Депутат Ковельської міськради сказав першому віце-прем’єр-міністру України, що той має сидіти в тюрмі

27 Липня 2017, 09:05
3676

Цим депутатом є «укропівець» Володимир Косцьов’ят, який стверджує, що нарада у травні з приводу проблеми ковельського ветсанзаводу за участю першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва повинна була проводитися не у стінах Волинської облдержадміністрації, а на території підприємства, щоб всі її учасники відчули сморід.

«Що вчули ті троє і Кубів. Що я їм сказав. Вони з портфелями стояли. Сергій Дмитрович, слухай-слухай. Значить, ви хлопці маєте вже сидіти в тюрмі за те, що в нас таке робиться. І знаєте, хто вас має посадити? Той, хто сидів два роки за те, що пенсію свому шоферу більшу дав», – мовив Володимир Косцьов’ят.

Хто були «ті троє» із Степаном Кубівим – Володимир Кирилович не уточнив.

 

Коментарі
27 Липня 2017, 12:08
Всіх аферистів та корупціонерів у клітку
27 Липня 2017, 12:13
дайте кукукнотуму шкірянку і маузер
27 Липня 2017, 12:30
Косцьовьят працює згідно власного амплуа, яке заключається в тому,що потрібно робити шум, це в нього гарно виходить, іноді переігрує і перебільшує. <br/>В цьому випадку, він &quot;недоіграв&quot;, і мав би сформулювати свою фразу так: Хлопці ви би мали &quot;СТОЯТИ в тюрьмі&quot;, оця би думка була би побудована по законах його психофізіологіної комунікативності і побудові мислиннєвої діяльності.
27 Липня 2017, 12:32
А про сморід так видав, що і мені сподобалось ) Може якщо хоче )
27 Липня 2017, 12:35
Гроші котрі Мавп і компанія поклали до кишені,або віджали у громади міста звісно не смердять
27 Липня 2017, 13:00
Придурок кукукнутий.
27 Липня 2017, 14:26
Єдина розумнва думка у кукукнутого, за весь час, скільки я його знаю. Мабуть здоров&quot;я пішло на поправку. Якщо стане питання дозволити йому в одну з порожніх кобур, що висять у нього на поясі, покласти пасьталета, я буду не проти.
27 Липня 2017, 14:33
Доки в депутати будуть проходити інваліди психічних захворювань, такі, як Косцьов'ят, ладу в Ковелі не буде.
27 Липня 2017, 14:33
Доки в депутати будуть проходити інваліди психічних захворювань, такі, як Косцьов'ят, ладу в Ковелі не буде.
27 Липня 2017, 14:38
Проблема заключається в тих людях які йому довірили свої долі. Виходжу з того що не знати хто такий Косцьовят неможливо було. А може навіть і не так. А може пан КОСЦЬОВЯТ навпаки самий здоровий із всіх ? може просто всі ще хужі ніж він ? і вибирати не має із кого ? Може просто тут всі 3,14ті ?
27 Липня 2017, 17:03
Тьрма то тюрма, а тобі до лікаря давно вже пора, чмо ти пискляве!
27 Липня 2017, 18:55
Це депутат, його треба поважати навіть якщо би він гейом там був. З того воно все і починається що кожний троль почуває себе царем, при умові що може заховатись за цією цілковитою анонімністю яку на сьогоднішній день пропонуються сучасні технології мережевого електронного звязку. Тільки троля беруть за яйця, а таке так само можливо, тільки потрібно трохи попрацювати (в допомогу IP та банальна тупість та безпечність троля), це зразу оказується самий добрий ботанічно налаштований і розумний любитель тварин і комах, в деяких випадках настільки любитель, що являється вегетаріанцем. Я думаю всі памятають древньо Волинську приказку &quot;Поважай Косцьовята і він почне поважати тебе !!&quot;!!!
27 Липня 2017, 19:15
Це не депутат, а клінічний шизофренік. Та ще й гей. Коли він попав до СІЗО за махінації з меблевою фабрикою, його там згвалтували. Та ще й алкоголік. Ходить чорний, щойно з чергового запою вийшов. А хворому на шизофренію пити взагалі не можна. Бо як ухорить такого біла гарячка, то наслідки можуть бути трагічними для оточуючих. Не розумію, як взагалі він попав до депутатського корпусу. Невже &quot;укропівці&quot; не бачили, кого просували?
27 Липня 2017, 19:57
Мені стидно за пратію, в якій є такі депутати як косцьовят, стидно за виборців які обирають таку партію
27 Липня 2017, 20:25
а укропівці всі такі. назвіть хоч одного толкового. Одні шарамиги
27 Липня 2017, 23:20
А мені Мавпа шкода
28 Липня 2017, 01:11
Опудало на фото. Вилитий шимпанзе!
28 Липня 2017, 01:49
Мені шкода Мавпа від БЮТ
29 Липня 2017, 01:39
Дві порожні кобури<br/>На ремні на сраці.<br/>Сіпаються дві руки,<br/>Що не знали праці.<br/><br/>Без причини в нього сміх,<br/>Голосок жіночий.<br/>Пережмакане мурло<br/>І безстижі очі.
29 Липня 2017, 09:37
Щось би про нашого Мавпа написали
29 Липня 2017, 12:33
Так я ж про нього і написав. Він уесь на фотознімках. Пожмакане шимпанзе. Ще й губи робочі.