Кіндер до підлеглих: «Порозганяю всіх к чортової матері!»

31 Липня 2017, 17:26
4069

На апаратній нараді ковельський міський голова, кажучи про підстанцію на вулиці Відродження, поцікавився: чи будуть затверджуватись на черговій сесії міськради, яка має відбутися 17 серпня, зміни по так званому ПДП – проекту детального планування?

«Ні, не йде проект рішення на цю сесію», – доповіла виконуюча обов’язки головного архітектора міста Марія Приступчук.

Олег Кіндер був неприємно здивований. Марія Іванівна почала йому пояснювати, що вони тільки подали оголошення про громадські слухання з даного питання.

«А скільки ви будете це проводити? Ми на минулій сесії прийняли рішення дати дозвіл на зміни. Треба було після сесії зразу дати об’яву, провести громадські слухання і прийняти проект рішення. Чи як ви думаєте? Підіть тоді людям, які там будуються, і розкажете: скільки громадські слухання і скільки потрібно часу для проектно-кошторисної документації. Тут три опори переносять півроку на бульварі, а там скільки будемо робити це?! На вересневу сесію мені, щоб було, бо порозганяю всіх к чортової матері!» – «нагримав» Олег Кіндер. 

Коментарі
31 Липня 2017, 20:34
В першу чергу потрібно вигнати памідориху, яка довела закріплені за її канторою території до дикунського вигляду. Сміття, хащі, вонізм і смердота по всьому місту. А разом з нею її куратора Товстигу. Ця" сладкая парочка " наробила лиха вже в місті. А починаються спекотні дні. На місцях скупченні памідорного сміття кучкуються мухи. Чекайте інфекційні хвороби.
31 Липня 2017, 20:35
Молодець мер
31 Липня 2017, 20:51
Підтримую
31 Липня 2017, 22:07
якщо хоч раз розжене то тоді і будуть боятись, а так сумніваюсь
01 Серпня 2017, 00:55
Такого ще в РЖКП-2 ще не було. Ні за цілодобово п'яного Богдана, ні за злодія Цигана...
01 Серпня 2017, 01:35
А САМ БУДЕ БІГТИ ПОПЕРЕДУ
01 Серпня 2017, 11:04
Потрібно призначити винного
01 Серпня 2017, 14:35
Товстига застав свою протеже повивозити гілляки з вул. Володимирській. Вже й листя на них повисихало. Траву люди самі скосили, то хоч повивозьте. І взагалі, чому сантехники РЖКП2, електрики за виклик вимагають гроші. З якого це часу памідорига перетволрила РЖКП в базар. Та й забери її Товстига з-за базарного прилавку. Ми розуміємо що зараз памідорний сезон, але вони повинна частіше бувати на робочому місці в ЖЕКу в не на базарі. ганьба памідорисі і її куратору.
01 Серпня 2017, 20:21
Управління захисту економіки та працівники поліції спеціального призначення «КОРД» відповідно до постанови Луцького міськрайонного суду проводять обшуки в приміщенні Волинської облспоживспілки.<br/>Причини обшуків, які проходять 1 серпня, та їх мету співробітники Управління захисту економіки у Волинській області наразі не коментують. Про це повідомляє «Під прицілом».<br/>На територію споживспілки нікого не пускають. Правоохоронці і керівництво облспоживспілки від коментарів також відмовляються.<br/>Із власних джерел виданню стало відомо, що на сьогодні планується близько 15 обшуків.
01 Серпня 2017, 20:22
То може контролерів з ринку порозганяють
02 Серпня 2017, 02:15
Не потрібно розганяти! Скоро всі самі підуть подалі від мера-самодура і хама!
02 Серпня 2017, 17:19
У нас прибирає жек2 , у дворах чистота і порядок. Навпроти будинки, де Верес ....і там гори сміття, які ніхто не забирає! <br/>Так , що ЖЕКом задоволені на всі 100!