Активіст просить демонтувати «Мандруючу Книгу» у центрі Ковеля

10 Серпня 2017, 15:15
3292

Керівник Ковельського осередку партії «Національний Корпус» Олександр Філон на своїй сторінці у Фейсбук закликає підписати петицію щодо демонтажу «Мандруючої Книги» у центрі Ковеля.

«Шановні друзі, читачі та просто небайдужі ковельчани. Набридло спостерігати за цим гидоттям в центрі нашого славного міста. Прошу ознайомитися з петицією та в разі підтримки ідеї – підписати її витративши всього близько 5 хвилин на це», – написав він у дописі.

Як йдеться у тексті петиції «Про демонтаж зони для буккросингу в центрі міста», через відсутність культури та цінування чужої праці призвело до того, що в короткий термін книги з полиць були розкрадені на розтопку,а дверцят і взагалі не стало. На завершення – «родзинку» європейського міста – Ковеля почала «добивати» молодь, залишаючи маркерами дописи про своє перебування поруч, а згодом і просто залишаючи нецензурні і нелогічні записи на цьому культурному об'єкті. 

Тому Олександр Філон запропонував демонтувати зону буккросингу, реставрувати її та встановити у ПУМі, НД «Просвіта» чи іншому місці, де б воно було під наглядом. 







 

Коментарі
10 Серпня 2017, 18:17
Давно пора цю "содом і гомору" прибрати
10 Серпня 2017, 18:45
Нарешті !! Усіма руками за!!<br/>Сьогодні вносі там відморозки так волали!!<br/>І лавки прибрати в інше місце
10 Серпня 2017, 19:02
а поставити ящик з гандонами. Нехай молодь користується
10 Серпня 2017, 19:49
гандонам гандони не поможуть
10 Серпня 2017, 20:44
наша їбанута молодь - наше майбутнє!
10 Серпня 2017, 23:35
це молодь &quot;Нової формації&quot;. Ми йдемо в Гей Р (Ж) опу.
10 Серпня 2017, 23:45
Прибрати - а що слідуюче будемо прибирати Просто за всім повинен бути догляд Може тротуари переорати бо там появились ямки? Квіти не садять бо іх треба поливати А дверцята на тій споруді ніхто не ламав Просто вони відкрились коли був вітер Якщо щось робиться то треба думати про дальший його догляд
11 Серпня 2017, 00:55
постав сваїх &quot;Арлов&quot; з Азова і нехай охороняють.
11 Серпня 2017, 01:14
та нема в них арлов. понти одні. принаймні в Ковелі. малолеткі одні які при першому шіхері розбіжаться. та і філон ще малолетка
11 Серпня 2017, 01:28
Не активіст, а Філон. Яке вср...не діло гівнюку, який в житті книги не прочитав, до того ж - недовченому лемку, до проблем міста залізничників?<br/> Філон, ти сам хоч ОДНУ книгу туди поставив? Хто ж винен, що ти і твої побратими, за якими плаче трибунал, учать дітвору нацистським ідеям і кричанням зі скаканнями, а не елементарній повазі до культури колись найбільш читаючої нації у світі? Це я про Україну кажу, а не про Союз в цілому, бо зараз всякі богдани і козломорді чемодан-вокзали вереск піднімуть.
11 Серпня 2017, 01:45
БЮТ це зло для нації
11 Серпня 2017, 12:27
Який наївняк придумав цю мандуючу книгу? Невже курячих мізків не вистачило, щоб усвідомити, що з того роя не вийде нічого. Комуністичне мислення у автора цього прожекту... &quot;суспільство без грошей&quot;...
11 Серпня 2017, 16:01
Сашко - активіст, дбає не лише про свій, а й розвиток інших. Книжки? Він їх читає, і багато! Дай боже кожному таку громадську позицію і світогляд. Бо тільки старе пердло, як ти, може ще й досі не знати, що совка вже нема. Років так 25))) Чуваче, вийди на вулицю, роззирнися і зроби хоч одну корисну справу за своє нікчемне життя!
11 Серпня 2017, 22:20
і бачив мардруючі порожні пляшки з під пива та оковитої
12 Серпня 2017, 13:35
При чім &quot;совок&quot; до сьогоднішнього бидла, яке народилося в часи, коли Радянського Союзу і близько не було. Не перекладайте з хворої голови на здорову. Маємоте, що маємо, як говорив один відомий чоловік. І не потрібно шукати причин в далекому минулому - вона на поверхні.
13 Серпня 2017, 02:41
Не теба перекладати... З твоєї хворої на совкізм голови на здорову.
13 Серпня 2017, 15:34
Філон, ти вже показав своє справжнє обличчя, засвітившись разом з бандюками в Луцьку. Сиди тихо і не пищи, то може влада за тебе забуде. Якщо ти не помітив, то ваших нациків почали потихеньку прибирати. Слава Україні.
13 Серпня 2017, 16:49
Шо ти хвілониш, гіві та моторола були не нашими, а кацапськими нациками...
14 Серпня 2017, 01:48
Хвую ти нерозумний, що одні нацики, що другі - Господь розсудить, але і від ваших і їхніх простому люду одні проблеми. Скоріше б ви один одного перетовкли, то може й в нещасній неньці ще можна буде пожити по-людськи, а не тинятись наймитом по забуграх.
14 Серпня 2017, 17:41
Тобі давно до психіатра треба! В тебе тяжка психічна хвороба - прогресуючий токсичний комунізм. Нехай тобі лікар призначить НАТОл і Антизомбін. Може, вичухаєшся...