Над Ковелем літав російський розвідувальний безпілотник, – нардеп

22 Серпня 2017, 09:34
5710

Спецслужби Російської Федерації ведуть радіоелектронну розвідку на заході України. Зокрема, над Ковелем помітили російський безпілотник.

Про це заявив народний депутат Артем Вітко в ефірі Еспресо.TV, – пише «Волинські Новини».

«За останньою розвідувальною інформацією, із заходу нашої країни, Волинської області, помічені руху безпілотників типу «Орлан»російського виробництва. Помічені вони були безпосередньо над Ковелем. Ковель – це вузлова станція переміщення сил і засобів. Плюс у Володимирі-Волинському було створено новий підрозділ протиповітряної оборони. Вони (російські військові,  ред.) Ведуть радіоелектронну розвідку на території нашої країни», – заявив народний депутат.

Вітко зазначив, що якби радіоелектронна розвідка велася на території колишнього Радянського Союзу, то для радянської влади це було б автоматичним оголошенням війни.

Крім того, Вітко наголосив на необхідності швидкої реакції української влади на спільні військові навчання Республіки Білорусь та Росії, в яких буде задіяно 13 тисяч військових і 680 одиниць техніки.

«Необхідно провести аналогічні військові навчання, а не чекати, поки російські безпілотники будуть літати над нашою країною. Це стане правильною реакцією української влади на російсько-білоруські навчання «Захід-2017», – заявив він.

 

 

Коментарі
22 Серпня 2017, 12:46
Це були кукурузники з білоруськими цигарками для молдаванки шукали місце куди скинути товар
22 Серпня 2017, 13:18
думай, що мелеш. чи ти думаєш, що у нас уже всі дурні?
22 Серпня 2017, 13:41
А де хвальоні загони територіальної самооборони із Сашою Харьковским та Філоном з Дружиновичем? Чого не збивають? Чи путін не давав їм такої каманди?
22 Серпня 2017, 13:57
"Мочить надо" і в небі також!
22 Серпня 2017, 14:29
ви уявляєте собі безпілотника, який керувався б з відстані не менше 200 км. Чи може оператор сидів в готелі Лісова пісня а база безпілотників знаходиться в будищі. <br/><br/>Более крупная машина, выполненная уже по схеме классического геликоптера, - «Горизонт Эйр S-100» производства ОАО «Горизонт» (Ростов-на-Дону). Правда, этот беспилотник можно назвать российским лишь условно. В России производится лишь отверточная сборка этих машин. Фактически это астрийский БПЛА Camcopter S-100. БПЛА &quot;Горизонт Эйр S-100&quot; Его взлетный вес – до 200 кг. Это чисто разведывательный аппарат, но с весьма серьезными возможностями. В состав разведывательной аппаратуры входят дневные/ночные видеокамеры на гиростабилизированной платформе, датчик с синтезирвоанной апертурой, лазерный сканер, мультиспектральный поисковый прибор, радиолокатор обнаружения наземных целей. Главный транспортный отсек беспилотника рассчитан на 50 кг полезной нагрузки. Есть еще дополнительные точки крепления. Состав авионики аппарата может быть расширен, например, аппаратурой опознавания «свой – чужой». Полет программируется по путевым точкам и затем выполняется автоматически с помощью инерциальной и спутниковой систем навигации. В случае утраты связи с аппаратом он возвращается в исходную точку. Минимальная длительность полета – 6 часов. Управление осуществляется с двух компьютеров: один отвечает за маршрут движения, второй – за разведывательную аппаратуру. Дальность передачи данных с БПЛА S-100 – 180 км. Крейсерская скорость – 100 км/ч, максимальная – 220 км/ч. В 2011 г. данный комплекс уже прошел испытания на море и в горной местности. Возможно, в будущем он будет включен в автоматизированный комплекс контроля береговых участков границы «Рубеж». Также технические характеристики аппарата S-100 позволяют думать о его доработке в ударный беспилотник.<br/>Источник: http://www.modernarmy.ru/article/333/bespilotniki-rossii-sovremenniye-i-perspektivniye-modeli © Портал &quot;Современная армия&quot;
22 Серпня 2017, 15:07
Блін, шо вони там курять?!! Дали б хоч трохи такої дурі простим людям, дивись, і вдруге за їх, сук, проголосуємо.
22 Серпня 2017, 15:55
Які 200 км.? До кордону 70 км. І цей БПЛ може до Луцька залетіти не заблудившись.
22 Серпня 2017, 16:10
Але цікаво виходить! В Волині зараз нема військових підрозділів які можуть стати на кордоні. Прикордонників не рахуєм, не те озброєння. В Луцьку Варту знищуємо і що ми маємо? Заходьте люди добрі, беріть нас голими руками? Пане Палиця! Просніться і щось робіть, це реальна загроза і тільки ВИ можете протистояти!
22 Серпня 2017, 16:20
Молдаванка днями товар отримувала.Мусора охороняли вигрузку.
22 Серпня 2017, 16:36
Хочу нагадати! До Крима підлітало 5 гелікоптерів, не збили, окупацію отримали. І зараз треба розвернути сили ПВО і стріляти на знищування. А інакше ніяк! Ворог підлий веде повзучу агресію. Знищувати його потрібно як колорадського жука. Якщо ви боїтесь забруднати свої руки в крові ворога України, то керувати обороною Волині, моєї землі, я візьму на себе.
22 Серпня 2017, 17:13
Армії нема. Прикордонників не рахуєм. Зате рахуєм якусь Луцьку Варту крутішу і за армію і прикордонників разом узятих. То оказується тільки Палиця з своєю приватною армією може протистояти зовнішній агресії? Ох*єть!
22 Серпня 2017, 22:28
і де ж це у нас до російського кордону 70 км. чи безпілотник з Польщі прилетів. Ти мабуть рамси поплутав
23 Серпня 2017, 00:02
це мої депутати возять товар під моїм керівництвом. сказав і пішов....готувати новий рейс
23 Серпня 2017, 01:22
Руські війська в Брестській обл. А до кордону з сябрами 70 км. і звідти це гівно прилетіло.
23 Серпня 2017, 01:54
то може, вже скоро сюди прийдуть і всю жидоту при владі і нациків бандитів депортують в Європу?
23 Серпня 2017, 02:06
А самім слабо?&quot; Русский сапог&quot; по морді б`'є без розбору!
23 Серпня 2017, 02:48
Треба провести загальну мобілізацію. Вона ніколи не помішає. Неділю хлопці відпочинуть від огородів і вернуться до дому якщо все буде гаразд. Ось після цього оху*вай!
23 Серпня 2017, 08:15
То друзі Кіндера з міста побратимв Ржева літачки запускають-ВІН ОСОБИСТО ЗАПРОШУВАВ
23 Серпня 2017, 09:39
ржев вже немісто побратим завдяки частині наших депутатів бандерлогів нациків - свободі, скоти
23 Серпня 2017, 12:13
А де ж ти вже попробував, як він лупить по морді? Тим більше, вєжлівиє люді повністю перейшли на берці...
24 Серпня 2017, 12:01
Баран обкурений.