Ковельчанину «за політику» розбили на ринку обличчя

24 Липня 2017, 11:58
4820

На госпрозрахунковому ринку, що на вулиці Брестській, потерпілий розмовляв на політичні теми, висловлювався про події, які відбуваються на сході України в зоні проведення АТО.

«Ви «хохли» ще нахлєбаєтесь», – стверджував співрозмовникам.

Один з чоловіків зауважив, що є українцем, а не «хохлом».

«Твоя мова смердить… Коли ти вже заспокоїшся?», – сказав він «рускому» і попрямував до свого магазину.

Останній обурився і пішов слідом за ним.

«Давай розберемось», – запропонував «ображений».

«Йди козел, бо я тобі покажу», – пригрозив власник магазину.

За словами потерпілого, підприємець схопив його за груди і виштовхнув з приміщення на вулицю з такою силою, що він, зачепивши за прилавок, впав спиною на асфальт, проте вскочив на ноги та підбіг до кривдника, але той двічі вдарив його кулаком в обличчя.

Отямившись після сутички, побитий ковельчанин звернувся до поліції. Судмедексперт зафіксував у нього тілесні ушкодження: дві гематоми на обличчі, садно та сколу коронки зуба. Відомості про даний факт було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Допитаний у суді працівник поліції показав, що приймав заяву потерпілого про злочин, але очевидних тілесних ушкоджень на його обличчі не бачив. Інший поліцейський розповів, що після дзвінка оперативного чергового прийшов на ринок з’ясувати обставини бійки, проте «встановити фактичні обставини не зміг, в зв’язку з відсутністю очевидців», «обвинувачений був у звичайному стані, а з потерпілим не спілкувався».

Втім, очевидці інциденту з’явилися на судове засідання і надали покази. Суд взяв до уваги поведінку самого побитого, а також його характер, на що звертали увагу суду двоє свідків, котрі повідомили, що останній спровокував обвинуваченого на такі дії, і що він є конфліктною особою.

Головуючий по справі В’ячеслав Лесик покарав підсудного штрафом у 850 гривень та стягнув з нього на користь потерпілого 2500 гривень моральної шкоди, тоді як останній просив 50 тисяч. 

Коментарі
24 Липня 2017, 15:31
То державну мову можно називати "смердючою" і людину яка відстоювала гідність своєї Батьківщини - штрафувати!!! Але й судияка! Дає на цьому заробляти!
24 Липня 2017, 15:40
Мдя...дєла дєла.смердюча мова значить.от не розумію.чому б не поїхатив Росію подалі від цієї смердючої мови.але ж ні треба ходити і всім показувати своє фе...
24 Липня 2017, 15:52
це ж обвинувачений сказав потерпілому: "«Твоя мова смердить… Коли ти вже заспокоїшся?»" це йдеться про мову російську...
24 Липня 2017, 15:53
Які б не були твої політичні погляди (кожна людина має на них невідємне право), але ти живеш в цій країні, отож - поважай її мову. Іншого бути просто не може.
24 Липня 2017, 16:07
Дійсно! Обвинувачений російську назвав смердючою. А ось про хохла він грамотно розяснив, що в Україні живуть українці, а хохли де краще! Але чого портерпілий поліз до нього в магазин? Провокував щоб заробити по пиці і в гаманець!
24 Липня 2017, 16:08
треба нормально читати статтю, а не ковтати слова
24 Липня 2017, 16:43
"Твоя мова смердить".... Та не мова смердить, всі мови хороші, коли ними розмовляють нормальні люди. Так про мову казати не можна. А от за "хохла" і справді можна було по пиці дати. Нехай чоловічок "контролює базар". Ну, а на рахунок "нахлєбаєтесь", то з нашим недолугим і закомплексованим керівництвом держави ми дійсно ще будемо у великій економічній і політичній ж..........і.
24 Липня 2017, 16:49
"Кацапа" слід було засудити за "Наругу над Державною мовою". А нормальним мужикам скажу - будьте більш організованими, завжди йдіть на допомогу тим, хто ставить "кацапа" на місце. Поки під ними не буде "горіти" земля толку не буде. Переселенець не повинен приходити в магазин за хлібом, поки дома не потренується (перед дзеркалом) як слід звертатись до продавця. Тут не Донецьк тут КОВЕЛЬ!!! (Поліцаям - позор. Це сепаратисти а не поліцаї))
24 Липня 2017, 16:54
ти є бидло. і за таких як ти і йде війна і не беруть нас у европу. поки бандерня буде правити бал бути нам в ж...і а не в европі.
24 Липня 2017, 17:42
я вільно розмовляю чотирма мовами і не одну з них не вважаю смердячою. скільки мов знаєш, стільки раз ти людина. тільки бидло може назвати будь-яку мову смердячою.
24 Липня 2017, 17:48
Наївний ти. Про яку Європу може йти мова? Там не знають як здихатись гігантської навали емігрантів та біженців. Не знають як позбавитись ісламістів (Які дійшли у роблять проблему навіть в північній Норвегії). Українці те тільки раб-сила і більш нічого. Вчора слухав виступ Президента Литви, яка вітала українців з &quot;Безвізовим режимом&quot; сказала що нарешті українці зможуть (!) вільно ПОДОРОЖУВАТИ. Я ржав від її слів - не ПОДОРОЖУВАТИ а вільно їхати ВИНОСИТИ ГОРШКИ з-під Євро-дідусів і бабусь. <br/> А війна починається тільки в одному випадку - через дебільну роботу політиків. І ще - завжди результатами будь-якої революції користуються не ті, хто за неї боровся. Це аксіома.
24 Липня 2017, 18:19
2 базарних бариги почублились, а ціла куча народу &quot;по мові&quot; страдають...
24 Липня 2017, 19:05
Статті замовні
24 Липня 2017, 19:50
замовні баригами?
24 Липня 2017, 19:56
кацап розуміє тільки позицію сили. Тільки як отримав в рило звернувся по справедливість . Одним словом тупа ОРДА!!!
24 Липня 2017, 20:28
націоналізм ще непривів ніяку країну до добра.......
24 Липня 2017, 20:47
Напевне, найбільш огидніший після нацизму і сталінізму - печерний український націоналізм.
24 Липня 2017, 21:33
Ви праві на сто відсотків.
24 Липня 2017, 21:39
Ти ж сам тут назвав &quot;кацапом&quot; ще й двічі. Значить &quot;хохол&quot; це образливе слово, а &quot;кацапи&quot; це нормально? То скажи це тим, що в АТО, якщо уважно слухати новини, то там чи не всі, чи ВСУ чи солдати удачі чешуть російською.<br/> Скажу так: якщо люди нормальні, то й хохла і кацапа можуть сприйняти як дружній жарт, в залежності, хто, де, коли і як сказав. А коли бризкати слиною і репетувати &quot; чемодан-вокзал-Москва&quot;, то як до таких недоумків можна відноситись? Я щирий українець з діда-прадіда, але таких крикунів сам не те що хохлами, а й козлами назву з натяжкою, бо це просто нацистькі гниди. Не так їх і багато, слава Всевишньому, але крику і смороду від них вистачає на пів-Європи.
24 Липня 2017, 21:54
А хвамілію можна взнати?
24 Липня 2017, 21:54
А хвамілію можна взнати?
25 Липня 2017, 02:55
Мало скурав козломордий по мармизі, ох, мало!
25 Липня 2017, 03:00
Якщо десь хтось з пальчика чи чогось іншого висмоктав цю, так би мовити, сенсацію, то нехай поділиться. Бо перелистав реєстр судових рішень і нічого навіть приблизно подібного немає. Тільки не треба пищати, що судовий сайт піддався атакам російських хакерів, це вже не нове і досить набридло.
25 Липня 2017, 11:54
погано шукаєш, перелистай ще раз, якщо не знайдеш подзвони до головуючому
25 Липня 2017, 13:46
А де журналісти написали, що це &quot;сенсація&quot;?!
25 Липня 2017, 14:03
Москаляку на голяку
25 Липня 2017, 14:04
Москаляку на голяку
25 Липня 2017, 18:24
Чекають козломордих і зрадників України, як в 45-му нквдистів...
26 Липня 2017, 00:54
ви пмітили що в рідному істі якісь каціпскі бариги дозволяють собі таке це ж Волинська обл люди добрі не Харківска,вже мовчу про лугандонів да дир ен ир,кожен свідомий ковельчанин як тільки почувши відватного бидла побібне має тихенько зарядити так щоб аж в москві було чути,ато понаїдуть сюди кацапи та різна цигансько чурська чорножопа шваль і розказує тут як нам всім жити,вихід є українізація скрізь івсюди де є - Україна а просєпарську наволоч геть любими методами та способами!...
26 Липня 2017, 00:54
ви пмітили що в рідному істі якісь каціпскі бариги дозволяють собі таке це ж Волинська обл люди добрі не Харківска,вже мовчу про лугандонів да дир ен ир,кожен свідомий ковельчанин як тільки почувши відватного бидла побібне має тихенько зарядити так щоб аж в москві було чути,ато понаїдуть сюди кацапи та різна цигансько чурська чорножопа шваль і розказує тут як нам всім жити,вихід є українізація скрізь івсюди де є - Україна а просєпарську наволоч геть любими методами та способами!...
26 Липня 2017, 00:58
ти правий! щось скрізь тільки чую кацапску мову та і копчених наглих мордж на вулицях міста стало більше,брати слов*яни-українці єднаймось та не проходим поруч коли нас чи мову ці мерзотники глумлять в Ковелі
26 Липня 2017, 00:59
Ти не волиняка, ти тупа і обмежена худобина. Як кажуть на таких, як и, побратими з-за Бугу - бидло.
26 Липня 2017, 12:14
Волиняці - респект!
26 Липня 2017, 17:29
&quot;Кацапа&quot; слід було засудити за &quot;Наругу над Державною мовою&quot;. А нормальним мужикам скажу - будьте більш організованими, завжди йдіть на допомогу тим, хто ставить &quot;кацапа&quot; на місце. Поки під ними не буде &quot;горіти&quot; земля толку не буде. Переселенець не повинен приходити в магазин за хлібом, поки дома не потренується (перед дзеркалом) як слід звертатись до продавця. Тут не Донецьк тут КОВЕЛЬ!!! (Поліцаям - позор. Це сепаратисти а не поліцаї))