Ковельчанин Юрій Бабинець у Великобританії здобув дві медалі на Кубку світу з пауерліфтингу

01 Квітня 2021, 17:21
Юрій Бабинець 3011
Юрій Бабинець

Ковельчанин Юрій Бабинець здобув «срібло» та «бронзу» на Кубку світу з пауерліфтингу.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

З 22 по 28 березня у місті Манчестер у Великобританії відбувалися змагання за Кубок світу з пара пауерліфтингу. На них приїхали 106 представників з 22 країн світу.

На цьому престижному світовому форумі спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату Національна паралімпійська збірна України посіла друге місце за загальною кількістю нагород. Здобуток наших атлетів – 10 медалей, з яких 2 – золоті, 6 – срібних, 2 – бронзові. А вінничанка Мар’яна Шевчук встановила рекорд світу у ваговій категорії до 55 кг. На її рахунку – 132 кг.

Дві медалі в скарбницю збірної додав і ковельчанин Юрій Бабинець. В командних змаганнях він разом з луганчанкою Наталією Олійник та одеситом Костянтином Панасюком отримав «срібло», в особистому заліку у ваговій категорії до 80 кг – «бронзу».

Підкорення штанги вагою 176 кг дають великі шанси Юрію на участь у XVI літніх Паралімпійських іграх, що відбудуться з 23 липня по 8 серпня у Токіо в Японії.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.