Ігор Гузь оприлюднив на що підуть 17 мільйонів, які виділили на ветсанзавод

03 Серпня 2017, 16:58
2931

Народний депутат Ігор Гузь оприлюднив лист-відповідь Мінагрополітики щодо 17 мільйонів гривень, виділених Кабміном, для ліквідації екологічного лиха на території Ковельського ветсанзаводу. 

У наданому листі детально описується запланований кошторис на ліквідацію проблем створених ковельським ветсанзаводом.

Зокрема, 17 мільйонів планують витратити на:

  • Здійснення ветеринарно-санітарних заходів – 150 тисяч гривень;
  • Хімічну підготовку води для відводу з території ветсанзаводу – 150 тисяч гривень;
  • Забезпечення централізованого каналізування території – 10 мільйонів гривень;
  • Ізоляцію боєнських відходів у бетонних ємностях – 5,4 мільйонів гривень;
  • Оздоровлення дітей, котрі мешкають в кілометровій зоні заводу – 1 мільйон гривень;
  • Рекультивацію та заліснення забруднених земель – 250 тисяч гривень;
  • Проведення лабораторних досліджень – 50 тисяч гривень.

Ліквідація вищевказаних наслідків розпочнеться після надходження коштів до Волинської обласної адміністрації, – йдеться у листі.

Нагадаємо, раніше «Район.Ковель» повідомляв, що на ліквідацію екологічного лиха у Ковелі виділили 17 мільйонів.

 




 

Коментарі
03 Серпня 2017, 20:40
Короче гроші розтягнуть
03 Серпня 2017, 21:10
А він навіщо тут треться! Що він вже забезпечив всіх свїх виборців робочими місцями і в його окрузі нема проблем тому перейшов на Ковельщину? На скільки я знаю вся його Любомльщина не вилазить з Польші, одні там працюють, інші цигарки возять! А він тут уже піариться!)
03 Серпня 2017, 21:14
А Гузь всетаки молодець!!!
03 Серпня 2017, 21:17
там де крадуть мільйони нікого в тюрму не посадять! "это вам не мелочь по карманам тырить"!
03 Серпня 2017, 21:25
він добре знає, що на свому окрузі йому вже нема що ловити. Але й на ковельчан нехай не розраховує. Йому тут теж нема чого ловити.
03 Серпня 2017, 21:41
Потім ще виділять
03 Серпня 2017, 22:09
піздобол гудзик від трусів на шо 10 000 000 лямів телепень
03 Серпня 2017, 22:28
та цей же гузь в коаліції а себе піарить як опозіціонер хай розкаже за які закони падлю... голосував разом зі своїм кроліком чесного курва з себе корчить а нароз зі своєю більшість до зубожіння довели питання чи небесна сотня його ночами не кошмарить
04 Серпня 2017, 13:19
Гузю, досить тут тертися - з тих грошей тобі вкрасти нічого не вдасться.
04 Серпня 2017, 14:15
О це я розумію депутат - сказав зробив.
04 Серпня 2017, 14:15
Видно що депутат на свому місці і займається своєю роботою. Ігоре, ковельчани вдячні вам що тримаєте це питання на контролі.
04 Серпня 2017, 14:17
Ох і важко побороти ту Гунчико-Кіндерятину. Самі нічого не роблять і ще патякають на когось. Гузь- молодець.
04 Серпня 2017, 14:18
Не давали грошей- погано,дали гроші теж погано. Ви визначився,люди добрі. Для Вас розписали,аби бачили НА ЩО САМЕ мають іти гроші. Краще слідкуйте,щоб зробили максимум робіт на ці гроші,а не про Гузя строчите. Язиком молоти-не мішки грузити.
04 Серпня 2017, 14:19
Ха, Івахову не хватило ума зробити запит. Хоч хтось з депутатів адекватний і тримає народ в курсі.
04 Серпня 2017, 14:23
Дякуємо Гузю....бо те лихо гуляло б по всій Волині...Довів справу до кінця ...Молодець!!!!!!!!
04 Серпня 2017, 14:25
САМИЙ ТОЛКОВИЙ ДЕПУТАТ!!!!РЕСПЕКТ
04 Серпня 2017, 14:28
Робиш для людей добре...погано...відразу піар...- невдячні люди...!!!
04 Серпня 2017, 14:31
Вопшем шо сказати. <br/>Якщо моя дитина кудась поїде на оздоровлення бо підпадає під оту категорію, то більше за Івахіва не голосую.!!!!
04 Серпня 2017, 14:31
Вопшем шо сказати. <br/>Якщо моя дитина кудась поїде на оздоровлення бо підпадає під оту категорію, то більше за Івахіва не голосую.!!!!
04 Серпня 2017, 14:46
Молодець! Чого таких депутатів так мало!!!??? Його в президенти, то всі криси з корабля повтікали б. Вперед до перемоги Ігор Володимирович.
04 Серпня 2017, 15:23
Я вже перебачив тут всяких рішал питання і тільки один Гузь щось зрушив з місця.
04 Серпня 2017, 16:00
До якого &quot;кінця&quot;?????!!!!!
04 Серпня 2017, 20:05
Ігор Гузь єдиний, хто першим приїхав до людей у Ковель,коли бастували проти безчинства керівництва Ковельвеьсанзавод.<br/>Саме він виніс цю проблему на загальноукраїнський рівень, і закликав всіх розворушитися,бо насувається екологічне лихо.<br/>Ігор Гузь організовував нараду з цього питання у міністерстві.<br/>Постійно на контакті з людьми
05 Серпня 2017, 04:03
Проблему ветсанзаводу першими підняли місцеві жителі,а Гузь як пітбуль вцепився за цю тєму,бо більш не має можливості на чому попіаритись.Дивився ток-шоу з його участю,крикун і не більше.
05 Серпня 2017, 23:26
А ти, Гузику, яким всраним боком до цих мільйонів і до Ковеля? Дуй в свій округ в Нововолинськ, там тебе шахтарі вже давно не бачили, мріють раком виставити за брехню і марні обіцянки.
07 Серпня 2017, 15:21
Молодець нардеп...асс в усьому!!
07 Серпня 2017, 15:21
Молодець нардеп...асс в усьому!!
07 Серпня 2017, 15:21
Молодець нардеп...асс в усьому!!
07 Серпня 2017, 15:21
Молодець нардеп...асс в усьому!!
07 Серпня 2017, 15:22
А я за Гузя...Респект!!
07 Серпня 2017, 19:02
Взагалі-то за каналізацію мова не йшла в першу чергу. Спочатку мали провести централізоване водопостачання. В цержспоживслужбі сидять олені, які не відрізняють питної води від стоків. Як можна бути такими некомпетентними? хай ще скажуть що таке &quot;Централізоване постачання каналізування території&quot;.
07 Серпня 2017, 19:04
Це ЖЕСТЬ!!!