Кіндер подякував директору нічного клубу

10 Серпня 2017, 14:02
6731

З нагоди Дня працівників торгівлі ковельський міський голова Олег Кіндер відзначив іменною Подякою директора нічного клубу «Кіно» Костянтина Гануліча (на знімку).

Мер особисто вручив підприємцю Подяку сьогодні перед початком засідання виконавчого комітету Ковельської міської ради. Очевидно, що нічний клуб «Кіно» досягнув чималих успіхів у торгівлі.

Костянтина Гануліча відразу ж привітала й секретар міськради Віра Федосюк, вручивши «винуватцю» квіти, при цьому Олег Кіндер жартома їй зауважив, що поруч сидить його дружина – член виконкому, директор Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Олена Гануліч, яку в березні цього року наше видання згадувало у журналістському розслідуванні «Поліція затримала п’яну за кермом чиновницю, яка є членом виконкому Ковельської міськради?».

Таку ж Подяку міського голови з нагоди Дня працівників торгівлі отримали підприємці Ігор Куницький та Ігор Малютін, кафе «Дакар» та директор ресторанно-готельного комплексу «Comfort» Олена Шевчук. Цей приватний комплекс дивним чином з’явився на території комунального спортивного об’єкту – стадіону «Сільмаш», який тривалий час орендує підприємець Юрій Шлюєв, перейменувавши його на «Верес».

Коментарі
10 Серпня 2017, 18:10
Слава ССССССР!!<br/>Це БЮтттт чи комуністи??
10 Серпня 2017, 18:43
Чому ненагородили заклади які сприяють здоров'ю наших громадян хахах точно ж це ж Ковель
10 Серпня 2017, 18:50
Ганулічам за правильне голосування в раді ще й бруківку біля Кино за бюджетні кошти виклали
10 Серпня 2017, 19:05
а де подяка кращому водію, кращому слюсару. кращому токару, кращому зварювальнику? (((((((А, !!!!! я згадав, що ж з них потягнеш. Тому й нема кращих з робітничих професій
10 Серпня 2017, 19:14
Клоунада та й годі...розврат, наркота, п'яні підлітки...і нагорода від Кіндера. Настоящий СЮРПРИЗ.
10 Серпня 2017, 19:15
Були такі подяки, слідкуй уважно!<br/>Трубочисту Рибачку!
10 Серпня 2017, 20:48
жесть! Треба було кубок дати у формі бутилки водяри чи пива.
10 Серпня 2017, 20:58
НЕ бляха, треба було Пінісу дати за його обристаний магазин
11 Серпня 2017, 00:30
Вера, будь вихованою та культурною...
11 Серпня 2017, 00:47
Ще б Ганулічу відзнаку з нагоди дня кіно дали!))) Ідіоти!
11 Серпня 2017, 00:50
Що правда, то правда! Позорнішого відзначення світ не бачив.
11 Серпня 2017, 02:14
Сепару дали нагороду ! Вже походу забули що він партію Яника на Волині підтримав! Всі сраколизи Кіндера отримують нагороди !!!
11 Серпня 2017, 02:15
Сепару дали нагороду ! Вже походу забули що він партію Яника на Волині підтримав! Всі сраколизи Кіндера отримують нагороди !!!
11 Серпня 2017, 09:05
В Гануліча дома вісить прапор ДНР.Він Кіндеру пообіцяв дістати.От і нагорода...
11 Серпня 2017, 09:25
То Кіндер теж сепер
11 Серпня 2017, 11:28
А що ви хотіли від мавпи отримати?
11 Серпня 2017, 11:50
І на чорта оте все Ганулічу було треба? Тільки негативу набрався...
11 Серпня 2017, 12:53
Подякував Кіндер за каліцтва та вбивства, які скоєні в цьому сатанинському нічному клубі. І за наркоту також...
11 Серпня 2017, 13:50
Скілтки буде тривати знущання над громадою Ковеля? Кіндер привселюдно відзначає грамотами і відзнаками своїх друзів, брата і всі мовчать! Які культурні надбання отримує наша молодь в &quot;Кіно&quot; ? Мало того, що Кіндер виклав плиткою двір біля &quot;Кіно&quot; за громадські гроші, закрив очі чи й сам дозволив огородити, встановити складські примітивні споруди впритул до дитячого садочка, то ще й іменною Подякою відзначає директора нічного клубу «Кіно» Костянтина Гануліча! І всім все пофіг, а Кіндер цим користується!
11 Серпня 2017, 15:59
Зайшли три мужики в баню і в кожного до колін!!!<br/> В бізнесмена живіт.<br/>В депутата язик.<br/>А в трудяги руки.
11 Серпня 2017, 19:49
Зловив д1д щуку. Та давай просити - в1дпусти. виконаю що захочеш. Д1д каже- зможеш чиновник1в зробити чесними? Щука-вари уху.
11 Серпня 2017, 20:40
Економічний злочинець нагородив місцевого авторитетного бандита
12 Серпня 2017, 13:40
Нагородив? За що!!!? За те, що через ту чортову конюшню мешканці навколишніх будинків спати не можуть, за те, що там постійні бійки, малолітки вживають наркоту, пють гидоту в бють одне одному морди ? Блін, дійсно, світ котиться в ......, якщо таке робиться. Ганьба Кіндеряці!!!!!!!
12 Серпня 2017, 14:58
А через дорогу, в гадючнику без власника, де всі викидають сміття (адреса вулиця Театральна,9, може, хто не знає), у частині , що зі сторони музичної школи( школи мистецтв) шприців використаних з кров'ю штук з п'ятдесят валяється, і з другої сторони, від стежки, вже навіть голками догори....<br/>Зайдіть, гляньте, інформація відкрита, здивуєтесь...<br/> Ось кого треба нагороджувати. Думаю, і бар кіно тут дотичний, а куди задуреній молоді? Десь по гадючникам та темним містечкам.
12 Серпня 2017, 15:07
А скількох чоловік було вбито в цьому клубі???
12 Серпня 2017, 18:35
Ні одного.