У Ковелі жінка незаконно торгувала на бульварі біжутерією

02 Серпня 2017, 14:45
3256

Жінка торгувала біжутерією у незаконно встановленому для цього місці.

Про це йдеться в судовій справі, що розглянув Ковельський міськрайонний суд.

Випадок стався у Ковелі 21 червня близько 12 години на бульварі Лесі Українки, поблизу пекарні «Золота курочка», жінка торгувала біжутерними виробами у невстановленому для цього місці.

Як йдеться у постанові судової справи, жінка на виклик до суду не з'явилася.

За такий курйозний злочин жінці призначили штраф в сумі 102 гривні з конфіскацією предметів торгівлі – 28 кілець біжутерії та судовий збір в сумі 320 гривень.

 

Коментарі
02 Серпня 2017, 19:08
Невже вона , торгуючи китайською біжутерією , могла бути конкурентом шикарних ювелірних магазинів . На перехресті біля автовокзалу на тротуарі стоїть біленький Citroen Berlingo, а з нього невинна дівчина продає м"ясну продукцію . Поруч магазини , супемаркет . На вулиці під 40 !!! І народ гребе ковбаску . На жаль , це не випадок ! Так кожен день !
02 Серпня 2017, 19:12
це перемога. Скачемо далі.
02 Серпня 2017, 19:22
Коровник поряд з фонтаном законно???
02 Серпня 2017, 19:37
зайдіть на ринок чи то на привокзалці, чи то на брестський і в любого продавці запитайте договір з роботодавцем. Іх немає ні у кого. Торгівля і зврплата йде чорним налом. То тут ви не бачите. зайдіть на любу пилораму, пункт прийому металобрухту і запитайте штатну книгу підприємства і книгу наказів про прийом на роботу. зайдіть на КП "Верес" і перевірте штат працівників. Про що говорити, якщо у них сміттєвоз навіть іздить на чужих номерах. Справжні номери його - польські бляхи. А ви причепились до якоїсь нещасної циганочки за пару алюмінієвих ланцюжків. Правильно - до торгашів ви не підете, бо або дадуть по морді, або буде дзвінок зверу від БОССА.
02 Серпня 2017, 19:50
Циган потрібно заборонити
02 Серпня 2017, 21:30
Так всі цигани вуха та очі нашої старої-новітньої поліції
03 Серпня 2017, 10:43
Їх тому і тримають що вигідно використовувати безкоштовно в різних мусорських замутках
03 Серпня 2017, 16:27
Запитайте про документи,щодо безпечності мясних виробів які реалізуються сьогодні з" пікапчика" біля автовокзалу.Температура поверх 30 градусів,а вони торгують і "віялом" проганяють мухи.Де наші доблесні контролюючі органи?Г а н ь б а!!!!!
03 Серпня 2017, 18:24
То що поганого ця жінка робила? На життя собі людина гроші заробляла. Не крала не вбивала.
03 Серпня 2017, 22:35
На ринках " законно " торгують : - самогоном , спиртом , сигаретами , валютою і т.д. - це дозволяється , а біжутерією не можна - незаконно ! " Вітаю " наш реформований суд з проявленою принциповістю при прийнятті рішення про покаранню винних в порушенні Законів України.
04 Серпня 2017, 03:54
Перераховані вище товари є приватною власністю новітньої поліції
05 Серпня 2017, 15:03
А чи законно стоять валютчики????<br/>А чи законно торгувати на переході???<br/>ітд...<br/>Бридко такі допити читати!!!