У Ковелі на честь Олени Пчілки хочуть назвати гімназію

13 Серпня 2017, 10:05
3272
Міську гімназію у Ковелі хочуть назвати на честь Олени Пчілки.

Про це йшлося на засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ ї і молоді та релігії Ковельської міської ради, – пише видання «Волинська Правда» з посиланням на сторінку секретаря Ковельської міської ради Віра Федосюк у Фейсбук.

При обговоренні проекту рішення «Про присвоєння Ковельській міській гімназії імені видатного українського діяча Олени Пчілки» слово мала заступник директора навчального закладу Людмила Барановська.

Вона аргументувала ініціативу педагогічного й учнівського колективів. Підставою такого волевиявлення стали результати реалізованого загальногімназійного проекту, звіт про підсумки громадського обговорення.

Коментарі
13 Серпня 2017, 14:30
Комісія показує свою важку працю.
13 Серпня 2017, 15:27
За...ли своїми іменуваннями-перейменуваннями. Хай би була просто "міська гімназія", просто, зрозуміло, і зі смаком, без будь-якого спірного політичного підгрунтя.
13 Серпня 2017, 15:30
Для мене вона була, є і буде СШ№4 ім. максима Горького. Споконвіку нові назви давали Новобудовам. Що будинкам, що вулицям. тільки у нас все через с...ку. Добре що хоч не ім"ям якого - небудь перевертня.
13 Серпня 2017, 16:44
І чого ти в Україну приїхало, чмо козломорде? Там, в кацапстані, так всім добре, такий рай для чортів...
13 Серпня 2017, 17:19
ти дебіл
13 Серпня 2017, 17:19
цю школу закінчило половина ковельчан. ушльопок
14 Серпня 2017, 00:05
Половина ковельчан, цвенькаєш? В Ковелі було 2 школи?
14 Серпня 2017, 00:24
О, "козломордий" обізвався.... Що там в тебе, чемодан--вокзал, гомику? Як там твої побратими з варти порядку? Ще не сидять? Скоро будуть. Влада за нациків береться серйозно, бо дядьки з Заходу не дадуть лаве за нацпропоганду і махновські ігрища.
14 Серпня 2017, 02:23
То вже може Сашку Долара прикриють
14 Серпня 2017, 11:33
этож сколько ненависти у этого убогого, точно наверно проплаченый, ему и слово козломордый наверно на бумажке написали, а то само бы ошибок наделало, с таким складом ума я встречал людей, в слове Х..И три ошибки делают....
14 Серпня 2017, 21:59
Ти чому, чмо, так завелось і ніяк не склякнеш? Твій пригожин усім ольгінцям зарплату переполовинив, чи тільки тобі за недолугість?