Кошарук стверджує, що йому погрожував Гузь

02 Серпня 2017, 10:09
2674

Заступник голови Волинської облдержадміністрації написав про погрози від народного депутата України на своїй сторінці у Facebook.

«На святі у Литовежі проводили круглий стіл щодо співпраці з польськими гмінами. Перед заходом Ігор Гузь дуже палко почав розповідати про ковельський ветсанзавод, зокрема сіяти звинувачення, погрози та гнів у бік влади та особисто мій. Як на мене, народний депутат вирішив використати ситуацію задля власного піару. Про що ще розповідати у своєму округу виборцям, як не про Ковель та ветсанзавод», – заявляє Сергій Кошарук.

«Не знаю, чому і навіщо, народний депутат на кожному кроці піднімає тему ковельського ветсанзаводу, чому вперто не хоче допомагати у вирішенні цього питання, а намагається всіляко заважати? Голослівність ні до чого. Спокій, розсудливіть та дієвість - ось ті інструменти, які приносять результати, а не втрати і витрати», – зазначив у дописі Сергій Кошарук.

Коментарі
02 Серпня 2017, 13:34
Всі там піаряться і пан Кошарук в груди бив себе що звільниться і Гузь тільки пустодзвонить ... Писки по наїдали і все. Івахів пропіарився з пічкою... А віз досі на своєму місці.....
02 Серпня 2017, 13:42
Ну і пізд@бол ти СєРожа....
02 Серпня 2017, 13:58
два дибіла - оце сила. що ігор шо сєрьожа
02 Серпня 2017, 14:27
Два клоуни
02 Серпня 2017, 15:02
Гузь знає, що це його перша і остання каденція. На брехні і розпалюванні ворожнечі далеко не заїдеш. На Соловки вже є багато кандидатів. на все свій час.
02 Серпня 2017, 15:22
визвіть один другого на дуель, як це було раніше, от і рішиться спір
02 Серпня 2017, 15:24
Кошарук сам для чогось своїм повідомленням піарить цього чемпіона по запливах. Краще б тихо і спокійно подав заяву в поліцію або в суд. А ще краще б взяв приклад з свого керівника Гунчика Він сказав під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у вівторок, 1 серпня що =нині в області переходять до середини роботи з ліквідації наслідків діяльності ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» – початку утилізації тваринних відходів і проведення рекультивації земель. «Йде дуже багато спекуляцій. Ніхто цільового призначення коштів не змінить і треба бути не зовсім розумною людиною, щоб повернути виділених 17 млн гривень назад. Комусь хочеться пускати плітки, що ми зробимо скважину і не буде водопостачання в місті. Хтось накупався і почав розказувати басні Крилова, попри те, що два місяці тому обіцяв вирішити проблемні питання по підприємству»
02 Серпня 2017, 15:52
якби Кошарук ібув мужиком і виконав свою обіцнку звільнившись з посади, ніхто б до нього зараз діла не мав. Цікаво спостерігати як жруть один одного. далі буде ще веселіше. не одна падлюка з теперішініх не повинна пройти в Раду.
02 Серпня 2017, 16:59
я навпаки чув, що у гузя все схвачено, і депутатське місце за ним по тому самому округу нібито вже погоджене, тобто серйозних конкурентів по округу ніхто виставляти не буде...
02 Серпня 2017, 17:27
Гузь належить до тих людей, які тільки язиком вміють робити. Він ЖОДНОГО дня ніде не працював, крім депутатства в міській, обласній та верховній радах. Виникає питання, якщо такий чесний, то як заробив свої статки? (Знаю його ще з студентських часів)
02 Серпня 2017, 18:44
Кошик, як баба соплі розпустив, встидався б. Погрожували йому, курва йди на війну от там погрози - сопля.
02 Серпня 2017, 18:44
Кошик, як баба соплі розпустив, встидався б. Погрожували йому, курва йди на війну от там погрози - сопля.
02 Серпня 2017, 18:48
Ти глянь вася, цілісіньке літо ничого не робили, теперика кажуть Гусь мішав. Сірожа встид май\
02 Серпня 2017, 19:07
А шо таке Гузь?
02 Серпня 2017, 19:19
гузь це сильніше ніж три кошика вкупі
02 Серпня 2017, 19:52
Кажуть поганому танцору я...я мішають, отак і Кошаруку
02 Серпня 2017, 19:54
В Кошика було вдосталь часу на ліквідацію наслідків, а тепер коли підганяють "возмущається" і намагається стрілки перевести.
02 Серпня 2017, 19:59
Ой нещасний Сергій злякався Ігора. Стільки роботи проробив і тут йому погрожують, бойовик прям якийсь)
02 Серпня 2017, 21:39
Активісти хочуть розвести рештки з ветсанзаводу можновладцям на обійстя...
02 Серпня 2017, 22:09
і, виходячи з того, що цей завод є власністю держави і керівництво і фінансування йде з Києва, ФЛАГ ВАМ в руки.
03 Серпня 2017, 01:54
Процент отримував Мавп
04 Серпня 2017, 01:35
Кошарук ще не подав у відставку? Чи вже все вивіз із ветсанзаводу?<br/>А гУзь нічого так собі виглядає з еротичною зачіскою жінок легкої поведінки, але чому на морді ліцаі?