Біля Ковеля зрізали десятки дерев, отруєних перед тим токсинами

25 Липня 2017, 12:13
3897

Це знаходиться на межі міської та сільської території біля Колодяжного, вздовж автотраси Ковель – Луцьк.

На масове всихання тут великих осокорів (чорна тополя) місцеві жителі звернули увагу ще кілька років тому. Придорожня смуга горіла в 2010 та 2012 роках. Могутні тополі все-таки встояли від багатьох підпалів. Горіли дерева з обох боків дороги, але всохли і зогнили лише з північної сторони.

Минулого року наше видання провело журналістське розслідування, залучивши інженера охорони і захисту лісу, кандидата біологічних наук, автора низки книг з хвороб та шкідників лісу Василя Козака. Тоді ми встановили у багатьох дерев корки. Хтось просвердлював дерева, вливав туди якусь токсичну речовину і закупорював. У такий спосіб було виморено 72 великих дерева, з середнім діаметром – 48 см. Зі слів Василя Тимофійовича, орієнтовна маса по-варварські знищеної деревини становить 120 кубометрів, сума заподіяної природі шкоди – близько 400 тисяч гривень.

 




 

«У такому жорстокому отруєнні дерев може бути зацікавлений землекористувач: спершу мордував дерева вогнем, а потім вирішив їх отруїти. Чимало жителів Колодяжного добре знають, хто це зробив. Чим не детективна справа для правоохоронців? Але вони були і залишаються та Ковельщині порожнім місцем!» – стверджував Василь Козак.

Досвідчений фахівець не помилився. Інертні правоохоронні органи так і не змогли розслідувати цей злочин проти природи, як не можуть «впоратися» з іншими резонансними справами у Ковелі та Ковельському районі. А отруєні дерева, як свідчать фотознімки нашого спецкора Миколи Силюка, вже майже всі знесені. За словами правоохоронців, якщо немає доказів, то нема і злочину.

 





 

Коментарі
25 Липня 2017, 15:32
э сільський голова. нехай і розгрібає
25 Липня 2017, 16:29
То чиє там поле.Зроблять падлі люди колись як у Луцьку з рестораном
25 Липня 2017, 16:50
Я БАЧИЛА ЯК РОБІТНИКИ ТОГО ОРЕНДАРЯ ЗЕМЛІ ПОНОЧІ РОБИЛИ ДЗЮРКИ ТА ВСТАВЛЯЛИ КОРКИ
25 Липня 2017, 16:51
Кажуть що власник тої землі є депутатиком від якоїсь блатної партії чи то сам блатний
25 Липня 2017, 16:53
З ТОЇ СТОРОНИ ТРАСИ ЗЕМЛЯ НЕГЛАСНО ПРОДАНА ПІД БУДІВНИЦТВО.По паперам можна просто взнати хто замовник вбивства дерев
25 Липня 2017, 18:30
А МЕНТИ ЧИМАЛІ ЗАРПЛАТИ ОТРИМУЮТЬ ЗА ЩО?
25 Липня 2017, 18:48
і ще Гунчик хоче по 10 млн. грн здерти з кожного міста на мэнтов. Правильно кіндер і бунтує.
25 Липня 2017, 19:22
Там всі дозвола на знесення цих дерев є.<br/>То нехай ростуть далі може кому на машину впадуть . Їх треба обов'язково зносити це є аварійні дерева . А хто по знущався з дерев повинен бути покараним.!!!!
25 Липня 2017, 19:45
&lt;p&gt;[КОМЕНТАР ВИДАЛЕНО НА ПІДСТАВІ ЗАКОНУ ПРО ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ]&lt;/p&gt;
25 Липня 2017, 19:46
В 1991-му всі мріяли про НЕЗАЛЕЖНУ УКРАЇНУ...<br/>Господи, ЩО ми &quot;побудували&quot; насправді. Повсюди суцільне беззаконня. Одіваємо на свята вишиванки, для чого? Та не смішіть один-одного, не робіть видимості наче у нас є хоч якась подоба КРАЇНИ. Та ніхто ніколи не буде засуджений ні за цей, ні за інші злочини. (Істот в погонах чи при посаді &quot;крутой&quot; не судять) Особливо прикро дивитись мені на ці фото, тому що пам'ятаю як в далекі часи моєї юності саме я і мій клас САДИЛИ ЦІ ДЕРЕВА. Як було холодно, моросив дощ, мерзли руки. Здається тоді я ходив в 5 чи 6 клас.
25 Липня 2017, 20:24
Побудували Україну незалежну від усіх законів
25 Липня 2017, 20:48
Браво!!!!<br/>А тепер відчуваю що:<br/>1. Або закриють цей сайт<br/>2. Або всім бажаючим давати коментарі, поставлять умову &quot;авторизуватись&quot;...<br/>... і сайт стане НІМИМ. Це підтвердить бачення &quot;Колишнього школяра&quot; про те ЩО МИ ПОБУДУВАЛИ.
25 Липня 2017, 20:54
Самое слабое звено из этой цепочки наглый мусор выпадет в осадок и всем будет дальше хорошо и спокойно...Колеги в пагонах его сами уберут
25 Липня 2017, 21:04
Хороший сайт як він мені смакує
25 Липня 2017, 21:28
З ОБОРОТНІВ В ПОГОНАХ ПОТРІБНО ПУБЛІЧНО ЗРИВАТИ ПОГОНИ
25 Липня 2017, 21:49
А з тебе зірвати штани і відправити в омріяну подорож до Гейропи. Там такі целки особливо цінуються.<br/> До речі, чому на плакаті, де безвіз, намальовано звичайний паперовий паспорт?
25 Липня 2017, 23:20
Я думаю поганого мусора замочать
25 Липня 2017, 23:22
В Луцьку ментовський кабак днями підірвали та спалили
25 Липня 2017, 23:37
Как правильно заметил один из пользователей закрытого чата, эти действия со стороны Сергея Валерьевича несут признаки соучастия в мошенничестве организованой группой лиц. Интересно, обрадуется ли руководитель управления полиции в Волынской области, узнав о подобных проделках подчиненного.<br/><br/>Сергей, от удаления улик смысла нет. Есть небольшая возможность исправить положение, подав заявление в правоохранительные органы на организаторов мошенничества. Чистосердечное признание смягчает вину. Если Вы этого не учили в ВУЗе, то спросите у Ваших коллег, они подскажут.
26 Липня 2017, 15:42
А хто такий Сергій Валерійович7
26 Липня 2017, 17:08
Сергый Валерыйович маэ выдношення до транснационального оборудку зброъ, наркотикыв ы рокенролу, недавно поступила информация, шо СВ збираэться стати мировым правитэльством, для цього вже працюэ в мэнтовци. Скоро пыде на повышение и для цього вже починаэ негативно видзыватись про поганих тролыв, якым вын перейшов дорогу. Вибачте за поганий росiйський мову.
26 Липня 2017, 21:43
Сергій Валерійович трішки паревчилися
26 Липня 2017, 23:34
Кому це вигідно...? Чиє поле...? Мусорів на детектор....і все стане ясно!!!! Одне ясно....на тому світі не &quot;порішаете&quot; козли.........
26 Липня 2017, 23:42
В нас на Україні злочинність організована.А хто ж її організує як не новітня поліція чи колишні погані мусора...
27 Липня 2017, 02:03
Так прізвище СВ хто підкаже? Хай в зашифрованому вигляді?
27 Липня 2017, 02:21
То все конкуренти і завістники із Пари-Матч
27 Липня 2017, 02:24
А В МЕНЕ НЕРВИ ТА БЕЗСОННЯ .ХОЖУ ДО ПСИХОЛОГА.
27 Липня 2017, 02:29
Тепер круті мусора при грошах з барсетками не ходять.В НИХ ТЕПЕР МОДНІ кладчі від Kotur .
27 Липня 2017, 02:34
Кажуть тепер хабарі живими грошима не беруть .Користуються карточкою Приватбанку