Кіндер та Гунчик мають кандидатуру на посаду директора ковельського ветсанзаводу

31 Липня 2017, 11:50
3162

Незабаром ковельський ветсанзавод може мати нового очільника.

Про це йшлося сьогодні, 31 липня, під час оперативної наради у Волинській облдержадміністрації, – повідомляє видання «Волинська Правда».

Під час обговорення питання щодо ліквідації наслідків екологічного лиха, спричиненого діяльністю ветсанзаводу у Ковелі, голова Волинської ОДА зауважив, що наразі вже є пропозиції щодо кандидатів на посаду директора установи. Зокрема, за словами Гунчика, одну з кандидатур пропонує міський голова Ковеля Олег Кіндер. Щоправда, ім’я цієї людина очільник області не назвав.

«Я його позицію підтримую. Це один з активістів, який займається вирішенням проблеми ліквідації наслідків катастрофи. Людина ветеринар. Просимо цю людину перейти від слів до діла. Пропозиція має надійти цій людині офіційно сьогодні. Критикувати в нас багато хто вміє, показувати пальцями теж, а от включатися в роботу не завжди достатньо охочих», – висловився Гунчик.

Нагадаємо, що днями директор філії ДП «Укрветсанзавод» Андрій Марченко написав заяву на звільнення. Він був призначений на посаду директора ковельського ветсанзаводу на початку травня. Натомість його попередник, скандальний екс-очільник заводу Вадим Сухонос досі у розшуку.

Додамо, що раніше у ЗМІ з’являлася інформація про те, що Олег Кіндер запропонував стати директором ветсанзаводу ковельському депутатові Ігорю Пінісу (на знімку – справа), оскільки він за освітою – ветеринар.

Коментарі
31 Липня 2017, 14:59
А Косьцовята його заступником. Він теж активіст...
31 Липня 2017, 15:06
він не тільки активіст а і досвід директорський має
31 Липня 2017, 15:22
Можете не сумніватися - якщо Ігор Пініс очолить ветсанзавод, то позитивні наслідки будуть якнайближчим часом. В УКРОПІ вистачить мудрості, волі і сили для подолання цього екологічного лиха. Погоджуйтеся Ігоре ! Ви успішно справитеся з цією проблемою!
31 Липня 2017, 15:45
там уже мабуть любий дибіл добився б успіху тим більш що гроші уже виділені, а пісіс це баран бараном а косцьовят це дибіл він сама тупа линина ковеля, як подивишся на його поведінку і менеру як він робить хочиться плюнути йому в облицця
31 Липня 2017, 16:19
гузя директором, Косцьовята першим заступником, пініса завгоспом.
31 Липня 2017, 17:48
Директором - Косцьов'ята і тільки його! А заступником - Ізіду Володимирівну. Та процес прискорить і Косцьов'яту на один-два запої виділить...
31 Липня 2017, 17:48
Директором - Косцьов'ята і тільки його! А заступником - Ізіду Володимирівну. Та процес прискорить і Косцьов'яту на один-два запої виділить...
31 Липня 2017, 18:08
треба всіх говорунів туди ---- пініса стасюк косцовята кошарука гузя
31 Липня 2017, 18:32
Тих активістів, що дороги перекривали директорами поизначити, хай покажуть себе в дії.<br/>Вони ж все знають як треба робити....
31 Липня 2017, 18:46
Під час обговорення питання щодо ліквідації наслідків екологічного лиха, спричиненого діяльністю ветсанзаводу у Ковелі, голова Волинської ОДА зауважив, що наразі вже є пропозиції щодо кандидатів на посаду директора установи. Зокрема, за словами Гунчика, одну з кандидатур пропонує міський голова Ковеля Олег Кіндер. Щоправда, ім’я цієї людина очільник області не назвав. ОТО ПОСАДА, ЯКЩО ПРІЗВИЩЕ ЇЇ ДИРЕКТОРА ТРМИАЮТЬ В ТАЄМНИЦІ,
31 Липня 2017, 19:02
І ДО ЦІЄЇ ПОРИ НЕ ВИЛІКУВАЛИ МАВПА
31 Липня 2017, 19:08
Ця БЮТівська порода мавп не піддається лікуваннню та дресеруванню
31 Липня 2017, 19:21
А Я В ЦИРКУ БАЧИЛА ДРЕСИРОВАНИХ МАВПОЧОК
31 Липня 2017, 20:38
а я бачив дресированого дебіла. Тому запрошую дебілів - дописувачів - Перевірено часом і Школярка еанс дресування. Ми з вас дебілів зробимо напів дебілів.
31 Липня 2017, 20:49
Правда в очі колить...
31 Липня 2017, 22:15
Нехай кожен кандидат запропонує свій план як буде вирішувати питання з заводом , а тоді і обирати того директором хто готовий взятись відновити завод .
31 Липня 2017, 22:27
Паніковський вас всіх купить і продасть, але вже дорожче )))
31 Липня 2017, 23:52
Горилу - директором, пяного орангутанга з кобурами на сраці - заступником.
01 Серпня 2017, 00:23
Та підлікуй хоч трохи те шимпанзе, що зліва від тебе на фото! Ти з ветеринар...
01 Серпня 2017, 00:59
боже, боже, ти хоч читаєш свою шрайбанину , такий дебіл, що тут пише, що ж ти зробив для Ковеля кроме фас на сайті, обісрати всіх Косцьовята Пініса Стасючку іди дрочи сепаратистів клоун
01 Серпня 2017, 12:42
Всі сепери особливо Гундяєські холуї є однозначно ворогами народу
01 Серпня 2017, 13:10
Це визнання владою власноі неспроможності чи спроба &quot;потушити&quot; політичного опонента &quot;укроп&quot; іх же &quot;руками&quot;. Адже жодних конструктивних дій чи рішень Пініс з Косцьовятом без Гунчика Кошарука Кіндера (Івахіва) не вчинить. А негатив за наслідки гарантований.
01 Серпня 2017, 15:36
Скоро пісюни країною будуть правити. А щодо ветеринара-то там вже керував і довів до такого стану тільки Тарас, і тільки Тарас!!!
01 Серпня 2017, 20:28
Бачив сьогодні Косцьов'ята біля генделика. Чорного, як дьоготь... З якого горя черговий запій?