У Ковелі запрошують на толоку для виявлення порушників чистоти в місті та хуліганів

15 Серпня 2017, 09:19
2158

Мешканець Ковеля Сергій Панасюк пропонує самостійно виявляти порушників чистоти в місті та хуліганів, які зіпсували «Мандруючу книгу» у центрі міста.

Про це він написав у дописі на свой сторінці у Фейсбук. 

«Прийди сьогодні 15 серпня, о 12.00 до зплюндрованої підкови! Будемо проводити практичні навчання, як вірно діяти коли виявили порушника чистоти в місті та хуліганів, що псують майно Ковеля! Буде написано адмін протокол працівниками - інспекторами жеку в присутності поліції та самих порушників чистоти які дотого ж нищили майно та природні ресурси міста, наявність гарантую! Підсилимо відчуття відповідальності порушнику за недотримання правил чистоти в місті та громадським осудом! Кому набрид цей безлад приходь, досить клацати кнопки в Соц мережі,варто діяти гуртом!», – йдеться у дописі 

 

 

Коментарі
15 Серпня 2017, 12:21
Тобто правоохоронні органи, які отримують за це гроші, розписались у власній неспроможності виконувати свою роботу?
15 Серпня 2017, 13:37
Чому немає патрулів які що вечора ходили б по центру міста і щось робили?
15 Серпня 2017, 14:02
У них заробітна плата ніяк не залежить від того чи роблять вони свою роботу чи ні. А у їхнього керівництва взагалі інші інтереси і зарплата там уже ролі не грає. Тому й немає патрулів.
15 Серпня 2017, 14:04
Йде мужик ввечері по вулиці. назустріч йому мєнт. мужик і питає - а не сирашно тут ходити? А мєнт каже - булоб страшно, я б тут теж не ходив би. Пора б вже значи, що всі "чорні справи" робляться вночі і під ранок, коли дебілкувате покоління "Нової формації" повертається з бухалова додому. А хто ж буде пасти їх цілу ніч?
15 Серпня 2017, 14:15
хто ж тобі піде? От якби хтось чужими руками зробив, то ми б його покритикували, що він неправильно зробив. А так самим щось робити? Шукай дурнів у другому місті. Краще я в гамні буду жити, але порушників громадського порядку ловити не буду. Є на те жовторотики Азова.
15 Серпня 2017, 14:38
Ходити виявляти - на це час і натхнення є, а своїми кривими рученьками щось прибрати чи зробити - на це є відповідні служби. Що не активіст - то ледацюга і словоблуд.
15 Серпня 2017, 15:40
Колись до патрулювання вулиць міста залучалися представники підприємств та організацій,установ,яким за це надавалася додаткова оплачувана відпустка.Проте держава вирішила, що то є нечувана розкіш для свідомих громадян,які можуть від хуліганів і по голові отримати та скасувала цей вид додаткової оплачуваної відпустки.На вулиці навіть вдень повз гурт молоді пройти неприємно - одні мати та крики.Туту дивує позиція батьків,які гуляють поруч з маленькими дітьми і не реагують на це неподобство.Хоча і їх частково зрозуміти можна , адже може бути така "обратка", що мало не покажеться, а перехожі свідки скажуть, що нічого не було!!!На жаль.Виховуйте дітей вдщома та власним прикладом.Почніть хоча б з того , щоб прибирати за собою сміття після пікніка в лісі чи на озері.
15 Серпня 2017, 22:17
Їх давно скоротили до мінімуму.
17 Серпня 2017, 03:58
Слово яке дурнувате - толока. Ще більш мерзотне, ніж колишнє " суботник"