На увесь Ковельський район лише один абітурієнт вирішив складати ЗНО з російської мови

13 Серпня 2017, 16:34
3680

У Ковельському районі лише один абітурієнт виявив бажання складати ЗНО з російської мови.

Про це йдеться у таблиці Українського центру оцінювання якості освіти, який нещодавно підбив підсумки ЗНО-2017.

За інформацією, що розміщена на сайті, абітурієнт із селища Вербка складав ЗНО з російської мови і набрав 160-180 балів, що вважається високим результатом. Загалом, цьогоріч у Волинській області 9 вступників виявили бажання складати ЗНО з російської мови.

 


2

 

Окрім російської мови, у Ковельському районі двоє абітурієнтів із селищ Вербка та Поповичі складали тестування з німецької мови. Однак, вступники не змогли подолати мінімальний поріг.

 



 

Для порівняння, у Ковельському районі тестування ЗНО з англійської мови писав 31 абітурієнт.

Нагадаємо, раніше «Район.Ковель» повідомляв, що окрім англійської, здавати інші іноземні мови, зокрема французьку, іспанську, німецьку, російську у Ковелі не виявилось бажаючих.

 

Коментарі
13 Серпня 2017, 23:53
ох і виродок малий!
14 Серпня 2017, 00:02
Тепер йому відкрита зелена вулиця в Бояришніков хутор Мухосранської губернії кацапської педервції на ПМЖ. Прости його Господи, юродивого...
14 Серпня 2017, 00:15
і що ж ту паганого? Скільки мов знаєш, стільки раз ти людина. тільки нелюдь бандерівський може кепкувати, бо він і своєї рідної мови не знае, не кажучи вже інші
14 Серпня 2017, 00:45
Поліглот, не переймайся. То писало якесь недолуге створіння. Йому дали польського гімна понюхати ось - він і вирішив, щр він пуп землі. А насправді це звичайне бидло.
14 Серпня 2017, 01:41
В раші нам агентура потрібна. Хай дитина вчить російську і отримує освіту. Ми його туди переправим.
14 Серпня 2017, 01:42
Дивуюся зомбованості, тупості і ницості двох перших "дописувачів". Яке вам діло до того, що хтось вирішив здавати? Хто вам дав право ображати людину, паплюжити її вибір? Просто не хочеться вірити, що поряд в місті живуть такі.... Слово "люди" написати рука не повертається...
14 Серпня 2017, 01:58
"Репетира в студію!" Це заслуга репетитора, а не школи. Останні роки там дітей вже не вчать. Вчителі з директором на уроки приходять з будуна. Аж дітям соромно за них. Директорша пиячить і по мужикам шльондрає. Старий директор якого вона підседіла керував вчителями, а це... думає де з ким переспати і нажертися. На районі не порядок! Риба з голови гніє!
14 Серпня 2017, 02:31
Тож районному начальству вигідно тримати такую повія під рукою. Вона тепер не швидка допомога тел.03, а пожежна - 01. Бігає по селі вся в червоному! Кажуть, що районне начальство сказали їй ще влітку того року розвестись з чоловіком щоб їм не мішав але вона тянула до останнього не мала привіду. А тепер керує як хоче і нікого не боється! Не доторкана!
14 Серпня 2017, 02:47
А чому такий ажіотаж? Заспокойтесь, через років пять, якщо в цій країні нічого не зміниться, взагалі ніхто ні по чому ЗНО здавати не буде. Якщо не буде ринку робочих мість для випускників ВУЗів, а його таки майже не буде, для чистки туалетів і миття посуди знань не треба.<br/> А тому сміливцю, який в умовах націоналістичної обструкціїї здав російську, може бути ще краще всіх. В Росії робочих рук, як знає навіть самий кончений нацик, не вистачало завжди. Зі спеціальностями і без.
14 Серпня 2017, 03:17
А воно так і буде. А ці підуть до поляків на плантації холопами.
14 Серпня 2017, 10:06
Мабуть, перед кінченим українським націрналізмом і німецький нацизм відпочиває.
14 Серпня 2017, 11:20
тут издевательськи изначально подошли, уверен специально на главном фото русское И заменили английским N? вот от куда вся ненависть ко всему русскому, а так с таким сегодняшним положением, к большому сожалению, если работы не будет в стране, то только на низкую квалификацию за бугор.....
14 Серпня 2017, 13:10
За що тебе, кацапе смердючий, любити? За те, що лізеш в чужі країни, вбиваєш людей, щоб пограбувати і пропити? Ти ж нічого своїми тремтячими з бодуна граблями не можеш і не хочеш виготовити. Як був ти твариною, бидлом з кочового стада, так і залишився. Тебе весь світ ненавидить!
14 Серпня 2017, 13:42
Зникає бажання переглядати коментарі. Складається враження, що 2-4 людини пишуть під усіма новинами і змагаються між собою у невихованості та нелюдяності! В Ковелі безліч нормальних, культурних лудей, а тут ніби зібрався весь зброд. Будьте ЛЮДЬМИ!!! А якщо нечистий спокушає на образи, то сядьте навпроти дзеркала...
14 Серпня 2017, 14:51
цей сайт створений для бидла. Тому бидло тут і пише.
14 Серпня 2017, 14:53
То так і підписуйся, а то пишеш &quot;ковельчанин&quot;...
14 Серпня 2017, 15:03
Як виховала сім`я і школа так люди й борються зі сміттям, що мішає їм жити. Хочуть, щоб в їх домівці був хоч простий порядок. За 7 років хамства втомились! Бидло у влади, а народ не дає йому на цьому сайті жирувати!
14 Серпня 2017, 16:54
один ушлепок тут воду мутит своим негативом, пропускайте мимо это больное убогое существо, игнорируйте, оно само пропадет....
14 Серпня 2017, 17:32
Точно, саме пропадеш від метилової оковитої зі смаком глоду. І поховають тебе, цапе, в братській мухосранській траншеї.
14 Серпня 2017, 19:14
Якщо правда це бруд, то як тоді треба вважати бруд? Про Саковську тут завжди писали тільки правду. Хіба ми не знаємо як вона жила до Петра? Дуже навіть добре знаємо – 100 грамова хвойда була на все село, хату з маленькими дітьми перетворила в притон. Знаємо як вона хотіла вбити Петра, не вийшло відразу, а він був лежачий не міг ходити – голодом морила, а родина його врятувала. Приїхав свої речі забирати – поліцію визвала, щоб не віддавати. Чи не викидали її наваляну з машини на дорогу – було, свідків море, чи мордяку не розбивала об асфальт – було. Чи з перегаром на перший урок не приходила? Було! І зараз живе як повія! Можна перераховувати ще безліч її «подвигов», а який сенс? Ось вам бидло яке покриває районне керівництво! А чому? Само таке! І їм наплювати на наших дітей, головне повія є під рукою! Тут недоумок пише про російськомовних в Ковелі але дурень не розуміє, що це майже 1/5 населення Ковеля. Це люди які давно вже українці, а ті що хотіли бути руськими 25 років як виїхали звідси. Тому заспокойся хлопчику, випий шмурдяку і тобі легче стане.
14 Серпня 2017, 23:14
Якщо ви вважаєте що ця жінка займає чужу посаду, то чого не пишите скарги щоб її відсторонили від посади директора школи. І взагалі, така деградована людина має право виховувати ваших дітей? Може їй вже давно потрібно працювати на ринку?
15 Серпня 2017, 00:35
Цікаво, а кому вони напишуть скаргу? Область селом займатися не буде і скаргу відправить в район. А там всі свої хлопці з якими вона пиячила та спала. Вони її обіжати не будуть і цидульку відправлять в ОТГ. А там Рома-космос якого районні начальнічкі зробили головою. І він не посміє її відсторонити від посади бо з району йому нагадають дякуючи кому він став головою і щоб не смикався. Ось і все! Вона Бахіня на весь район!
15 Серпня 2017, 11:17
первая учительница у меня была с Вербки, всю жизнь помнить буду, она отца моего учила, хочется написать зовут, но наверно ее уже нет, но все равно в памяти навсегда останется Лариса Трофимовна
15 Серпня 2017, 13:15
І чому вона тебе навчила? Ненависті до всього українського?
15 Серпня 2017, 14:43
Козломордий, привіт! Як там чемодан-вокзал, ще не збираєшся в Москву на заробітки? Навіть якщо скакав десь на Майданах, ти ж фейс прикривав маскою або кастрюлькою, щоб не впізнали? Помічено, гомику, ти дуже любиш все українське. Аж до такої міри, що обризкуєш своєю нацистською отрутою інших дописувачів, думки яких тобі, неповнолітньому дурнику, не подобаються, хоч таких і більшість. <br/>Нічого не вдієш, зараз вимога Євросоюзу - захищати інтереси меншостей, себто нетрадиціоналів, чим ти і такі як ти і користуються
15 Серпня 2017, 18:08
старайтесь игнорировать, это существо.....дерьмом исходить будет....
15 Серпня 2017, 18:44
То не существо, то скотиняка сепаратюга. Ото та українська гнида яку потрібно давити.
16 Серпня 2017, 16:03
Колись в Вербській школі з медалями випускали, а тепер перестали. Так і повинно було статися коли директор школи не може розібратися зі своїм життям, то який з нех керівник?
16 Серпня 2017, 18:38
Ото Вербці счастить! То костомельний не дає чим дихати, то дирктор школи не зрозуміло хто. А дійсно в неї було два чоловіки і не з одним з них не змогла жити, дві сім`ї розвалила і школу розвалить. Хай перший був з забитого села, а другий то з Москви і освічений. А батьки про те як вона працює вже шепчуться. Не так цікаво як вонюче в обидвих випадках.
17 Серпня 2017, 12:52
А їй хоч 10 чоловіків дай і не з одним вона жити не буде бо бракована. З першим розвелась і всім розповідає, що він її бив і водку пив. На справді то її вина, вона для цього все зробила. Осиротіли діти перший раз! Другий не бив, не пив на руках носив. Діти признали його як батька. Навіть стриглися як він. Так кумедно було як вони його копіювали. Не всі сини ріднім батькам так подражають. Другий раз зробила їх сиротами! Бо він мішав їй гуляти та пиячити. А на дітей їй наплювати, бо вона живе тільки для себе. І на всіх і все вона плювала, тому й ікони з хати повикідала щоб не нагадували, що її чекає у майбутньому. А до церкви ходить, щоб люди пальцем не тикали.
17 Серпня 2017, 12:52
Другий був козломордим... Чорт відьму знайшов...
17 Серпня 2017, 16:11
Козломордий, привіт! Як там чемодан-вокзал? Нові слова вивчив? Відьма у тебе перша вчителька, чи переша любов?
17 Серпня 2017, 19:26
І чого пригожин таких кукукнутих, як ти тримає? Невже в ольгіно немає нікого хоча б з курячими мізками? А-а, забув, економить на зарплаті, шмурдяком зі смаком глоду розраховується...