Ковельська парафія вперше організувала дитячий табір

13 Серпня 2017, 11:10
1762

Православна громада Різдва Йоана Хрестителя, що в райцентрі, провела табір «Духовність» для вихованців своєї недільної школи. Одноденний захід проходив в урочищі Ліси поблизу cелища Скулин Ковельського районного деканату.

Про це йдеться на офіційному сайті Волинської єпархії УПЦ.

Настоятель парафії священик Станіслав Беспалов невимушено спілкувався з юнацтвом, разом молилися. Звісно, були й інтелектуальні та спортивні ігри, діти вчилися розпалювати вогонь, готувати юшку.

Ділячись враженням із інформаційною службою єпархії, душпастир висловив упевненість: у підсумку табір допоміг учасникам зав’язати нові знайомства, здружитися, корисно й весело провести час в православному дусі, набравшись духовної наснаги й патріотизму.

 


 

Коментарі
13 Серпня 2017, 16:40
Вже до наших дітей козломорді чорти з фсб добралися, на голку - з самого малку!?
14 Серпня 2017, 01:42
Ну де ж без тебе, &quot;козломордого&quot; щось вдіється. Що там далі, чемодан-вокзал?<br/> До твоїх дітей не добереться ніхто. Загальновідомо, що гомики не розмножуються. Адью, нечисть бандеровська.
14 Серпня 2017, 11:26
господи, дай ума этому несчастному боту....
14 Серпня 2017, 12:45
Та невже цей сайт створений для такихї убогих коментаторів. Дітки з церкви Київського патріархату. Побільше б таких священників, які приділяють увагу не тільки політиці , а й зростанню розвинутої, людяної, мудрої націїї!!!!
14 Серпня 2017, 13:19
Який Київський патріархат? Дивись на ссилку в статті на офіційний сайт Волинської &quot;єпархії&quot; ТзОВ &quot;РПЦ&quot; від фсб кф.
14 Серпня 2017, 15:00
Мені не ссилки потрібні, я знаю цих дітей, бо ходжу до цієї парафії.
14 Серпня 2017, 17:45
Ссилка на офіційний сайт Волинської &quot;єпархії&quot; ТзОВ &quot;РПЦ&quot; від фсб кф, а патріархат Київський? Ти що, косцьов'ятнута?