Як міжнародну хресну ходу до Почаїва зустріли у Ковелі

29 Липня 2017, 12:20
5961

У Ковелі зустріли міжнародний православний Хресний хід з Польщі.

Про це йдеться на сайті Володимир-Волинської єпархії.

27 липня на в’їзді у Ковель сотні жителів міста зі своїми пастирями, в супроводі хоругвеносців, зустрічали та наповнювали міжнародний православний Хресний хід, що іде з Польщі до Почаївської Успенської Лаври на святкування Почаївської ікони Божої Матері.

 

4

3

 

 

Вулицями міста багатолюдний Хресний хід пройшов до храмового комплексу Почаївської ікони Божої Матері.

 

3

 

 

Після подячного Молебню, що відбувся на вулиці, в храмі преподобного Сергія Радонезького розпочалася святкова Всенічна. Церква Христова вшановує Хрестителя Русі – рівноапостольного князя Володимира.

 

3

 

По завершенні Всенічної, паломники мали можливість потрапезувати та розійтися на ніч у домівки благочестивих та гостинних парафіян ковельських храмів.

На ранок 28 липня, по завершенні Божественної Літургії, Хресна хода продовжилась.

Коментарі
29 Липня 2017, 15:29
Щось Андросюка не видно. він що, в Бога не вірить?
29 Липня 2017, 15:37
Вірить Він Бабтист, вірить у бабки, і то великі та нахаляву.
29 Липня 2017, 15:40
Ряжені офіцери ФСБ у (попівських рясах) вишукують ідіотів і перетворюють шляхом нейролінгвістичного програмування в антиукраїнськи настроєних замбі, які рефлекторно виконують вказівки московських попів, спрямованих на дестабілізацію України. Пізно проснувся Порошенко з указлм про заборону синього кита (вконтактє, однокласнікі) та шпигунсько-вірусної мережі яндекс. Може, пора б таки вже вишвирнути з України і філію ТзОВ "РПЦ". Доки фсбшники, наряжені в монахів, будуть продавати українцям наркоту в Почаєві?
29 Липня 2017, 15:57
Ти є антихрист, ворог України і всіх вірян. На тобі прокляття висить. Коли БОг хоче покарати людину, він відбирає у неї розум. Ти вже є покараний разом зі своїми бандеро - масонськими кураторами.
29 Липня 2017, 16:02
Додам до поперенього дописувача, що тобі якраз місце біля собору Василія Блаженного. В православній церкві завжди з співчуттям відносились до психічно хворих, подібних тобі, милостиню подавали. А от у вашій філаретівській секті цього немає, бо там усі хворі.
29 Липня 2017, 16:18
Вся милостиня, олух ти Царя Небесного, та інші гроші, які несуть зомбі московським попам, ідуть в Москву, а звідти - на вбибство українців в Донбасі.
29 Липня 2017, 17:38
Больной нацик, иди....с богом геть.....
29 Липня 2017, 19:24
вам придуркам тільки до Александрука на молитву і ходити. замозваний піп незай розповість вам, як дівчат підщупував у школі. До цього часу бридко згадувати, як все намагався мене за цицьку схопити. Такий піп вам всі гріхи відпустить. На білше ви й не заслуговуєте. Вам не зрозуміти істиниг благ у вірі в Бога. Ваша межа поклонитись у ноги бабію.
29 Липня 2017, 20:19
То яка церква вилікує Мавпа
29 Липня 2017, 21:21
МОСКАЛІВ ГНАТИ ТРЕБА!!!!!
29 Липня 2017, 22:21
Москаль не той, хто розмовляє російською мовою, а той, хто ненавидить Україну. Хто її ненавидить, видно зараз. ХЇто довів країну і український народ до білої гарячки.
29 Липня 2017, 22:33
Ти правий, довів не тільки шизофренік путін з його шістьорками з палати № 6, а й ті українські шизофреніки, що на нього моляться або на нього працюють.
30 Липня 2017, 00:47
Судячи з того, що московські попи відмовляються відспівувати загиблих АТОшників, вони - вороги. <br/>Про нібито неканонічність КП - МП був неканонічним з 1441 по 1589. І канонічність купили хабарем в Константинополі.<br/>Кожна гривня пожертвувана кацапським попам повертається патроном, снарядом, міною.
30 Липня 2017, 01:21
Вітаю усіх вірян,які брали участь у хресному ході.Нехай говорять говорять про нашу церкву малоумні що хочуть,але нас більшість і з нами Бог.
30 Липня 2017, 01:45
Ти не атеїст. ти дебіл недоумкуватий. Піди полікуйся. У тебе дуже серйозна хвороба.
30 Липня 2017, 02:20
Почем опиум для народа
30 Липня 2017, 02:28
http://privatefx.pro/forums/forum-druzej-leushkina-i-krymova.2/
30 Липня 2017, 02:33
Помогу мусору стать человеком
30 Липня 2017, 02:48
Усім: Бог не наказує.Ми самі себе наказуємо, роблячи погані вчинки. Якщо в людини, в душі є Бог, то не важливо, якої Вона віри.
30 Липня 2017, 03:10
Таке враження що деякі мусора абреки і поки ніякого бога не бояться
30 Липня 2017, 03:52
Для недоумків ж написано-Міжнародний ПРАВОСЛАВНИЙ ХРЕСНИЙ хід із Польщі!!! У церкви ХРИСТОВОЇ немає границь і національностей! Ви,що всіх і поляків до &quot;москалів&quot; записали? Не дуркуйте... Люди ПРАВОСЛАВНІ тримаються купи,де б вони не були. А хто до вас їде і йде-ніхто,бо КП-це секта з православними обрядами... Ніхто в СВІТІ не визнає!!! Якщо не вмієте порадіти в таке СВЯТО,то не читайте і не вступайте в дискусію! Вам же діла не має до інших...От тільки мучинька-мучить до ПРАВОСЛАВНОЇ...
30 Липня 2017, 10:00
лчанка, как должна одеваться православная женщина, и можно ли ей краситься?
30 Липня 2017, 10:01
в бандерівську церкву навіть жебраки не йдуть. Подивіться на свята - баедеріські попи сумують без роботи, бо ніхто не йде. А всі канонічні законні, освячені, признані Богом переповнені вірянами. Тому бандерня і біситься так і хоче церкву вижити з україни, позбавити українців права звертатись до Бога. Дияволи, антихристи.
30 Липня 2017, 12:18
Респект і повага!!!
30 Липня 2017, 12:26
Знающие люди припомнили, что Гундяев с 90-х годов имел репутацию ахтунга, а также торговал православным куревом и водкой, за что и был наречен табачным митрополитом....лол
30 Липня 2017, 12:46
з-за таких дебілів як кусацький і іже с нім і страждає наша негька _ Україна. Бандерівські засланці довели країну но зубожіння, посварили братні народи, внесли розбрат всередині країни. Це американські холуї. Їдьте на гамерику і смокчіть там американським неграм. Дайте україні пожити.
30 Липня 2017, 12:54
ультраправославные ватники — накатывают исключительно боярышник или Путинку тоже можно?
30 Липня 2017, 14:05
Перше, на православній жінці має бути хоч трохи менше макіяжу і губної помади, як на тобі. І не обовязково кружевні трусики, як на тобі.<br/>Друге. ультраправославні скакуни, які лижуть дупи піндосам, взагілі не потребують ні бояришника, ні скломоя, бо в екстаз входять від процесу скакання і лизання.<br/> Третє, ти йолоп, який на жаль, осквернив гарне і славне імя Богдан. Твій історичний тезка жидву і шляхту нищив, а такі, як ти, не знаєте, як правильно перед ними раком стати.
30 Липня 2017, 14:43
Тобто видуманому вами персонажу має бути неоднаково які труси у людства- з мереживом чи без.<br/>Про піндосів і скакунів - до болю знайомо з коментарів запоребрикових коментаторів на різних сайтах. Вам нову методичку ще не прислали?<br/>Ну а братні народи - це вже взагалі за гранню добра і зла. Хоча по вашим казкам Каїн теж був братом Авелю.
30 Липня 2017, 14:45
Ще раз переглянув пости так званих віруючих. Панове, звідки така агресія? А як же &quot;возлюби ворога свого&quot;?
30 Липня 2017, 16:20
Я не хожу до церков - я вірую в Бога. Друга Заповідь забороняє мені (і вам) це робити
30 Липня 2017, 19:19
Називаючись віруючими в Бога людьми, ви вживаєте такі &quot;гарні й теплі&quot; слова про ближніх, що складається враження, що служите сатані, а не Богові. Будьте ЛЮДЬМИ, незважаучи на те в яку церкву ходите, поважайте вибір інших: бо кожен буде відповідати лише за свої гріхи!!!
31 Липня 2017, 00:43
В Украіні війна , гинуть від рук наших ворогів найкращі сини нашоі Украіни . А ми такі &quot; свідомі&quot; молимось за наших ворогів . Люди прозрійте і будьте свідомі вчіть історію . Ви повинні знати що перші церкви всі були Украінські . Росіі і близько тоді не було . І що Ви за кусень сала і матір рідну продасте. Не вже хтось хоче щоб росія і долі знищувала інтелігенцію , господарів вивозили на Сибір. Невже Ви нехочете жити у вільній Украіні а все життя бути Р А Б А М И
31 Липня 2017, 01:54
Ми всі раби Божі. Не так? Ісус та його апостоли закликали прощати ворогам і молитись за них. Не так, чи пані погано знає Святе письмо, або взагалі не знає? В Україні війни немає. Так сказала влада, в нас АТО. А всяка влада - від Бога. Хіба не так? <br/>Коли була Русь - не було ні Росії, ні України. Хіба не так?<br/> Росія, власне не вона а Радянський Союз, в цій рагульській Галичині інтелігентів якраз зробила з вчорашніх наймитів, а тих, що були, польських або жидів, ще в перші дні війни Шухевич з бригадою в Лембергу вибив. Хіба не так?<br/> Ти, дівчино, краще вчилася б і слухала чоловіка, якщо маєш, звісно.
31 Липня 2017, 02:11
Ти або хрестика зніми або труси надягни... (з анекдоту)<br/>Визначайся:або всі рівні, або &quot;вчорашні наймити&quot; тобі не люди. <br/>Незалежно від термінології АТО чи війна, на сході гинуть українці від зброї, яку освячують попи гундяєвської секти.<br/>А взагалі чи не сходити б тобі, кацапський прихвостню, на чоловічий статевий орган?
31 Липня 2017, 02:49
Не розумію , до чого тут москва . Як це українська канонічна православна церква. Прошу зауважитм хресний хід іде з польщі. Присутні поляки , угорці , білоруси. Всіх одне молитовне єднання. <br/>А Ви КП з ким маєте молитовне єднання ??? Ви думаєте що роблячи роскол у вас буде Божа благодать. Покайтеся поки не пізно.
31 Липня 2017, 02:50
Ваша стурбованість чоловічими статевими органами, на радість гейропейцям, свідчить, що хоч один підар, але є, тобто ми на шляху до демократичних свобод.<br/> Нелзалежно від термінології - не вийде, якщо війна - то війна з розривом стосунків і мобілізацією, якщо АТО - хай працюють антитерористичні підрозділи і нічого гавкати про війну та агресію.<br/> Щодо прихвостнів - вивчи ентомологію слова &quot;кацап&quot;, будеш прикро вражений, що кримські татари так називали колись навіть таких покидьків, як Ваша незалежна атеїстичність. <br/> Аж ніяково, що стільки через якесь атеїстичне написав, в нормальні часи таких як ти, били тільки ногами і заставляли їсти дірявими ложками.
31 Липня 2017, 11:02
А де ти бачив у діптіху найбільших церков таку церкву як УПЦ? Це ФСБешна гундяєвська філія руской православной церкві.
31 Липня 2017, 11:06
Москаль - це не житель Росії. Це та падлюка,яка живе на Україні і йому все не подобається;ні їжа ,ні мова, ні наші вродливі жінки. Але ж і до Росії ця тварюка їхати не хоче!
31 Липня 2017, 11:54
Їсти дірявими ложками - з зеківських &quot;панятий&quot;. На зоні будеш &quot;па панятиям&quot; жити. Тут нема чого їх насаджувати.<br/>Незалежно від термінології українців вбивають зброєю, освяченою кацапстанськими попами. Зброєю, яку переховували у так званій святогорській лаврі.
31 Липня 2017, 12:45
На Росії його ніхто не чекає. Та й жити в російській &quot;глибинці&quot; набагато тяжче, ніж в Україні.
02 Серпня 2017, 01:59
А ти звідки знаєш, що там жити тяжче? Був там? то ти сепар. А якщо не був, то нашо піз..ш?