Ковельські веслувальники стали чемпіонами «Стрімких човнів»

04 Серпня 2017, 12:52
1623

В Києві 27-30 липня відбулися фінальні змагання чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед закладів фізичної культури та спорту «Стрімкі човни». У змаганнях брали участь кращі команди з кожної зони, загалом прийняли участь понад 400 найсильніших спортсменів зі всієї України.

Про це повідомляє Ковельська міська федерація каное.

Переможцем чемпіонату стала волинська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Олімп» з філіалом в Ковелі, на другому місті хмельницька ДЮСШ УО, на третьому – СДЮСШОР ім. Ю. Рябчинської міста Вінниці.

Вагомий внесок у перемогу ОСДЮСШОР «Олімп» зробили вихованці ковельського філіалу, яких тренують Федір Семенюк та Василь Прохорук (заслужені тренери України) та Прохорук Олександр.

Серед юнаків 2001-2002 років народження з веслування на каное безперечним лідером чемпіонату став ковельчанин Павло Борсук, який переміг суперників на дистанціях 200, 500 та 1000 метрів.

Юна ковельчанка Калитюк Василина двічі чемпіонка змагань на дистанції 200 та 500 метрів в каное-одиночці серед ровесниць.

Бронзові нагороди чемпіонату виборов дует каноїстів у складі Гузя Андрія та Сергія Яковлєва, які фінішували третіми на дистанції 1000 метрів.

Ксюк Олександр з Швораком Анатолієм в каное-двійці випередили своїх суперників на дистанції 1000 метрів та поправу стали чемпіонами «Стрімких човнів».

Семенюк Тарас (вихованець КДЮСШ ім. Є. Кондратовича) в каное-одиночці на дистанції 500 метрів серед молодшої вікової категорії (2003-04 рр.н.) виборов срібло,  а на дистанції 1000 метрів – став бронзовим призером змагань.

Нагадаємо, раніше «Район.Ковель» повідомляв, що ковельські веслувальники виграли «Стрімкі човни» західної зони.