«Ветсанзавод»: директор звільнився, а ковельчани готуються блокувати залізницю

29 Липня 2017, 10:44
2602

Андрій Марченко, якого призначили директором Ковельської філії державного підприємства «Укрветсанзавод» у травні цього року, написав заяву на звільнення.

Про це під час ефіру програми «Запитай у депутата» ТРК «Аверс» 28 липня повідомив народний депутат Ігор Гузь, – пише видання Волинські новини.

Як розповів народний обранець, таке рішення директора може бути спричинене його неспроможністю навести лад на підприємстві, зокрема щодо утилізації решток і виплати працівникам зарплатні.

«Не працює піч (для спалювання решток, – ВН). Людям шість місяців не виплачують заробітну плату. Окрім того, для того, щоб люди працювали з цією піччю, їх потрібно перекваліфіковувати, а перекваліфікацію розпочали п’ять днів тому. Чому не два місяці тому? Це повна безгосподарність і байдужість до людей», – підкреслив Ігор Гузь.

За словами нардепа, ковельчани настільки втомилися від бездіяльності влади, що з понеділка відновлять роботу протестного штабу і цього разу перекриватимуть не тільки дороги, а й блокуватимуть залізничні сполучення.

«Люди доведені до відчаю», – акцентував нардеп.

 


 

Коментарі
29 Липня 2017, 14:12
В мене пропозиція! Призначити директором Ковельської філії УкрВет сан заводу Гузя Ігоря Володимировича! Хай нам всім на практиці покаже як потрібно працювати. Хто за??????? А то язиком всі такі спеціалісти Хай він на практиці покаже як має працювати директор такого підприємства, і як мають бути утилізовані рештки тварин
29 Липня 2017, 14:15
я за !
29 Липня 2017, 14:35
язиком телепає тільки
29 Липня 2017, 14:58
Або хай Гузь зарекомендує когось на посаду директора.
29 Липня 2017, 15:21
Шляхи не перекривайте, це не вірне рішення. Такий вчинок тільки більше людей налаштує проти вас. (А в районі Люблинця можлива й бійка. Там памятають минулі не продумані перекриття, коли Люблинецькі діти з блокованих маршруток пішки йшли до дому)<br/>Єдине вірне рішення- масова поїздка до Адміністрації Президента. Оголосити масове голодування. Тільки віднестись до цієї акції відповідально і мужньо. Голодуванням Савченко поставила Путіна на коліна а ви неодмінно доб`єтесь свого. Умова - мужньо стояти до Перемоги. Удачі.
29 Липня 2017, 15:59
Гузаяку на посаду директорв ветсанзаводу. Якщо не погодиться гнати його з ковелі під три чорти. Своїх 3.14здунів вистачає
29 Липня 2017, 16:26
Стань директором ветсанзаводу і зроби з ним те, що в свій час зробив з меблевою фабрикою
29 Липня 2017, 16:31
Ну ти й дав!!! Вдалий кандидат! Як то кажуть &quot;рецепт перевірений часом&quot;. Завод пропаде і ніц на тому місці не залишиться.
30 Липня 2017, 00:21
Я вже пропонував призначити директором Гузя є ще одна пропозиція:директором Гузя заступником Косцьовята хай покажуть себе в ділі,ось тоді буде видно хто на що здатний ,а то тільки п....ть та народ провокують на безлад!!!!!
30 Липня 2017, 01:47
Чорта з два вони підуть туди керівниками. 3.14здіти це не займатись конкретною роботою.
30 Липня 2017, 12:31
Косцьов'ят піде, аби тільки пустили. В нього рученьки трясуться, щоб щось розвалити...
30 Липня 2017, 12:47
розвалить і ми його посадимо
30 Липня 2017, 16:20
Не посадиш, він в психлікарні всі права завоював...
31 Липня 2017, 11:29
савченко поставила путина на колени, вы что курите там, ладно кушать нечего, нищета, мозги тоже усохли....?????
31 Липня 2017, 12:09
Ну-ну... Перекривайте залізниці, перекривайте... Тільки перед цим уважно прочитайте Кримінальний Кодекс України. Гузяка прикриє свою д....у дупутатським мандатом, а дядькам жінки передачі тягатимуть. Те при3,14 ..не з своїми підгавкувачами працює на майбутні вибори, невже ви цього не розумієте? Потрібно самим захищати себе, нехай не все відразу, але твердо і до кінця. Згадайте, як Поворськ і навколишні села заставили чиновницьку мерзоту вивезти відходи з своєї території.но