На вулиці на вулиці Шевченка у Ковелі відремонтують двір багатоповерхівки

Олена Клинова

Олена Клинова

#   2282
На вулиці на вулиці Шевченка у Ковелі відремонтують двір багатоповерхівки

У Ковелі планують відремонтувати двір на вулиці Шевченка, 9.

Міський голова Ігор Чайка зі своїм першим заступником Тарасом Яковлевим поспілкувалися з мешканцями будинку №9, що на вулиці Шевченка. У їх дворі цьогоріч планують здійснити реконструкцію. Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Ігор Чайка каже, що у нинішньому році зробили акцент на облаштуванні прибудинкових територій. 

«Для міської влади важливо почути думку людей, ваші побажання, адже вам тут жити і користуватися цією територією», – наголосив на початку зустрічі міський голова.

Відбулась досить жвава дискусія, після чого представили проєкт. Зокрема, тут планують замінити мережі господарсько-фекальної каналізації, влаштувати тротуар, проїзд буде одностороннім.

Люди попросили не збільшувати кількість паркувальних місць, а залишити у межах існуючих. Вони хочуть, щоб було більше території для зелених насаджень. Подбають тут і про дитячий майданчик.

Тож директору приватного підприємства «Ковелькомунпроект» Віктору Дубині керівники міста доручили внести зміни у проєкт, які запропонували у ході розмови.

Загалом, цього року зроблять ремонти прибудинкових територій за адресами: Чайковського, 9, Шевченка, 9, Заводська, 3, Театральна, 32, Володимира Кияна, 47, 49, Міцкевича, 3, Смірнова, 14а, 40 років Перемоги, 13, Незалежності 80 – Вербицького, 2, Театральна, 28 – Мічуріна.

 

1_1.jpeg
2_2.jpeg
3_3.jpeg
4_4.jpeg
5_5.jpeg
 

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Останні новини

Всі

7 лютого 2026

6 лютого 2026