Двоє пенсіонерів з Росії втратили у Ковелі житло

16 Серпня 2017, 16:47
3021

45-річний ковельчанин звернувся до суду із цивільним позовом до своїх батьків, які проживають у Російській Федерації, про визнання їх такими, що втратили право на користування житловим приміщенням.

Позовні вимоги чоловік обґрунтував тим, що він є власником квартири на вулиці Володимира Кияна (колишня Ватутіна), що стверджується договором дарування, посвідченим приватним нотаріусом у 2002 році. Позивач вказує, що його батьки у цій квартирі були зареєстровані формально з 2005 року, однак тут ніколи не проживали. Також він зазначає, що звертався до батьків із проханням, щоб вони добровільно виписались із належної йому квартири, однак вони є людьми похилого віку і за станом здоров’я приїхати до України та знятись із реєстраційного обліку не мають можливості, оскільки проживають у Росії.

Пенсіонери подали до Ковельського міськрайонного суду нотаріально посвідчені письмові заяви, в яких вимоги свого сина підтримали повністю та просили задовольнити його позовну заяву, що й зробив суддя.

Коментарі
16 Серпня 2017, 19:52
ДУЖЕ РЕЗОНАНСНА ПОДІЯ ,ГОЛОВНЕ , ЩОЗАМІШАНА РОСІЯ . ЦЕ ВСЕ ПУТІН НАТВОРИВ.
16 Серпня 2017, 19:56
А чого зразу істерика здіймається від слова росія?!
16 Серпня 2017, 20:09
божечки, а який заголовок! що цим журналістам підсипають у їжу?
16 Серпня 2017, 20:33
Я навіть не знала , що живу на колишній вулиці Ватутіна . Всі квитанції на оплату за комунальні приходять мені за адресою по вул. Ватутіна . Можливо хтось темнить про це переіменування !!!! ???
16 Серпня 2017, 21:44
Звикайте - "Жовта преса"! Тут брудом обливають всіх або виводять ни чисту воду.))) А все, що пов`язане з Росією це як червона тряпка для бика. Це типа ПТРІОТИЗМ!
16 Серпня 2017, 23:09
а причому тут "жовта преса"? є констатація реального факту без жодних образ і бруду, а такі "писаки" як ти і роблять сайт брудним
16 Серпня 2017, 23:26
Шановна, ніхто не "темнить"! До вашого відома: вулицю Ватутіна депутати одноголосно перейменували на сесії Ковельської міської ради ще 24 листопада 2016 року. Ось посилання на офіційний сайт міста - http://www.kovelrada.gov.ua/news-4222.html
17 Серпня 2017, 02:41
Вони виїхали з Батьківщини до ворогівщини. І закономірно втратили ВСЕ!
17 Серпня 2017, 11:53
все таки вставило своих пять копеек.......напоминаю, в ворогивщине пряцюе дуже багато людей з Ковеля....так как в своей прородной стране бардак и нет работы, а если есть то за копейки, поверь мне в поляндии над украинцами издеваются в плане работы больше чем в россии...
17 Серпня 2017, 12:42
Невже ольгінцям пригожин кісточку кинув? До 8 год. 53 хв. ти вже встигло розкумаритись, чмо?
17 Серпня 2017, 12:53
Журналістика - друга професія, після проституції.
17 Серпня 2017, 15:43
А ольгінський тролінг?
18 Серпня 2017, 10:51
Відчувається ''професіоналізм'' журналістів.........Ганьба....оце так новини....