Депутат просить прибрати машину, з якої продають хліб

20 Серпня 2017, 11:29
5547

У самому центрі Ковеля на вулиці Незалежності в проїзді між двома багатоповерховими житловими будинками з вантажівки щодня здійснюється несанкціонована торгівля.

Про це повідомила депутат Ковельської міської ради з фракції «Солідарність» Ірина Роїк на сесійному засіданні.

«Ціле літо машина по Незалежності біля будинків № 55 і 57 торгує хлібом, не маючи, наскільки мені відомо, договору-сервітуту. Не може ніхто цю машину забрати. Тобто йде несанкціонована торгівля», – заявила вона.

У своєму депутатському запиті Ірина Роїк попросила керівництво міста залучити відповідні структурні підрозділи та вирішити питання щодо «демонтажу» машини, з якої здійснюється торгівля хлібом.

«А як машину демонтувати? Вона ж на колесах», – спитав депутат від «Батьківщини» Святослав Степанюк.

«Пересувна споруда. Хай її… там колеса спущені. Я не знаю. Це повинні займатись відповідні органи. Не я маю розказувати, як треба демонтувати машину», – відповіла Ірина Роїк, депутатський запит якої сесія підтримала.

Поруч із вантажівкою люди десятиліттями продають молочну продукцію, овочі та фрукти. Торговці не раз просили владу узаконити тут свою діяльністю. 

 

1

 

Коментарі
20 Серпня 2017, 14:52
і чий хліб там продають?
20 Серпня 2017, 15:23
одна машина яка торгує соціальним хлібом який по 6 грв і та вже заважає депутату. А вона не подумала як пенсіонерам брати хліб в магазинах де він вже майже по 10 грн. це таке ставлення депутатки до похилих людейчи вона виконує чиєсь замовлкння тоді аньба таким депутатам Краще нехай займеться кіоском Кнопи а машину не чипає бо якщо машину заберуть то цю депутатку винесуть з залу
20 Серпня 2017, 15:58
А більше нічим "шановному дупутату" зайнятися? Комусь вона заважає - та машина? Купують люди хліб - нехай купують. А то "не знаю, не я маю розказувати"..... Не знаєш - не лізь з саоїми 5 копійками. Чи, може, там потрібно продавати хліб іншого виробника?
20 Серпня 2017, 16:06
в самому центрі стоїть споруда в якій працюють люди а від них немає ніякого толку. житель ковеля просить або бомбу скинути, або просто переловити і ноги поламати, по голові бити не треба.
20 Серпня 2017, 17:14
А в людей РОЇК питає чи їм мішає та машана? Чи це знову повід попіаритись, бо з МАФОМ удворі не може й досі розібратись. А це привід зробити себе героїнею типу борюсь за несанкціоновану торгівлю.
20 Серпня 2017, 17:25
<p>набирання політичних балів і політичної ваги по ковельськи. рецепт. берем находим якусь нічим непримітну [ВИДАЛЕНО] роздуваємо її до ужаса, захльобуємось у тоннах [ВИДАЛЕНО] від таких самих політичних опонентів і лузерів. втрачаємо массу нервів і останнє бажання [ВИДАЛЕНО] . робимо круту корупційну схему. сидимо тихенько і тільки деколи висовуємо рильце із пушка.</p>
20 Серпня 2017, 17:40
Замахнулась на святе - соціальний хліб. Прогресіюча косцьов'ятизація головного мозку?
20 Серпня 2017, 18:09
Про санітарні норми для торгівлі харчовими товарами шановні дописувачі мабуть не чули.
20 Серпня 2017, 18:33
Свині з гівном їдять і ще які морди відкорлюють!
20 Серпня 2017, 18:44
<p>Якщо цей хліб продається за здешевленими цінами для пенсіонерів, то узаконьте цю торгівлю. Чому б не надати дозвіл і не привести в нормальний вигляд торгову точку? Кіндер може надав дозвіл своїм розпорядженням, як і під генделик біля фонтана та на привокзалці? А мені подобається місце перед міською радою, поставлю палатку між клумбами і буду [ВИДАЛЕНО]  роздавати (така собі "гумка" для Ковельчан) щоб не народжувались [ВИДАЛЕНО] ... ну... типу... нашого міського голови....</p>
20 Серпня 2017, 19:14
<p>завдячуючі тому що інформація оприлюднена і зразуж обісрана, беззахистний торговець хлібом втрачає роботу, пенсіонери втрачають дешевий хліб, депутати хлопають в корупційні долоні і далі думають що роблять гарні справи. ну вас [ВИДАЛЕНО] піду посру.</p>
20 Серпня 2017, 19:16
Бляха пивну в центрі міста прибрати ніхто не просить а ось машина з хлібом очі тим дармоїдам мозолить...
20 Серпня 2017, 20:38
Він тому і соціальни ,що як полежить то їсти його не можливо.Потрібно споживати відразу, а ще краще біля тої машини бляшанки.
20 Серпня 2017, 20:39
То може в тому хлібі немає хліба як в ковбасі мяса...Що вже ми їмо.
20 Серпня 2017, 20:41
Менше буде пенсіонерів!!!
20 Серпня 2017, 20:43
Скоро Кіндер понищить усіх пенсіонері.
20 Серпня 2017, 20:50
Машина з чудовим хлібом за 6 грн їй мусолить очі, а баби збоку всі санкціоновано торгують.
20 Серпня 2017, 21:00
я ось не можу зрозуміти - якщо депутат народний, то він від народу і повинен захищати інтереси народу. Тоді незрозуміло інтереси якого народу захищає той ср....й депутат? Американського, польського - але явно не українського
20 Серпня 2017, 21:07
<p>я зі своіми друзями тролями прийшли до висновку що це був невдалий акт самопіару, який показав протилежний еффект від задуманого!<br /> побажаю пані Ірині Роїк не робити таких помилок, адже вони можуть призвести до закінчення кар'єри. включай мозги тупа [ВИДАЛЕНО], бо [ВИДАЛЕНО], від таких [ВИДАЛЕНО] вчинків можуть постраждати живі люди.</p>
20 Серпня 2017, 21:40
Де ви побачили вулицю Незалежності? Це бульвар Лесі Українки, 30-й будинок, через дорогу привокзалка. Автор статті напевно ніколи в Ковелі не жив, а написав, що йому одна баба на вухо нашептала.
20 Серпня 2017, 21:58
Якби ти був справді таксистом, то не задавав би дурних питань. На фотографії над бабою зверху дуже добре видно дах кафе "Оріон" (вул. Незалежності, 55). Сходи туди і переконайся!!!
20 Серпня 2017, 22:17
<p>точно ! я думаю кого ми забули ? а ми забули обсудити цих лентяїв, які нічого робитии не хочуть та ціни такі деруть, що вони на порядок більші ніж у луцьку. здирники [ВИДАЛЕНО], і ще настільки непрофесійні що навіть адрес не знають. ганьба. таксистів в АТО. вас стільки вже розвелось що немає куди дівати, і того ціни великі поставили щоб заробити можна було кожному. Але добре що тепер є евротаксі, там ціни цивілізовані! Так шо йдіть [ВИДАЛЕНО] мудаки безмозглі.</p>
20 Серпня 2017, 22:20
бережіться а то ще завезуть через піч на москву
20 Серпня 2017, 22:48
Звичайно , ця торгова точка виглядає не до відповідності якихось документів !!! Але її споживач не зможе сказати щось погане . Вироби всі свіжі , якісні , все гарненько в мішечках подається , продавці привітливі . Ціна хліба там сьогодні надзвичайно низька і влаштовує багатьох . З таких послуг , виробнику немає звідки платити комусь за " кришу " . Ось чому і мішає ця будка на колесах ! А чобіток біленький ? Біля автовокзалу , що торгує ковбаскою в таку спеку ? Там торг круглий рік ! Мухи і собаки біля нього , пройдеш поруч і кисленьким попахує . Але він нікому не мішає !!!
20 Серпня 2017, 23:13
Дай на лапу Кіндеру то будеш торгувати хоч і в сесійному залі в міській раді.
20 Серпня 2017, 23:16
У Роїк чи у її родичів є своя пекарня?
21 Серпня 2017, 01:22
Ти спиш і бачиш москву. Так їдь туди, там тебе кавказці будуть пекти без печі.
21 Серпня 2017, 01:30
все набагато простіше, є якась історія про те як роік не може справитись з мафом у власному дворі, це є причиною ненавісти до всього що може бути схоже на точку для продажів. а тут така вдача - є можливість і власні амбіції спробувати реалізувати як борця з ларьками, та й бізнес і без того не сильно прибутковий знищити(судячи по стану газелі) і людям хто привик до дешевого хліба насрати.
21 Серпня 2017, 01:53
Троль ти і є троль ,а депутат робить свою роботу і глянь скільки переглядів! А ти троли її далі - це твоя робота!
21 Серпня 2017, 02:15
Як можна з того хліва щось купувати?А потім пенсію на лікування викинути,а продавець- чи з городу ,чи ще звідки і на всю торгує! Тьфу, гидотство. До речі це гидотство ще в декількох місцях існує.
21 Серпня 2017, 11:03
Все дуже просто пояснюється. Лягла Роїк під Смітюха і ногами дригає, пилюку з матраса вибиває. Древня професія - це стан душі для її носія. І нікуди від цього не подінешся...
21 Серпня 2017, 12:07
Там продавчині цибаки з пащеки не випускають- все смердить тютюновим димом
21 Серпня 2017, 12:09
Хто ж такий хитрий пекар
21 Серпня 2017, 18:29
<p>хітрий пекар це я, але я печу не хліб, а ваших дружин поки ви на роботах своїх думаете як розікрасти бюджет, чи там меблеву фабрику по [ВИДАЛЕНО] пустити.</p>
21 Серпня 2017, 19:25
При чому тут Смітюх? Таке враження, що в Ковелі продається лише хліб з Ковельського хлібокомбінату. І чому хтось дуже &quot;розумний&quot; має право вести торгівлю, не сплачуючи ані орендної плати, ані плати за сервітут. А інші повинні сплачувати. Конкуренція повинна бути, і конкуренція має бути чесною. І саме від чесної конкуренції в кінцевому рахунку виграє споживач. А що стосується торгівлі з машини. Хліб- це продукт харчування, і до зберігання та реалізації якого є певні санітарні вимоги, в тому числі, і наявність санітарної книжки у продавців та спеціального одягу. А хтось колись бачив, щоб цю машину мили та дезинфікували , Ніхто і ніколи. А що стосується соціальної ціни, не полінуйтеся, зважте цю соціальну хлібину і тоді вже порівнюйте її ціну з іншим хлібом, який продається в Ковелі. <br/>А що стосується депутата Роїк, то її, як депутата, відношення до проблем міста викликає повагу. Бо вона ці проблеми намагається вирішити у законний спосіб, і без огляду на те, чий це бізнес. Бо якщо завтра хтось знайде в цьому хлібі дохлу мишу чи таракана, то перший же буде репетувати на цілий Ковель, куди дивиться влада, в тому числі і депутати.
21 Серпня 2017, 20:10
Дохлу мишу, тирсу та пісок якраз знайшли у сміттюхівському хлібі, дезинфікованому. А в соціальному чомусь гризуни і таракани не живуть. Антисанітарна обстановка певно не дозволяє. Чомусь соціальний хліб грам на 50 важчий від смітттюхівського. Напевно, через несміттюхівську технологію виготовлення.
22 Серпня 2017, 00:37
А чого це БЮТівські викидні мають торгувати без всяких паперів та дозволів.
22 Серпня 2017, 01:09
А де стільки яду набрався? Напевно побічний ефект від вживання соціального хлібчика , ще й ваги набрав(за рахунок яду).
22 Серпня 2017, 01:24
Так, таким соціальним хлібом ні гризунів,ні тараканів не заманиш.Шкода пенсіонерів!
23 Серпня 2017, 01:28
Ти про що? Сміттюх соціального хліба не пече, тільки черствий і кислий!
23 Серпня 2017, 11:19
Я не про хліб Смітюха.
23 Серпня 2017, 22:06
Ага... Ти тільки Сміттюху дорогу розчищаєш...
25 Серпня 2017, 05:06
У Роік була пекарня, іі пекли всі кому не лінь, правда тікі в темноті, щоб морди крокодилячоі не бачити .
25 Серпня 2017, 16:24
Це що від бессоння комент родився? Ляж поспи і все пройде...Не переймайся так її пекарнею і крокодилячою мордою.