У Ковелі сміття «складають» посеред вулиць

09 Серпня 2017, 11:17
3259

Ковельчани у соцмережах нарікають на відсутність сміттєвих баків.

Про це написав Богдан Мініч у групі Ковель Life. У дописі йдеться: «так добре що в Ковелі немає сміттєвих баків, і саме тому сміття не складають тупо на землі акуратними купками для вільного доступу котиків та собачок».


1

 

Коментарі
09 Серпня 2017, 14:38
скаржитись потрібно не на відсутність сміттєвих баків, а на відсутність екологічної поліції. Якби влупили штрафу тисяч 30-40 та ще з пів року попрацював би на благо міста, то й баки не потрібні були б. Сміттєвози їздять резулярно. Проблема в обидлінні населення.
09 Серпня 2017, 15:00
На відео і в ютуб ...щоб всі бачили хто викидає.
09 Серпня 2017, 15:55
Не завжди проблема в невихованості: купивши морозиво іноді доношу обгортку додому, бо ніде її викинути!!! Двірники ховають смітники у своїх закутках - їм так простіше!
09 Серпня 2017, 16:08
Там на Володимерській в тому місці стає сміттєва машина, тому люди туди і зносять сміття. Там далі по вулиці є ще однре таке місце куди зносять. Так що проблема не в сміттєвих баках, а в головах.
09 Серпня 2017, 20:35
якби в місті стояли баки то сміття не було би на дорогах а сміттевози їздять три рази на тиждень і не завжди є можливість людям чекати його коли він приїздить наприклад до нас в 7 30 а мені на роботі потрібно бути в 7 ранку то кудии я маю викидати сміття
09 Серпня 2017, 20:37
То й що.<br/> А по Театральній 9, як іти до музичної, в зруйнованому приміщенні, де граються діти використаних шприців з голками штук ..... ого-го, а другий ЖЕК зайнятий, прибирати ніколи.
09 Серпня 2017, 22:25
Все залежить від людей,їх виховання. Ще років 7-8 назад на кожному пішоходному переході був сміттєвий бачок. Половину з них розтрощило п&quot;яне бидло нової формації молоді. А решта заповнювалась одним пакетом з квартири і сміття просто не було куди кидати. Уявляєте собі картину - в бачку пакет з памперсами а крогом бачка пляшки, обгортки, гандони, тампакси і т. д. Доречі в цьому ви можете переконатись прогулявшись ввечері по бульвару Л. Українки. там ще пару бачків залашилось. те ж саме буде і в дворах біля контейнерів. Хто пам&quot;ятає як ті контейнери по дворах стояли і як від них текли гнойові річки з мухами. Контейнери порожні, а кругом них купи сміття. Ось і думайте.
09 Серпня 2017, 22:36
Вожа приїжджає і зранку і ввечері, вам на роботу на 7 ранку, не вірю що у вас робочий день до 7 вечора, що суперечить нормам трудового законодавства.
09 Серпня 2017, 23:15
Неправда. памідориха всі графіки перекроїла і там, де машина їздила 3 рази на тиждень, тепер їздить тільки один раз. І ніхто її за це не зварить і з роботи не виганяє, бо то є Товстигина шмонька. Тому й кидають люди сміття де попало. А в тарифі за квартплату є вивіз сміття і не один раз на тиждень, а три рази. Я не можу зрозуміти, чому памідориху до цього часу тримають на роботі і не карають за бездіяльність. мабуть вона дуже багато знає про Товстигу і мера, що її бояться нагнати.
09 Серпня 2017, 23:59
Будуть баки буде звалище узаконене!!!<br/>Хто був у містах у дворах , в яких стоять баки???? Та там сморід і антисанітарія!!!<br/>Хочете такого?
10 Серпня 2017, 01:38
Діти в зруйнованому приміщенні не граються по Театральній 9, там тільки бомжі чистять металлом,і відкритий туалет для всіх охочих.
10 Серпня 2017, 20:38
чомусь машина в вечірній час завжди запізнюється, або і не приїжджає взагалі. відповідно, люди і залишають пакети зі сміттям! так могли б поставити баки, двічі або й тричі на тиждень спорожнювати їх, а не як у &quot;совдепі&quot; в визначену годину, коли не у всіх є можливість.