Кримінальну справу на директора Ковельського держлісгоспу передано до суду

07 Серпня 2017, 19:36
5059

В останній день липня до Ковельського міськрайонного суду надійшов обвинувальний акт стосовно директора державного підприємства «Ковельське лісове господарство» Володимира Данилюка, якого обвинувачено у вчиненні злочинів, передбачених ст. 246, ч. 3. ст. 365, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

У лютому цього року наше видання повідомляло про те, що директор лісового господарства на Ковельщині «нарубав лісу» на понад два мільйони гривень.

Прокурори спільно зі співробітниками управління захисту економіки у Волинській області департаменту захисту економіки Національної поліції України встановили, що керівник підприємства із середини січня по березень минулого року, перевищуючи надану йому владу та службові повноваження, подавав завідомо неправдиві офіційні документи для отримання дозволів на проведення суцільних санітарних рубок та вибіркових санітарних рубок та забезпечив видачу головним лісничим лісового господарства лісорубних квитків на здійснення санітарних рубок на земельну ділянку, яка вибула з користування підприємства, що призвело до незаконної порубки дерев і завдало шкоди навколишньому природному середовищу в розмірі понад 2,1 мільйона гривень.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Петро Бойчук, який нещодавно судив за декларацію міського голову Олега Кіндера, постановив призначити підготовче судове засідання по розгляду обвинувального акта щодо Володимира Данилюка на 14 годину 30 хвилин 5 вересня 2017 року.

Коментарі
08 Серпня 2017, 00:12
Коли вже за "Тур" візьмуться?
08 Серпня 2017, 02:19
І я ж про це. Давно пора
08 Серпня 2017, 02:22
Дайте спокій які перевірки. Треба нам тачки купити хати построїти. За мінімалку не потягнемо. Змилуйтеся над туром
08 Серпня 2017, 02:25
Кому вже тур мішає.
08 Серпня 2017, 02:27
Данилюку давно пора за грати!!!
08 Серпня 2017, 03:46
О ЦЕ ЗЛОДЮГИ, НА КІЛ НАСАДИТИ БЕЗ СУДУ.
08 Серпня 2017, 12:33
<p>Людоньки добрії,як я без його. Він обіцяв мені головним лісничим стати,а зараз бачу все пішло по [ВИДАЛЕНО]</p>
08 Серпня 2017, 12:39
Думаєте в окрему камеру зачинять
08 Серпня 2017, 12:45
<p>Нармальни ВУХАТИЙ чувак. Курв порає,ліс краде,працівників розводить,дупи начальству лиже. Шо ви ще хочете з пенсіонера. У вас [ВИДАЛЕНО] до пенсії ще попадали,а в Нас він Кавалер.</p>
08 Серпня 2017, 12:51
Нікого ще непосадили і ЙОГО непосадять. Так нерви попортять. Де ВИ бачили щоб такого посадили,тим більше Він ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК.
08 Серпня 2017, 12:52
Таких потрібно берегти в окремому зачиненому приміщення бажано загратованому
08 Серпня 2017, 13:01
Срав він на ВАС ВСІХ. Нічого йому небуде. В його є бабки. Цим все сказано
08 Серпня 2017, 13:40
Що ви дурне пишете. Нічого він вже неможе. Де ВИ бачили КАВАЛЕРА в 70 років. Хіба тільки що пальцем чи язиком
08 Серпня 2017, 14:19
Ну вирубка трохи полігону,ну продавав ліс пилорамщикам окружних сіл-ну і ЩО. Лісгосп заробив, податки сплатив,звичайно про себе незабув,що він дурний без відкату працювати. Людина має коханок-їх треба чимось приваблювати.
08 Серпня 2017, 14:23
Непартесь. Наш СУД всьому розбереться,а адвокати допоможуть. Володимир Васильович з нетерпіння ждем Ваших предложеній.
08 Серпня 2017, 14:38
Аж занадто вже оперативна робота правоохоронців! Видно ЦУ з облпрокуратури було відповідне. Коли по Кіндерману влуплять?
08 Серпня 2017, 15:17
Після здоху Смаля прокуратура забрала 30 000 гектарів лісу в "Тура" чи ще ні?
08 Серпня 2017, 15:24
<p>[ВИДАЛЕНО] ти недороблений, [ВИДАЛЕНО] без Божне, Всевишній все бачить і рано чи пізно за все доведеться платити. На скількі низько треба опуститись щоб таке писати про ПОРЯДНІШУ нажаль покійну ЛЮДИНУ</p>
08 Серпня 2017, 16:27
<p>А чого вона має забирати. Покійний Смаль все життя робив по букві закону.На СМАЛЯ немає чого херню гнати,про ЙОГО ще неодин десяток літ добрим словом згадувати будуть. А ти [ВИДАЛЕНО] і ніхто добрим словом незгадає, [ВИДАЛЕНО] ти [ВИДАЛЕНО]!!!!!</p>
08 Серпня 2017, 18:51
<p>То ти, [ВИДАЛЕНО], вирубуєш ліс, нищиш природу і щось ще кукурікаєш, когут підірваний? По команді медведчука і шуфрича, скотино [ВИДАЛЕНО]?</p>
08 Серпня 2017, 20:32
Майте ж Ви якусь мораль та етику, не допускайте оприлюднення таких коментарів.
08 Серпня 2017, 20:32