У центрі Ковеля провели урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України

23 Серпня 2017, 18:00
2796

Урочисті заходи з нагоди дня Державного Прапора України у Ковелі розпочались о 9 годині з церемонії підняття національних символів над приміщеннями установ, організацій, у навчальних закладах міста.

Про це йдеться на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Традиційно у цей день ковельчани зібрались на бульварі Лесі Українки, де вперше у серпні 1990 року у місті замайорів синьо-жовтий стяг. Тоді патріоти України засвідчили свою національну позицію, зробивши це одними з перших на Волині.

Це місце є знаковим для Ковеля ще і тому, що торік тут встановлено пам’ятник борцям за волю України.

До присутніх звернувся міський голова Олег Кіндер. Він зауважив: «З часів Революції Гідності наш прапор набув особливого значення, бо розгорнувся в душі кожного свідомого й мислячого українця. Сьогодні він – більше ніж символ. Він ознака загальнонаціональної єдності, нашого європейського майбутнього. На жаль, останнім часом наша святиня у поєднанні з чорними стрічками символізує скорботу за загиблими захисниками України». 

З Державними Прапорами проводжали в останню путь Героїв Небесної Сотні. Панахиду за загиблими Героями України відслужив Благочинний Ковеля, протоієрей УПЦ КП Анатолій Александрук з духовенством.

На завершення до підніжжя пам’ятника борцям за волю України учасники зібрання поклали квіти.

Святковим цей день став з 2004 року після підписання Президентом відповідного Указу. У Ковелі синьо-жовтий стяг вперше було встановлено 19 серпня 1990 року на бульварі Лесі Українки. Над приміщенням міської ради Державний Прапор замайорів 25 серпня 1991 року, а відповідне рішення міської ради було прийняте 28 серпня 1991 року.

 
























 

Коментарі
23 Серпня 2017, 21:10
Ще місто закусидь з бандою Філона. Хлопці працюють на замовлення, створюють масовки потрібним людям....
23 Серпня 2017, 23:21
Масовкою там була школа!!!
24 Серпня 2017, 00:07
На фото видно бус стоїть у парку на пішохідній зоні. З яких то пір у нас по парку можна на бусах їздити??? І це не одинокий випадок там у магазини привозять товар і паркуються в парку. Куди дивиться поліція???
24 Серпня 2017, 00:22
купи окуляри - це ж карета "швидкої допомоги"!!!
24 Серпня 2017, 00:37
У магазини товар підвозять через парк теж на каретах швидкої ? Біля Казки теж буває легковики "швидкої" припарковані? Прошу "шановну" поліції періодично моніторити парк. А не вагітних жінок на привокзалці нервувати. А ле про що я говорю ... У нас по всьому місту з тротуарів і пішохідних зон паркінг зробили. Біля універмагу так буває не пройти такий рух машин по тротуару.
24 Серпня 2017, 00:47
Псевдопопи стоять як дуби, ще й строєм. Мило глянути на шахрайське кодло.
24 Серпня 2017, 00:55
Про попів правда,тепер нічого без Александрука не проходить мимо
24 Серпня 2017, 01:19
нехай Александрук на проповідях розкаже як він школярок за цицьки хапав, коли був вчителем у школі. З нього такий піп, як і вчитель. непотріб. То цього часу блювати хочеться як згадаю, як він намагався хапнути за цицьку.
24 Серпня 2017, 02:02
А твоя ціцька що не така як у Вєрки
24 Серпня 2017, 09:54
моя тоді була молоденька і смачненька. а у Верки зараз що - вим"я.
24 Серпня 2017, 11:20
попи вийшли хоч ряси свої провітрити. В церкву до них ніхто не ходить. То хоч так по місту походити а то ряси міль з"їсть.
24 Серпня 2017, 13:57
Що суки - жаба давить?
24 Серпня 2017, 13:59
Ти вже своєю цицькою всіх достав! Хто чим страдає!
24 Серпня 2017, 14:55
Чого ви вчепились, гавкуни, до дівчини. Щодо Александрука і школярок - правда. Не раз ще в 90-тих були сигнали, що чіпляється до дітей. Якщо память не зраджує, було зо два офіційних повідомлень в прокуратуру, наскільки пригадую, одне було благополучно вирішене за допомоги Середюка В.І., тоді зампрокурора.
24 Серпня 2017, 15:42
Що московсько - феесбешна сволото біснуєтесь! Це все московські сексоти лайном обливають Українських священників! Собаки гавкають - а караван іде! Слава Україні!
24 Серпня 2017, 15:48
Що ти чешеш - придур! Якщо ти збоченець то твої проблеми - в тебе не тільки память зраджує але і мозги всі висохли!
24 Серпня 2017, 15:54
Та розкажіть про своїх. Як Сашуня з ватутіна трахнув молодичку чи про мордобой між попами в реноме.Чи про стьопу з водоканалу з пятьма жінками, чи про хабарника супер благочинного. Хто чим страдає!
24 Серпня 2017, 16:10
Москаль - це не житель Росії. Це та падлюка,яка живе на Україні і йому все не подобається:ні Їжа,ні мова,ні наші вродливі жінки. Але ж І до Росії ця тварюка Їхати не хоче!
24 Серпня 2017, 20:35
Шановна адміністрація сайту,як щодо видалення коментарів ,які порушують правила вашої редакції ,ображають людей і є наклепом ,зокрема на Благочинного отця Анатолія???відреагуйте будь ласка
24 Серпня 2017, 22:24
нехай Александрук вийде перед вірянами на площу, покладе руку на біблію і скаже правда то чи ні. Ось і вся проблема. Знаю точно щр\о не вийде і не покладе руку на Біблію.
24 Серпня 2017, 23:25
ВИЙДЕ ТІЛЬКИ РАЗОМ З ТОБОЮ ФСБЕШНИМ ЗАПРОДАНЦЕМ . ЛЮДИ НЕЗВАЖАЙТЕ НА ЦЮ МОСКОВСЬКО - ПОПІВСЬКУ НАВОЛОЧ! ВОНИ ОТРИМАЛИ ВКАЗІВКУ ОБРАЖАТИ І ОЧОРНЮВАТИ ВСІХ СВЯЩЕННИКІВ УПЦ КП. АЛЕ ЯКЩО ВОНИ ВЯКАЮТЬ І ЛЯПАЮТЬ ГУБОЮ ВСЯКУ НІСЕНІТНИЦЮ І ДУРЬ - ТО ЗНАЧИТЬ СВЯЩЕННИКИ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ВСЕ ПРАВИЛЬНО РОБЛЯТЬ. ПОДИВІТЬСЯ СЬОГОДНІ - МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ ДЕ МОСКОВСЬКО - ФСБЕШНА ЦЕРКВА - ЇЇ НЕМАЄ. ОТ ВАМ І ВСЯ ВІДПОВІДБ!
25 Серпня 2017, 01:36
Козломордий, привіт! Замаскувався, давно чути не було. Як там чемодан-вокзал? все ок? Як дупло, певне, вже євровазеліном користуєшся, краще?<br/> Твій псевдопіп Александрук - збоченець. Філарет і не міг інакших підбирати.
25 Серпня 2017, 01:46
ДАВАЙ ПРО ТВОГО ПРОЗОРЛІВОГО ОЛЕКСАНДРА НИЧИПОРККА. СКІЛЬКОХ БАБ ВІН ПЕРЕТРАХАВ! А ПРО САШУНЮ ЗЯТЯ БЕНЗЮКА - ВІД НЬОГО В ПОДОЛІ ПРИНЕСЛА МОЛОДА ПРИХОЖАНКА. А ПРО МОРДОБОЙ ФЕДІ СКУЛИНСЬКОГО І МЕНШОГО БЕНЗЮКА. ТО ШО ПАДЛЮКА МОСКОВСЬКА - ВСРАВСЯ!
25 Серпня 2017, 01:52
А чого ти кричиш? капслок нажви на клаві, все буде добре. А звідки в тебе такі інтимні подробиці про попів, видно, сам їм дівок підвозив, бешкетнику?
25 Серпня 2017, 01:53
ТАК ХТО Ж ЗБОЧЕНЕЦЬ? ЦЕ ТИ ПАДЛО МОСКОВСЬКЕ ПІД НІКОМ КОЛИШНЬОЇ УЧЕНИЦІ ТУТ СЕРЕШ! ТО ТИ МУЖИК ЧИ ГЕРМОФРОДІТ?
25 Серпня 2017, 02:00
ОТАК ПОДИВИШСЯ ЗДАЛЯ НА МОСКАЛЯ - НЕНАЧЕ СПРАВДІ ВІН ЛЮДИНА.ІДЕ СОБІ МОВ СИРОТИНА,ОЧИМА - БЛИМ,ГУБАМИ - ПЛЯМ, І ДЕСЬ ТРАПЛЯЄТЬСЯ ХВИЛИНА - ЙОГО БУВАЄ НАВІТЬ ЖАЛЬ. А БЛИЖЧЕ ПІДІЙДЕШ - СКОТИН! Т. Г.ШЕВЧЕНКО
26 Серпня 2017, 01:13
У Т.Г. Шевченка є й інші слова. Наприклад:<br/>Доборолась Україна<br/>До самого краю.<br/>Гірше ляха свої діти<br/>Її розпинають.<br/><br/>Нема на світі України,<br/>Немає другого Дніпра;<br/>А ви претеся на чужину<br/>Шукати доброго добра<br/><br/>Степи мої запродані<br/>Жидові, німоті,<br/>Сини мої на чужині,<br/>На чужій роботі<br/><br/><br/>Ще треба, чи ви ворога тільки в Москві бачите?
29 Серпня 2017, 11:26
успокоил нерозумных стих Шевченко...