Товариш попросив: у Ковелі судили валютчика

23 Серпня 2017, 17:39
4685

У Ковелі судили чоловіка, який на Привокзальній площі незаконно обміняв іноземну валюту, чим порушив правила про валютні операції.

Про це йдеться в судовій справі, яку розглянув Ковельський міськрайонний суд.

У постанові суду розповідається, що чоловік на прохання свого товариша обміняв у валютчика 200 євро та 200 польських злотих. Попередньо з'ясувавши курс валют, він отримав від нього 7290 гривень. Однак, відразу після того, як він з грошима повернувся у автомобіль і поклав гроші у бардачок, до нього підійшли поліцейські. Виявлені гроші вилучено не було.

На суді чоловік зазначив про те, що за законодавством заборонено обмін валют без права на це, що надається у встановленому законом порядку, йому відомо не було. 

За незаконний обмін валют на чоловіка наклали адміністративне стягнення у розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає суму 510 гривень та судовий збір в сумі 320 гривень.

Коментарі
23 Серпня 2017, 20:51
не смішіть людей
23 Серпня 2017, 21:29
баранізм якийсь
23 Серпня 2017, 21:49
а чим відрізняється незаконний обмін валют від законного? Ви пробували хоч раз купити в банку валюту? Завжди нема. І об"ява - банк працює тільки на прийом валюти, і то по смішному курсу.
23 Серпня 2017, 21:56
Видно, валютчик зальотний. Або свою гру вирішив заграти. От його й ніжно попередили...
23 Серпня 2017, 22:41
А валютчика взяли?Чого не написали , не смішіть людей.
23 Серпня 2017, 22:55
З допису зрозумів про те,що лихварі працюють в законодавчому полі України
24 Серпня 2017, 01:04
Башка щя рване. Ну і новості. У мене на районі бінзін з машин зливають, поки поліція обменщіків нагінає. Машину рік назад помістили, і заява є, хоч би раз уроди Подзвонили шо когось цапнули
24 Серпня 2017, 01:05
Почистили , морі т9
24 Серпня 2017, 01:55
<p>А валютчики значить працюють законно , [ВИДАЛЕНО] , во до чого дожилися .</p>
24 Серпня 2017, 11:38
Пошматуй всіх валютчиків, в ООН на них напиши! Чого мовчиш? Очкуєш чи команди не було?
24 Серпня 2017, 11:46
Азов на їх натравити. Де філон, йопрст
24 Серпня 2017, 17:44
Філону не було команди від "спонсорів".
24 Серпня 2017, 17:53
Я був дурний, нікому відкатів не давав, ні під чию кришу не йшов. Пробачте, я більше не буду...
24 Серпня 2017, 19:34
А де на Привокзалці мона побачити валютників?
25 Серпня 2017, 20:04
Там само. Хочеш мене підставити, як Василюка, приходь з мінтом, він в тебе гроші забере і протокола на тебе складе.