На вулиці Ковеля не дають жити собаки

09 Серпня 2017, 09:10
3274

Ковельчанка скаржиться на собак, які «орудують» на вулиці Володимирській.

Про це користувач Lidiya Farzaliyeva написала у групі Ковель Life.

«Дуже прошу допомоги... куди можна звернутись, щоб забрали з двору по вулиці Володимирській 99 собак, це щось страшне, вночі не можливо спати, скрізь брудно від них, а там гуляють наші діти. Буду вдячна за допомогу», – ідеться у дописі.

Коментарі
09 Серпня 2017, 12:24
Переважна кількість собак які не дають жити у Ковелі - двоногі істоти, значна частина котрих працює в апараті міської ради, поліції, і т.д. Звідси й ростуть ноги у комунальних проблем, в тому числі й з безпритульними собаками. Самі тварини ні в чому не винні. Сподіваюсь якщо щось і вирішуватимуть то лише гуманно.
09 Серпня 2017, 12:34
Аналогічна ситуація на вул. 40 р. Перемоги. Вже і скаржилися в Добробут, відіслали в КП "Верес". Хоча при чому тут "Верес", коли наш будинок обслуговує ЖЕК? Подзвонили. Верес повідомив про будівництво притулку для собак. І сказали, що відловом собак займається Луцька фірма. Вартість відлову 1 собаки - 800 грн. Платити мають люди!!!!!! То нормально???!!! Хто-зна які ті собаки. А якщо завтра якийсь скажений пес вкусить дитину, то хто відповідатиме??
09 Серпня 2017, 12:54
Помогу потерявшимся мусорам...
09 Серпня 2017, 12:55
Що робити з скаженим Мавпом
09 Серпня 2017, 13:03
Собаки хороші. Дуже часто - багато кращі за людей. Хоча б в тому, що залишаються завжди собаками, а не стають бидлоттям, як деякі двоногі "брати" старші, які з великого "голоду" додумались жерти лебедів і бобрів, лелек і журавлів....
09 Серпня 2017, 13:04
Хтозна які ті ваші діти... А якщо завтра якась невихована дитина (а таких нині більшість) втне якусь капость? Пильнуйте своїх дітей і буде вам щастя. Ну і попутно несіть за них відповідальність. Все про що йдеться у статті та дописах коментаторів - стовідсоткова гіпотетика. А якщо... А раптом... А може... Далі буде стаття про "Ковельчанам не дають жити автомобілі! А раптом під якийсь із них вибіжить дитина? Треба заборонити!" Бо батькам ніколи глядіти дітей - або цигарки возять або в інтернеті залипають. Стимулюйте будівництво притулку для тварин, відлов та стерилізацію. Гуртуйтесь навколо цієї ідеї, збирайте підписи. І це питання обрана Вами влада обов'язково вирішить. Одразу після того як розбереться з Ветсанзаводом (сарказм).
09 Серпня 2017, 13:07
До слова, в дворі будинку №99 по Володимирській, алкоголіків та наркоманів збирається більше ніж собак. Здається їх вплив на дітей (та й на дорослих) також не надто позитивний.
09 Серпня 2017, 13:09
Треба поміняти поштову адресу з Володимирської 99 на Володимирську 1 і тоді кількість собак зменшиться до однієї, яку можна буде приручити...
09 Серпня 2017, 13:18
Все собаки попадают в рай
09 Серпня 2017, 14:06
Ну, з бродячими собаками все зрозуміло...А от як бути з собаками (в тому числі і з їх двоногими собаками-хазяями), які обжилися на будівництві по вул. 40 років Перемоги? Бувають такі ночі, що гавкіт стоїть такий, що Бандерштат з його звуком відпочиває. А те п'яне бидлоття-сторожі навіть носа з своєї "сторожової будки" не висуне, щоб заспокоїти братів свохїх менших.
09 Серпня 2017, 14:53
Всі собаки добрі ...особливо коли загризають до смерті. ..
09 Серпня 2017, 15:36
Якщо влада не може вирішити проблеми, то що мішає людям їх вирішити, якщо під загрозую ваші діти ?
09 Серпня 2017, 15:47
Якщо дійсно хвилюєтесь за бродячих собак, то заберіть їх собі, а ми хочемо спокійно ходити по вулицям! Навіть вцентрі міста їх велика кількість, а на брестському ринку що твориться!!! Ніхто не хоче відловлювати, бо відразу з'являються "захисники", яким собаки дорожчі за людей.
09 Серпня 2017, 23:15
Безпритульних тварин можуть забрати до притулку в Луцьку,необхідно придбати за власний кошт 20л.солярк<br/>и,або заплатити за пальне працівникам притулку.
10 Серпня 2017, 20:22
Ну то пройдіться по кв і скиньтесь на пальне