Дубівська ОТГ: завдяки децентралізації ремонтують школи та встановлюють вуличне освітлення

20 Серпня 2017, 12:35
6289

Ковельський телеканал показав результати децентралізації в Дубівській об'єднаній територіальній громаді.

«18 грудня минулого року відбулися перші вибори голови та депутатів Дубівської об'єднаної територіальної громади. Довкола приміського села під Ковелем об'єдналися населені пункти Дубівської, Городищенської та Облапської сільських рад, в яких проживає майже 5 тисяч жителів», – йдеться в сюжеті Телевізійного центру Ковель

Одним із пріоритетів дубівської громади є освітня галузь. Будівельний майданчик Вербської школи об'єкт уваги №1 для місцевої влади: будівництво нових класів місцевої школи восени минулого року розпочали за кошти громади - 5 мільйонів гривень надійшли від продажу землі. Цього року в бюджеті ОТГ заклали ще 1,5 мільйони. Ще 8 мільйонів 400 тисяч для побудови нового корпусу сільської школи надійде з Державного фонду регіонального розвитку. На подвір'ї школи, замість асфальту, кладуть бруківку — з цим допомогли місцеві підприємці. А за кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток замінять вікна в старому корпусі школи. Новий навчальний рік цей освітній заклад зустріне вже у статусі НВК.

Окрім освіти,в пріоритетах громади - вуличне освітлення, ремонт доріг та благоустрій населених пунктів. В Облапах, наприклад, вже навели лад на братській могилі воїнів, які визволяли село в роки другої світової війни.

Так поступово, крок за кроком у Дубовому проходять нелегкий шлях децентралізації. Вчаться приймати правильні управлінські рішення і брати на себе відповідальність. Оперувати коштами, яких раніше в сільському бюджеті ніколи не було.

 

 

Коментарі
20 Серпня 2017, 16:47
Це той Рома-космос, що хотів закрити в Облапах школу, в Дубовій ФАП. Нічого в нього не вдалось, а тільки дерева в Дубовій біля школи порізав! А до Вербської школи зовсім ніякого відношення не має. Це заслуга Безеки і Гунчика
20 Серпня 2017, 16:56
Чиїсь плоди краще збирати!!!
20 Серпня 2017, 17:58
Не вспотієш і мозолів не буде!
20 Серпня 2017, 18:39
Та ще ж до виборів в Дубівську ОТГ коробка школи була побудована. НВК це справа важлива і тільки директором треба ставити мужика. Саковська ще до цих пір на поїзд з вилами кидається. З Голоб треба директора переманити ось тоді буде справа!
20 Серпня 2017, 20:34
Для подусталих из РАССЕИ!!! В Голобах директор - жінка!!!
20 Серпня 2017, 21:46
Це заслуга районної ради , Козака, Безеки!!! До чого тут децентралізація?!
20 Серпня 2017, 23:16
І тут рука Москви!!! Путін винен, що Саковська придурковата від шмурдяку!!!
21 Серпня 2017, 00:22
З чого ж в них бюджет збільшився? Що якесь нове підприємство відкрили чи інші інвестиції зайшли?<br/>цЕ ВСЕ МУЛЬКА.
21 Серпня 2017, 01:00
Гунчик вибиває бюджетні гроші. На будівництво школи район ні копійки не виділив. Звідки прийшли гроші аж стало 30 лямів, то тільки може з держбюдждету. ОТГ нічого не заробляє, а тільки тратить. Але для реклами децентралізації воно гарно збрехати згодиться. Децентралізація в тому вигляді яку насаждають в державі приведе державу до деградації і упадку. Поки ОТГ не почнуть наповнювати держбюджет. Це вже проходили і добре всі економісти знають чим закінчувалась така децентралізація проїдання державних грошей.
21 Серпня 2017, 01:30
Так бувший чоловік Саковської втік до Москви і не вертається до неї. Ось звідки рука Москви! Путін і Обама тут відпочивають!
21 Серпня 2017, 02:21
Я знав всіх дівчат і жінок Петра, а Саковська це саме гірше що в нього було. Як перший раз її побачив з ним, то був дуже здивований з якого болота він витягнув цього бегемота.
21 Серпня 2017, 12:17
Мені також цікаво знати хто навязує Україні децентралізацію по-польські. Вони децентралізацію перший раз зробили ще в 17 столітті і верещали від радості, що вони прогресивні і самі кращі в Європі. А через 50 років вони почали кричати, що вони сидять в дупі! Польша стала самою відсталою країною в Європі! Якщо ми зараз сама відстала країна то, що буде з нашою державою через 50 років? Чи буде Україна? Але в них так не проїдали держбюджет як в нас. І то загнулись через 50 років, а в нас все робиться в прискорених темпах! В цікаву пору живемо, панове! Будує той хто платить гроші, а ті що приїзжають розповісти про майбутнє Нью-Васюків, сфотографуватись на довгу згадку - піараться! Тому Вербка повинна бути вдячна Безекі і Гунчику за нову школу.
23 Серпня 2017, 01:41
Мля! Я перевірив твою писанину про децентралізації. Ти правий! Реч Посполіта загнулась від цього. І пшеки знов пропогандують її, ось це мені зовсім не зрозуміло! А в Вербську школу вони не тільки піаритись їдуть, а ще й поротися і пиячити з директором це відомо всім і на посьолкові особливо. Вона курва ще та!!! Чоловіка поперла не просто так! Природжена повія!
23 Серпня 2017, 02:57
Хлопці! Я цю шлюху знаю більше 15 років тримайтесь від неї як можна дальше. Ля-ля вона говорить гарно. Але як жінка в постілі це протухша, вонюча, нерухома, мертва курка, як людина це мерзота. Запитайте її чоловіка Валентина він все підтвердить.
23 Серпня 2017, 03:49
А при чому тут Валентин? Він створив нову сімю, має дітей і живе счастливо. А цю курву з її виродками знати не бажає! Я ж їх давно знаю, разом жили в ямі. І Валентин до мене постійно заходить по 100 випити.
25 Серпня 2017, 15:21
А Валентин здогадався, що вона нагуляла меншого?
13 Вересня 2017, 00:33
А кому ця шлюха потрібна? З придурком Петром вона взяла Джек-пот і успішно його просрала! Дітей нагуляла, а Валентин відказався платити аліменти, тому, що діти не його.