У Ковелі презентують український фільм «Червоний»

14 Серпня 2017, 10:26
2833

У Ковелі запрошують на показ українського фільму «Червоний». 

В День Незалежності, 24 серпня, творці фільму представлять стрічку у кінотеатрі «Прем'єра». Після сеансу відбудеться обговорення, фото- та автографсессії. Склад творчої групи: режисер Заза Буадзе, актори Миколи Береза та Олександр Мавриць.

Збір на 13:30, початок сеансу – 14:00, обговорення о 16:00. 

Історичний екшн знятий за мотивами однойменного роману Андрія Кокотюхи оповідає про події 1947року. У страшну м’ясорубку сталінських таборів потрапляє воїн УПА Данило Червоний, де мусить пройти крізь пекло і нелюдські умови каторги, переслідування кримінальних ватажків, підлість, зраду і відчай. Данило знаходить в собі сили протистояти репресіям начальника табору і робить відчайдушну спробу вирватися на волю, піднявши перше повстання у таборі. 

 


 

 

Коментарі
14 Серпня 2017, 19:53
Якщо весь фільм буде такий, як трейлер, то краще не дивитись. Х... повна, Голлівуд відпочиває.
14 Серпня 2017, 22:03
Але козломордим, м'яко кажучи, не сподобається...
14 Серпня 2017, 22:40
звичайний фільм про звичайного (вірніше не звичайного а міжнародного вбивцю) бандюгу. такого мила валом в кінопрокаті.
14 Серпня 2017, 23:59
Козломордий, привіт! Як там чемодан-вокзал? Як справи в побратимів бурштинщиків? Передачки ще не носиш? Скоро вас львівські прокурорчики всіх перематлошать.
15 Серпня 2017, 12:34
у ватніків буде рвати пукани і як завжди купа бруду в коментах.
15 Серпня 2017, 14:39
Фільм краще було б назвати "Голубий". Червоний - не демократично і взагалі його треба декомунізувати як колір.
17 Серпня 2017, 12:49
Зачухались козломорді, навіть машинний переклад своїх вонючих постів на українську мову зробили
17 Серпня 2017, 16:10
Козломордий, привіт! Як там чемодан-вокзал? Щось нове завчив? Молодець, старайся. В якості заохочення дядьки з-за океану дозволять посмоктати.
17 Серпня 2017, 19:31
І чого пригожин таких кукукнутих, як ти тримає? Невже в ольгіно немає нікого хоча б з курячими мізками? А-а, забув, економить на зарплаті, шмурдяком зі смаком глоду розраховується...
18 Серпня 2017, 00:13
Страх люблю спілкуватись з такими знаючими, інтелігентними рагулями, як ти. Головне, вчишся прямо на очах, скоро дозволять на гейпаради виходити.