Поїзд Здолбунів-Ковель-Хелм вирушить у перший рейс на День Незалежності

08 Серпня 2017, 10:20
10610

Жителі міст Рівне, Ківерці та Ковель зможуть зручно подорожувати до Польщі завдяки зміні маршруту поїзда Ковель-Хелм на Здолбунів-Хелм, починаючи з 24 серпня.

Про це повідомив голова правління «Укрзалізниці» Войцех Балчун під час зустрічі з керівником Польських залізниць Кшиштофом Маміньскі, передає Центр транспортних стратегій.

Раніше повідомлялося, що маршрут поїзда Ковель-Хелм буде продовжений до Здолбунова і почне функціонувати з 4 серпня.

Вартість проїзду складе 342 грн. З Здолбунова потяг №751 відправлятиметься 8:15, в Холм він прибуватиме о 13:41 (за місцевим часом). Зворотній рейс №752 стартує з Хелма о 14:51, час прибуття в Здолбунів - 22.05.

Також ЦТС повідомляв, що з моменту запуску поїзда Ковель-Хелм, 11 червня 2017 року, до 20 липня їм було перевезено 3,4 тисяч пасажирів. При цьому, в польському напрямку вирушило майже в чотири рази більше пасажирів, ніж назад з Холма до Ковеля.

За цей період в напрямку Ковель-Хелм було перевезено 2,7 тисяч пасажирів, назад – 7 тисяч пасажирів.

У червні населеність поїзда склала в польському напрямку 31%, в українському – 8%; в липні цей показник виріс відповідно до 42% і 10%.

Коментарі
08 Серпня 2017, 14:55
Поїзд непоганий, але кондиціонер майже не працює. До Любліна у поляків такий самий Песа тільки все працює нормально
08 Серпня 2017, 18:49
Коли вже, в кінці-кінців, прибуруть геть московський потяг. Верховна Рада визнала кацапію країною-агресором, а з Ковеля до клоаки Агресора, як і за тих совітів, ходить потяг. Кого, куди і для чого возить? Ганьба!
08 Серпня 2017, 19:34
Московським потягом більше їда пасажирів по території України, аніж польським і він приносить прибуток. А пропіарений потяг до Хелма возить аж 10-15 пасажирів. Туди вистачило б і простого автобуса ПАЗ чи Богдан. За таке марнотратство придурків потрібно садити.
09 Серпня 2017, 02:40
То й хай їздить той поїзд тільки по території України. А в кацапстані що йому робити?
09 Серпня 2017, 14:18
Пояснюю бидлу; а ти поїдь до Хелма ПАЗіком чи Богданом -постій в черзі добу і побачиш яке це марнотратсво! А поїзд -це сів в 11,53 і вийшов через 3 години!
09 Серпня 2017, 17:14
сиди дома, работай дома, зарабатывай дома, поднимай украину и не обзывай других, я не думаю, что у тебя родня в поланд......торгуешь? значит ты не чем не отошел от быдла...
10 Серпня 2017, 15:31
Тобі, цапе, на твоїй москві СОРТИРовочній так добре... Україна тобі навіщо? Тут так погано, є високотехнологічні виробництва, яких в кацапстані нема й не буде, є інтелект (з кацапетії він давно втік в США). На кацапстан наклали санкції, які кісєль оголосив дуже корисними, поступово кацапстан ізолюється від нормального світу, на кордоні будують забори... На кацапській глибинці оригінальні трущоби, в яких козломорді весело вживають розчин метанолу зі смаком глоду і з відкритим ротом слухають свого шизобога. А в нас цього не було і не буде. Навіщо тобі, цапе, Україна?
13 Серпня 2022, 17:06
Єдиний потяг з прикордонної Волині в Європу і той зняли,як нема свого авто то тільки автобусом і стій не відомо скільки на кордоні