Ігор Гузь показав як на ветсанзаводі під +30 продовжує знаходитися тисячі тонн тваринних решток

28 Липня 2017, 00:03
2801

Народний депутат Ігор Гузь відвідав ковельський ветсанзавод.

Своїми враженнями з ненормативною лексикою та оновленою інформацією про стан справ із вирішенням проблем ветсанзаводу він поділився на своїй сторінці в мережі Facebook.

«На території заводу, під відкритим небом при температурі +30 продовжує знаходитися тисячі тонн тваринних решток. Різна зараза, черв’яки, щурі, нестерпний сморід. За весь час вивезли може десяту частину і то певно лише на початку червня», – написав Ігор Гузь у дописі.

 

Критикує пропозицію облаштувати артезіанську свердловину в мікрорайоні Ковеля-ІІ: «Замість обіцяного під’єднання цього мікрорайону Ковеля до міського водопроводу, мешканцям пропонують викопати скважини і щоб вони пили отруєну воду, тільки тепер не з колодязів, а з цих скважин».

На думку Ігоря Гузя голова ОДА скористався моментом припинення протестів і засунув проблему до шухляди: «А люди страждають і помирають далі. Короче, це яскравий приклад ставлення до людей як до бидла і худоби. Навішали на вуха обіцянок, а Ви і далі собі живіть в умовах екологічної катастрофи».

Також, народний депутат повідомив про відовлення з понеділка роботи протестного штабу. 

Коментарі
28 Липня 2017, 03:52
У всьому винен Мавп
28 Липня 2017, 04:01
ЩО ЦЯ МАВПЯЧА ВЛАДА від БЮТ ВМІЄ КРІМ ТОГО, ЩО ГРАБУВАТИ ПРОСТИЙ ЛЮД
28 Липня 2017, 09:19
Гузь, приїдь краще на свій округ. подивись як шахтарі працюють. нема чого піаритись на чужому горі
28 Липня 2017, 10:24
Гузь - впевнено займає все вищі рейтингу піарщиків!
28 Липня 2017, 11:58
Палять порізаними деревами а беруть падлюки як за газ
28 Липня 2017, 12:00
В Гузя фінанси "поют романси", а депутатішкой бути аж як хочеться ! Тому й бігає, як вср...сь та намагається за рахунок дешевого піару вискіпатись...
28 Липня 2017, 12:32
Ви попробуйте ситуацію розглядати з точки зору власного самозбагачення і самопіару (місцями просто такого шо починаєш співчувати людині за його бездарність), тоді все стає на свої місця!!!
28 Липня 2017, 13:27
Шановний Гузь не треба ходити знімати та паплюжити владу,а беріть керування в свої руки та очищуйте Ковель 2 покажіть ділом а не словом. Перекривати дороги любий придурок може а розумно працювати без піару не кожен Дуже хочеться побачити вашу роботу.До влади прохання призначте Гузя директором ветсанзаводу тоді побачимо хто іна що здатний.........
28 Липня 2017, 13:58
Нє, ну я розумію що фантазії придумані щоб їх вигадувати. Але щоб від Гузя проексплотувати в любій якості окрім балабола це вже ви точно перебільшили. Фантазуйте реальні речі.
28 Липня 2017, 15:09
грузьд чмо капітальне! Такого бидла ще треба пошукати.
28 Липня 2017, 15:50
Мені теж довподоби побачити Гузя на посаді директора ветсанзаводу,а не у якості постійного пустого базікала ДУПУТАТА!!!!!!!!!!!!
28 Липня 2017, 15:50
Мені теж довподоби побачити Гузя на посаді директора ветсанзаводу,а не у якості постійного пустого базікала ДУПУТАТА!!!!!!!!!!!!
28 Липня 2017, 15:55
Та не потрібно там його сильно сварити, ви ж не можете сварити акулу за те що вона хижа від природи, або омелу за те що вона пристусувалась і пьє сок із дерева, це її такою зробила природа. Так вот із Гузь це спеціальний підвид гомосапієнса, який має якості омели, або споріднені з ними, і реалізує своє виживання в навколишньому середовищі саме таким чином. Можливо проблеми потрібно шукати в оточуючих, які саме навчили і витренували його бути таким, можливо в батьках які сформували саме таку систему комплексів в дитинстві, що тепер дають саме таку діяльність даного суб'єкта людського світу. Маємо те що маємо, чувак хоче до кормушки і саме такими методами, по факту методами шантажу, обмеження свобод інших громадян, а також нікчемних обіцянок, які не виконуються.
28 Липня 2017, 17:09
Щонайменше, щонайбільше люди дякують Гузю за підтримку.
28 Липня 2017, 18:44
і хто ж це йому дякує? та його проклинають усі.
28 Липня 2017, 19:04
а гроші на утилізацію знову ж по кишенях порозтикали
28 Липня 2017, 22:34
Гузь вже брався вирішувати цю проблему. Який результат? Спиляні сосни в лісі біля Люблинця, перекрита на день траса, злі далекобійники і мешканці навколишніх сіл, пяні бомжі, які розлазилися з цього місця ще три дні, і над цим всім дурнуватий вереск Гуся про те, щоб перекривали залізницю. Гусю за це нічого не буде, він прикриє дупу мандатом, а народ потягнуть в буцегарню. Де результат всього цього шарварку, що зчинили Гузь , його підручний Верчук і інші "правдоруби"? Хтось з них запропонував хоча б один дієвий спосіб вирішення проблеми, чи просто рвали горла перед людьми? Прапвильно зробили люди в Поворську, що нагнали Косцьовята, Пініса, Печенюка, коли ті приїхали покрасуватися перед народом, і нагадати, що вони "борці" і за "народ". Так і Гузя треба гнати подалі від Ковеля, і вирішувати пробленму саамим.
28 Липня 2017, 23:07
Дуже гарно сказано, респект і повага за гарне розуміння ситуації. Тільки якщо оцінювати матеріальні та людські ресурси на подолання даної проблеми, їх потрібно занадто багато, в нас стількі ініціативних і багатих не знайдеться. Поки, якщо реально дивитись на вирішення ситуації, - вона невирішальна. Капусти немає, нічого немає, відповідальні особи далі на щирому людському популізмі включають обіцяльників, і все. <br/>Вот придумали щоб люди там не поздихали їм воду підвести чисту, навіть якщо це зроблять це вже буде маленька перемога. Якщо доживемо до зими, значить і до весни доживемо !
28 Липня 2017, 23:08
Якби не той Гузь та однодумці то поганий БЮТ на чолі з Мавпом з міста давно зробили зону відчудження як в Чорнобилі...
29 Липня 2017, 00:34
аналогія по чернобильській зоні це стовідсоткове попадання зі всіма витікаючими наслідками, тілька ця бомба буде взриватись по-маленьку, але фінал і занавіс не заставлять на себе довго очікувати.
29 Липня 2017, 02:03
Зловити гуся і поставити директором костомельного, а то шкура на нашій біді собі ше бали заробляє
29 Липня 2017, 02:03
Зловити гуся і поставити директором костомельного, а то шкура на нашій біді собі ше бали заробляє
29 Липня 2017, 02:03
Зловити гуся і поставити директором костомельного, а то шкура на нашій біді собі ше бали заробляє
29 Липня 2017, 02:11
Силюк, міняй пластинку - ти своїм Мавпом в кожному коментарі вже реально достав...
29 Липня 2017, 02:19
хто такій Мавп?про Силюка майже точно підмічено, це його словесні обороти, ну або дуже подібні до його виразів, може хто спеціально пише такими фразеологізмами, але дуже схоже
29 Липня 2017, 11:43
На полігон вивезти не дали....по громадах теж ....бо чума....дороги перекривали.<br/>А тепер добре.....<br/>Які там депутати горілку на переході наливали? Оце і все, що вони можуть.....робіть висновки.
29 Липня 2017, 11:46
Гузь ти тоді розглядав ситуацію і нічого не зробив!!!!!!!!<br/>Роби справу а не фото і відео знімаєш!!!!<br/>Ти депутат а не журналіст!!!!<br/>Кого вибрали?????
29 Липня 2017, 11:48
Не розглядав а РОЗГОЙДАВ!!! правда тексту бісова.
29 Липня 2017, 13:51
от це один серун - Гузь приїхав, ти в себе дивись, а ні то нехай наша мавпа і тобі гузю дибілу запропонує очолити ветсанзавод як і нашому старону пінісу і побачимо що ж ви можете. Бач ні ви дибіли тільки що і вмієте народ будоражити. барани
29 Липня 2017, 14:48
Поставте мене деректором ВСЗаводу.