У Ковелі поліцейські знайшли хлопця, що викрав «Москвича»

27 Липня 2017, 12:53
2570

Поліцейські знайшли викрадений «Москвич».

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Волинської поліції.

На одному із пунктів прийому металобрухту по вулиці Грибоєдова, співробітники кримінальної поліції Ковельського відділу поліції виявили частини легкового автомобіля марки «Москвич». З’ясувалося, що транспортний засіб перебуває «в угоні». Оперативники встановили викрадача легковика. Залишки автомобіля вилучили.

«Москвича» викрали у червні, у 71-річного ковельчанина. Транспортний засіб зберігався у дворі багатоповерхівки. Сума завданих матеріальних збитків склала 8 тисяч гривень.

Оперативники встановили, що кримінальне правопорушення скоїв 18-річний житель Ковеля, учень одного з професійно-технічних училищ. Частини автомобіля вилучили.

Викрадачу автомобіля загрожує до десяти років позбавлення волі.




 

Коментарі
27 Липня 2017, 19:03
Туди йому й дорога, щоб не ганьбив слово "автомобіль"
27 Липня 2017, 19:47
Ті пункти прийому металобрухту кришує один хитрий полісмен за що має процент
27 Липня 2017, 23:24
Ніхто нікого не кришує
27 Липня 2017, 23:58
Якби мєнти дєлали кришу то вони б того москвіча би незнайшли. Це ним хтось здав 100%
28 Липня 2017, 00:19
Потрібно і роботу показувати
28 Липня 2017, 01:19
Інакше б знайшли угнану машину, а не останки задрипаного москвича.
28 Липня 2017, 01:22
Поховати останки задрипаного москвича треба біля кремлівської стіни під траурний гімн ссср
28 Липня 2017, 01:31
Виріщав номер кузова + бублікат з заду і бабло в кишені гума та запчастини коштують як збитий ан 2.а раз баран то хай сидить
28 Липня 2017, 01:47
Сколько можно колотить понты
28 Липня 2017, 12:58
Якби всі оті кацапські пародії на автомобілі поуганяли та порізали на металобрухт... Наскільки б легше було їздити на справжніх автомобілях!..
28 Липня 2017, 13:42
<p>шоферу, [ВИДАЛЕНО], для твоих предков, это была роскошь, саправжний автомобиль, это запорожець, ты [ВИДАЛЕНО]......</p>
28 Липня 2017, 18:13
Ні я, ні мої предки на такому лайні не їздили, а для тебе й сьогодні москвич машина і жирна кацапка дружина
28 Липня 2017, 21:08
перестаньте спекулювати на чужому горі. Ви представляєте наскільки тяжко було 71-одно річному дідусю втратити власний транспортний засіб, на якому він їздив все життя ? Він навіть і на такій вже більше не зможе заробити, ніколи, у власному житті. А скільки нервів пішло в нього на те що він оплакував крадіжку ? Бо якомусь сопляку захотілось його викрасти ? Той хто тут пише і ще насміхається являється недоумком і моральним уродом. Прекращайте ці спекуляціі. Бо такє може статися із вами.
28 Липня 2017, 22:21
Всі знають, як москвичі і волги мішають на дорозі іншим учасникам дорожнього руху. Що поганого зробив пацан? Здав небезпечний металобрухт на металобрухт. Хай дід спасибі скаже, що пацан врятував його з бабою від можливого ДТП. Я би взагалі заборонив виїжджати волгам і москвичам на проїзну частину, бо вони технічно несправні з моменту випуску.
28 Липня 2017, 23:00
Я поняв що товариш шофер ти маєш на увазі, тобі просто немає чим зайнятись і ти просто хочеш якби і заумнічати і шось гарне сказати, але в результаті получається хєрня. Вот зараз я розьясню чого.<br/>Мені кажеться ти би і пішоходів заборонив, не кажучи вже про велосипедистів. Напевно саме ти кричиш шо хочеш в Европу, а там і москаликів і волгі прийдеться поважати (правда вони там по другому називаються), і жити з ними всіма в мирі спокої. Іде дідок москаликом, заглох, а ти не ржеш і тикаєш пальцем, а виходиш і допомагаєш, і взамін нічого не потребуєш. Оце повага і гарне ставлення в Євро стилі. А вдруг дідок в силу свого похилого віку попутав правила дорожнього руху і не надав тобі переваги, ти знов спокійно береш його і пропускаєш. Саме оцьому заключається повага до інших. І тоді тобі ціни не буде як людині і громадянину, а поки оцінка твоєї Європейськості дорівнює нулю.
29 Липня 2017, 01:36
Розсмішив. Щоб дідку на москалику по Європі їздити, його спочатку треба під Євро-6 загострити, а це теоретично неможливо. І ніхто там нікому в приватному порядку не допомагає, на те є техдопомога. Приїдуть на виклик, побачать, що москалик, підгонять евакуатор, відвезуть корча на шрот і рахунок дідку виставлять за утилізацію. А там ще й екологи штраф припаяють за нищення атмосфери сажею та окисом вуглецю.
29 Липня 2017, 16:19
шофер, ти маєш корито на поляках чи литовцях і радий, а для когось і то був засіб пересування.
31 Липня 2017, 11:36
твои предки......даже на такую машину не смогли заработать, понятно кого они воспитали...называть буду, модер удаляет и правильно делает