?
24 Липня 2017, 21:23
ПОТРІБНО ТОМУ ІВАХОВУ ПІТИ ДО ЛОГОПЕДА ЯЗИКА НАПРАВИТИ
25 Липня 2017, 13:05
Одного логопеда мало. Треба створити комісію, щоб у ній обов'язково були майстри спорту по кікбоксингу та бейсболу.
27 Липня 2017, 00:48
Цікаво хто буде пити воду з тієї свердловини. Сам Кошарук думаю не захоче. Про те, що воду очистити перед тим як подати людям ніхто не подумав?