Волинська прокуратура програла судову справу по декларації Кіндера

02 Серпня 2017, 17:01
3402

Сьогодні у Ковельському міськрайонному суді завершилася судова «епопея», яка тривала з березня цього року і була пов’язана із декларацією міського голови Олега Кіндера.

Прокуратура Волинської області звинувачувала мера у тому, що він несвоєчасно подав декларацію про доходи. Справа кілька разів переносилася і почала розглядатися по суті тільки з шостої «спроби» – лише 1 червня. Олега Кіндера захищали адвокати з Луцька.

На сьогоднішньому судовому засіданні було допитано чотирьох свідків, оглянуто матеріали справи та проведено дебати. Головуючий суддя Петро Бойчук закрив провадження у справі про притягнення Олега Кіндера до адміністративної відповідальності у зв’язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Детальніший репортаж із судового засідання буде завтра.

 





 

Коментарі
02 Серпня 2017, 21:31
Мавп знову всіх нагрів
02 Серпня 2017, 22:06
Вітаю Вас Олег Олексійович з перемогою над брехливими шакалами. Вони тільки і вміють ставити палки в колеса. Крім гавкотні від них нічого не почуєш. Бажаю вам успіхів у вашій нелегкій праці. І, моч вам порада, викиньте зі свого оточення брехливих "друзів". Вам багато робить падлянок ті, хто по своїх функціональній задачі повинні вам допомагати.
03 Серпня 2017, 00:45
закрий поганий рот і не роби з кіндера святого він злодій і ворог ковельськогонароду
03 Серпня 2017, 01:05
це тикі 3.14здуни як ти є ворогами ковельчан.Бидлота немита.
03 Серпня 2017, 02:19
Недарма не з'являвся до суду. Зрозуміло що тянув час бо все було вирішено давно. Все можна купити.
03 Серпня 2017, 02:49
Прокуратура і суд довели вину кіндера і в постанові вказано визнати винним у вчиненні адмін. порушення! Дибільні закони!!! Які дали кіндеру право тягнути справу!
03 Серпня 2017, 03:18
При чому тут тягнули справу в суді? До 8 березня прокуратура повинна була подати справу до суду, а подала числа 20, здається. От вам і відповідь на всі запитання!
03 Серпня 2017, 10:56
Тягнули-тягнули!!! Немає жодного сумніву! І кіндер з адвокатами, і в силу чинного закону суддя не міг цьому перечити, і тим самим також тягнув час. Маємо те, що маємо... А якби був простим - давним-давно засудили б і забули. Прикро, бо насправді саме тому у нас ніколи нічого не зміниться. Нічого...
03 Серпня 2017, 11:45
Мавп знову на дереві з бананом
03 Серпня 2017, 12:08
Я ж казав, що програє!
03 Серпня 2017, 14:07
дуже прикро, що в нас такі суди, закони і договірняки ще досі працюють.
03 Серпня 2017, 18:29
Справу закрили проти Кіндера. Тепер розпочнуть судити жінку ,яка біжутерією торгувала. Якийсь дебілізм а не закони.
03 Серпня 2017, 21:49
Т о була не жінка то була циганка