Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Smart City»: які інновації запропонували ковельчанам ізраїльські партнери

16:00 07.04.2021
994

Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад провів робочу зустріч із директором з розвитку бізнесу ізраїльської компанії «Aux Bridge» Олексієм Любецьким.

Про це повідомляє Волинська обласна рада.

Гість прибув на Волинь з метою презентації нової розробки компанії – багатофункціональної платформи «PeopleCity», як є інноваційним рішенням для «Smart City», – повідомляє обласна рада.

За словами Олексія Любецького, ця платформа покликана оптимізувати процес взаємодії та спілкування громадян з органами влади.

«PeopleCity» сьогодні успішно працює в третині міст держави Ізраїль. Вона передбачає і контроль роботи комунальних служб, і двосторонній зв’язок з населенням, і сповіщення населення, і запис в електронну чергу, і саме головне – це можливість зробити роботу апарату, як обласної, так і міської ради ефективною та оперативною. Цими днями я матиму робочі зустрічі з приводу можливості впровадження цієї платформи із керівництвом Луцька, Володимира-Волинського та Ковеля, адже нам важливо в першу чергу вивчити проблематику найбільших волинських міст», – зауважив Олексій Любецький.

Серед амбітних планів компанії «Aux Bridge» – покриття швидкісним Інтернетом найвіддаленіші населені пункти Волинської області. З цього приводу керівництво фірми уже веде перемовини із ПАК «Укртелеком».

Григорій Недопад своєю чергою наголосив, що обласна рада зацікавлена у використанні інноваційних технологій, покликаних покращити якість надання послуг мешканцям територіальних громад Волині.

«Найближчим часом планується проведення чергового засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради. Ми запрошуємо вашу компанію взяти у ній безпосередню участь та презентувати ваші розробки керівникам територіальних громад та міським головам міст обласного значення Волині. Я переконаний, що у них виникне зацікавленість у співпраці із вашою компанією, адже цифрова трансформація на рівні громад сьогодні, як ніколи на часі», – сказав голова облради.

Загрузка...
Коментарі

ПЕТРО

21:55 07.04.2021

і ще тарифи виростуть

Загрузка...
13 квітня
Сьогодні
Вчора
11.04.2021
10.04.2021
09.04.2021
08.04.2021