Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ковельського суддю-хабарника замість в’язниці відправили на пенсію

18:07 23.08.2017
2140

Суддя Ковельського міськрайонного суду Волинської області Олег Василюк, якого підозрювали у корупції, подав у відставку.

Відповідне рішення 15 липня 2017 року ухвалила Вища рада правосуддя, – повідомляє видання Волинське Агентство Розслідувань.

Суддю Олега Василюка тимчасово відсторонили від роботи у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності – 8 червня його затримали під час отримання 4000 неправомірної вигоди. 15 червня йому було обрано запобіжний захід у вигляді тимчасового зобов’язання, а 11 липня з клопотанням Генпрокурора – відсторонено від посади до 9 серпня з притягненням суді до кримінальної відповідальності.

Однак, поки тривало слідство та спливали терміни переобрання запобіжного заходу, які «прогавила» прокуратура – 10 липня він подав заяву про звільнення з посади у відставку.

Таким чином, Вища рада правосуддя врахувала те, що Олег Василюк має достатній для звільнення у відставку стаж роботи і вирішила відпустити його на заслужений відпочинок.

Як йдеться у рішенні, Олег Василюк з 1992 року працював суддею міського, а згодом міськрайонного суду у місті Ковель. Тож він має майже 25 років трудового стажу на цій посаді.

В результаті, замість того, щоб відповідати перед законом за вчинене правопорушення – Олег Василюк успішно вийшов на пенсію. А за це йому належить довічне щомісячне утримання в розмірі 50% розміру заробітної плати + 50% (по 2% за кожен рік роботи). Разом з тим, він отримає вихідну допомогу у розмірі 3-х місячних суддівських зарплат.

Коментарі

Незаконно засуджений Василюком О.С.

18:37 23.08.2017

«прогавила» прокуратура - оригінально та смішно)))
Василюк зі своїми адвокатами та зв"язками там всіх порішав - "Бабло перемагає зло"
Слава Україні!

пенсіонер

18:47 23.08.2017

А чому на пенсію, а не без пенсії. Просто звільнити. та у нього ж місячна пенсія, яку я за 10 років не отримаю. Ганьба.

Законно виправданий Василюком О.С.

18:50 23.08.2017

Кожна собака знає, як підставили суддю. Недолуга провокація мєнтовської шістьорки-алкаша коштувала судді дострокового виходу на пенсію. Алкаш-провокатор нещодавно уже попав на адмінку. І ніхто за його й півслова не замовив. Поматросили і викинули як відпрацьований матеріал... Що з ним далі буде під забором...

Незаконно засуджений Василюком О.С.

19:16 23.08.2017

Законно виправданий Василюк О.С. Василюком О.С. не виправдовуйся, всі знають, навідь собаки, що ви окрім себе нікого не виправдали...

Вася Душман

22:06 23.08.2017

Мочкануть падлу

Я

22:15 23.08.2017

ы ще хтось буде після цього говорити про справедливысть? Сталін потрібен, ой як потрібен. Роботи для його костоломів вже набралось дуже багато.

007

22:57 23.08.2017

Посадити усіх хто прогавив.

Олежа -Мерседес

23:19 23.08.2017

ГОЛОВНЕ - НЕ ВТРАЧАТИ ВІРИ ТА ОПТИМІЗМУ
Головне - не втрачати віри та оптимізму
- Олеже Олексійовичу, ви належите до того покоління ковельчан, які добре пам’ятають події 90-их років ХХ століття, були учасником багатьох справді історичних суспільно-політичних процесів, які визначили подальший шлях нашої держави. Скажіть відверто, ви задоволені результатом, якого досягли наш народ, її влада за 26 років, що минули від часу проголошення Незалежності України?

- Я вважаю, що, попри окремі помилки, промахи і упущення, які мали місце, найголовніший результат цих 26 років полягає в тому, що Україна як держава відбулася. Так, сьогодні нам важко і непросто. Докучають негаразди в економіці, розгардіяш у вищих ешелонах влади, незгуртованість дій національно-демократичних сил.

Однак, хто б і що не говорив, ми йдемо вперед. Майдан Гідності розбудив наш народ, викликав у нього нестримне прагнення до кардинальних змін. На наших очах триває становлення громадянського суспільства, контроль з боку якого все більше відчувають і Президент і Уряд і Парламент країни. Це вселяє надію, що повернення назад не буде.

Чудеса мужності і героїзму демонструють українські воїни на сході держави, гідно продовжують традиції старших поколінь - ветеранів Другої світової війни, учасників національно-визвольних змагань, в тому числі вояків УПА. Ось чому я вірю в Україну, її майбутнє.

- Що ж, Ваша позиція чітка і зрозуміла. І поділяюють її, напевне, всі, хто бажає країні миру і добра. Однак цілком зрозуміло, що держава, її міць починаються з малого – села чи селища, міста чи містечка. Тому, на моє глибоке переконання, на місцевих органах влади чи то представницьких, чи то виконавчих – лежить особлива відповідальність за долю держави.

- Так. І мені приємно, що ковельська влада в особі її виконавчого комітету, депутатів міської ради, управлінь і відділів займаються не проголошенням гарних гасел, а вирішенням конкретних питань, життєво важливих для громади. Це робота всіх разом і кожного зокрема, підтверджує прагнення ковельчан перетворити своє рідне місто у справді європейське.

- Не можу з Вами не погодитись. В останні роки у Ковелі зроблено дуже багато для його благоустрою, будівництва зон відпочинку. Що вважаєте тут найголовнішим? Які плани на майбутнє?
Пропоную розпочати з наболілого – ремонту доріг. Уже котрий рік поспіль спостерігаємо, що будівельні бригади дістались околиць міста. Мешканцям яких вулиць «пощастило» у нинішньому році?

- Мені, як міському голові, хотілося б якнайшвидше дороги привести до такого рівня, як ми бачимо у наших сусідів, зокрема поляків. Але не все так просто. І роботи тут, як кажуть, непочатий край. А традиційним «каменем спотикання» є нестача грошей. Тому ми у цьому напрямку діємо планово і стараємось всі передбачені кошти використати ефективно, підтримуємо уже впорядковані вулиці у належному стані.

Щодо нинішнього року, то уже зроблено частину дороги на вул. Симоненка. Варто зазначити, що раніше на цьому відрізку вулиці був асфальт, але він уже відслужив свій термін, дорожнє полотно було майже зруйноване. І це створювало чимало незручностей, особливо в сезон дощів. Тут знаходиться і два навчальних заклади – ЗОШ №12 та ДНЗ№12. У цій частині міста, а це другий Ковель, також заасфальтовано вулицю Достоєвського. Саме по ній пролягають маршрути міських пасажирських перевезень.

Завершено будівництво під’їзної дороги від вул. 40 років Перемоги до набережної, облаштовано стоянку для автомобілів. Ми тут використали білощебеневе покриття. З часом, за потреби, його можна буде заасфальтувати, що дозволяє технологія.

Ковельчанам буде дуже зручно дістатись до набережної на автотранспорті, велосипеді або пішки - поряд з дорогою прокладено тротуар.

До речі, дуже мені подобається наша набережна, яка надала нового вигляду Ковелю. Важко навіть уявити, що рік тому там були чагарники, стихійні сміттєзвалища. Сьогодні - це улюблене місце відпочинку мешканців міста. Цей проект вдалося реалізувати завдяки співпраці з народним депутатом України Степаном Івахівим та його благодійним фондом «Патріоти Волині». Тепер тут любителі спорту можуть пограти у пляжні футбол та волейбол. Для цього облаштовані спеціальні майданчики. Дітворі є де бавитись - гірки, гойдалки та інші розваги передбачені до послуг нашої малечі. По-особливому виглядає набережна ввечері, коли вмикають ліхтарі. Звичайно, ще є там над чим працювати.
Плануємо восени укріпити береги. Продовжимо висаджувати кущі і дерева.
Щоправда, є велике прохання до ковельчан: давайте все це берегти, цінувати і демонструвати свою європейськість у ставленні до рідного міста.

А щоб «підвести риску» під темою доріг, то скажу що роботи тривають. Капітальний ремонт буде здійснено на вулицях 40 років Перемоги, Ярослава Мудрого, Старицьких. Крім того, постійно проводиться ямковий ремонт, грейдерування. У нинішньому році на шляхове будівництво передбачено у бюджеті 21 мільйон гривень.

Як відомо, чималі кошти цьогоріч виділено на ремонт дворових територій. Чим це викликано і які тут маєте плани?

- Понад 2,5 млн.грн. у нас заплановано. Частину цих коштів ми уже використали.
Нині завершені роботи на вулиці 40 років Перемоги, 15. Тут встановлені нові бордюри, плиткою викладені пішохідні доріжки, під’їзна дорога, місця для зон відпочинку. Як на мене, цікаво продуманий дизайн, поєднання кольорів.
Сподіваюсь, мешканці не підведуть. І організуються та приведуть в порядок клумби, висадять дерева, встановлять столики і лавки. Ця територія стала найбільшою за обсягом впорядкування у цьому сезоні. Капітальний ремонт нині ведеться на вул.Грушевського, 5, на черзі – Володимира Кияна, 74.
Потреба в заміні асфальтового покриття у ковельських дворах дуже велика. Подекуди вони не ремонтувалися з часів зведення будинків.
Охопити все місто відразу неможливо, але щороку плануємо здавати хоча б три об’єкти.
Торік були оновлені території по Незалежності, 86, Косачів,28, Володимирській,3, Володимира Кияна,74А.
– Сьогодні в Ковелі значні бюджетні асигнування виділяються на освіту та медицину. Давайте спочатку поговоримо про школи та дошкільні навчальні заклади: цього року на поточні та капітальні ремонти освітніх закладів з бюджету розвитку міста передбачено майже 6 мільйонів гривень. Що буде зроблено за ці кошти?

–Не за горами початок навчального року. Заплановане хочемо здійснити до закінчення канікул. Аби встигнути, будівельникам допомагають працівники шкіл і садків, батьки. Часто працюють без вихідних.

Зокрема, у НВК№11-ліцеї лагодять водопровідну та каналізаційну системи, проводять реконструкцію санвузлів. У ЗОШ №7 капітально ремонтують приміщення їдальні та харчоблоку.

Довгий час для жителів мікрорайону «Сільмаш» функціонував лише один дитячий садочок. Групи були переповнені. Спільними зусиллями міської влади, благодійного фонду народного депутата Степана Івахіва «Патріоти Волині» та батьків було відкрито ДНЗ №14. Для енергозбереження та раціонального використання коштів плануємо закупити сюди індивідуальний тепловий пункт.

Ремонтуємо приміщення харчоблоку в ДНЗ №11 та ДНЗ № 12. Закуплено потужне, професійне обладнання.

Нині акцент робимо на термомодернізацію дошкільних навчальних закладів. І тут нам теж допоміг Степан Івахів. Понад 2 млн. 269 тис.грн субвенції з Державного бюджету на соціально-економічний розвиток отримає Ковель завдяки скоординованій роботі офісу народного депутата та міської влади. Це дасть змогу завершити заміну вікон на енергоощадні в ДНЗ №№ 1,4,5, 8 та 9..
Окрім цього, у ДНЗ № 5 буде оновлено ще й фасад. Згідно з сучасними, європейськими технологіями та вимогами його утеплили екологічно чистими матеріалами, а в подальшому пофарбують.
За міські кошти проведено заміну усіх вікон у ДНЗ№11 та ДНЗ№10, реконструкцію і термомодернізацію будівлі дошкільного закладу №3. До 1 вересня тут викладуть бруківкою доріжки.

–За останні роки, не без допомоги міської влади, в Ковельському МТМО оновили та модернізували матеріально-технічну базу. Понад -7 млн. гривень асигнувань міського бюджету виділено цього року

- Нещодавно у Ковелі перебував народний депутат України Олег Березюк, який зауважив, що він багато подорожує Україною, але подібного матеріально-технічного рівня лікарні у подібних містах не зустрічав.
Це додає гордості за те, що ми робимо. Приємно констатувати, що у нас надзвичайно тісна і конструктивна співпраця з головним лікарем Олегом Самчуком. Він молодий, прогресивний. У нього є стратегія розвитку закладу. А міська влада допомагає коштами. У минулому році відремонтовані хірургічне, отоларингологічне та приймальне відділення. На це з міського бюджету використано понад 3 млн. гривень.
У цьому році уже відкрили оновлене інфекційне відділення. Тут повністю замінено систему електрозабезпечення, сантехніку, вікна, двері. В коридорі оновили стіни, стелю. Для покриття підлоги використали спеціальний лінолеум для лікувальних закладів. Обладнано і сучасний ресепшен. Відремонтовано палати, придбано меблі. Роботи тривали півроку. Загалом тут освоєно майже 2 млн. 300 тис. грн.

Відремонтовано біохімічну лабораторію. На це використано чверть мільйона. Придбано кисневу станцію і бронхоскоп

Досить багато в місті зроблено для поліпшення роботи медичних установ, і тепер справа за персоналом, який повинен щодня своїми справами додавати авторитету ковельській медицині. А щоб йти в ногу з часом, без навчання не обійтись. І тут свою допомогу запропонувала благодійна фундація з Каліфорнії. Завдяки цьому наші спеціалісти зможуть пройти стажування у кращих клініках Польщі, Німеччини, США.

–Запорука міцного здоров’я - спорт. Ковель недаремно називають спортивною столицею Волині. Що тут, на Вашу думку, найважливіше?

Безперечно, «візитною карткою» нашого міста є традиційний мотокрос, веслування на байдарках і каное, кікбоксинг, жіночий бокс та боротьба і, звісно, футбол.
У нинішньому році у Ковелі успішно пройшов чемпіонат Європи з мотокросу. Майже 70 учасників прибуло до Ковеля з Польщі, Білорусі, Росії, Естонії, Латвії, Литви, України.
Понад 10 тисяч глядачів спостерігали за видовищною боротьбою у кожному заїзді. Приходили цілими сім’ями, аби підтримати спортсменів та отримати море адреналіну.
Зі сторони здається, що все це легко і просто організувати. Але було пройдено непростий шлях підготовки до цих змагань. Найважливіше - трасу у Ковелі сертифікували. І тепер це єдиний мототрек в Україні, що може приймати змагання такого рівня.
Мало чи не щотижня ми чуємо про перемоги наших спортсменів з веслування на байдарках і каное на престижних спортивних форумах європейського та світового рівнів.

Пам’ятаєте, скільки було критики на адресу міської влади, коли припинилось фінансування спортивних товариств з державного бюджету, що ми не дбаємо про цей вид спорту, про школу «Ніка-Сільмаш».

Питання ж збереження славних напрацювань та традицій ковельськх веслувальників було навпаки досить важливим для міської влади. Оптимальним варіантом розв’язання проблеми стало відкриття відділення при комунальному закладі «Ковельська комплексна ДЮСШ імені Євгена Кондратовича». Завдяки чому вдалося зберегти в повному складі колектив, забезпечити навчально-тренувальний процес та охопити дітей цим видом спорту.

Проходять у нас змагання на човнах-драконах. «Прописку» у нашому місті отримав чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Цього літа понад 600 спортсменів з усіх регіонів нашої країни прибули у Ковель.

До речі, плануємо придбати ще один човен за кошти міського бюджету і для наших веслувальників.
Футбол – наймасовіший вид спорту. Ним чи не найбільше займається у Ковелі дітей. До слова, 9 наших команд різного віку брали участь в обласних та всеукраїнських змаганнях. Сезон для нас завершився з дуже хорошими результатами.

Про спорт можна розповідати багато. Але важливо, щоб розвивалась інфраструктура, зміцнювалась матеріально-технічна база, щоб ми могли більше дітей, молоді, людей старшого віку залучати до занять.
Важко не помітити, як змінилась зовні наша Комплексна ДЮСШ імені Євгена Кондратовича. Тепер ця будівля прикрашає бульвар Лесі Українки. Маємо досить серйозні плани щодо поліпшення футбольних полів у МЦ «Спорт для всіх». Напевно, бачили, як на День міста Степан Івахів на сцені вручив сертифікат на 2 мільйона гривень на ці потреби, решта коштів буде додано з міського бюджету.
Сподіваємось, що і стадіон «Локомотив» отримає з часом «друге дихання». Підготовлено проект з польським містом Щучином на реконструкцію цього об’єкта. Прагнемо залучити сюди європейські гроші.

У попередні роки теж зроблено чимало для розвитку спорту: збудовано 4 міні-стадіони, відкрито новий тенісний клуб у третій школі, проведено реконструкцію стадіону «Верес», облаштовано два тренувальних футбольних поля міського центру «Спорт для всіх».

–У парку культури і відпочинку імені Лесі Українки розгорнуте масштабне будівництво. Відомо, що тут буде літня естрада. Але терміни її здачі відкладаються. Чому?

–На це є об’єктивні і суб’єктивні причини. Як ви помітили, перших півроку у Ковелі майже не вели будівельних робіт. Це пов’язано з підвищенням мінімальної заробітної плати. Нам довелось переробляти всю документацію, кошториси, адже передбачних коштів не вистачало. І тут було втрачено досить багато часу.
Зараз процес зрушив з місця. І я дуже сподіваюсь, що незабаром наші митці виступлять на новій літній естраді. Думаю, у нинішньому році презентуємо ми ковельчанам після реконструкції Народний дім «Просвіта». Тут ведеться капітальний ремонт актового залу, фойє та коридору. Загалом на це виділено з міського бюджету майже 3 мільйони гривень. Уже завершені демонтажні роботи, замінено електричні мережі, а також системи тепло- й водопостачання, будівельники переходять до оздоблення приміщення..

Цей заклад не витримував жодної критики. Мені було незручно перед нашими ковельчанами, гостями за його стан. Будівля не ремонтувалась з радянських часів. Я радий, що, врешті, у міста з’явились кошти, щоб надати «Просвіті» нового вигляду. Сподіваюсь, ми приємно здивуємо ковельчан і дуже порадуємо творчих людей нашого славного Ковеля.
Плануємо в цьому році здати другу чергу довгоочікуваного житла для молодих сімей. Вони мали його отримати ще в 2009 році. Але їх підвів інвестор. Ми не залишили людей наодинці з проблемою. Місто взяло на себе зобов’язання Молодіжного фонду і допомогло тридцяти сім’ям з маленькими дітками. Тільки в цьому році на цей проект спрямовано 3 мільйони гривень.

–Чимало клопотів і проблем для міста створив «славнозвісний» ветсанзавод. На сьогодні як просуваються справи?

–Міська влада виконує взяті на себе зобов’язання щодо реалізації заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з діяльністю Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод», зокрема, що стосується забезпечення питною водою мешканців мікрорайону Ковеля-ІІ, які проживають поблизу підприємства.

Фахівцями зі Львова у стислі строки виготовлено проектно-кошторисну документацію з реконструкції двох локальних водозаборів на вулиці Володимира Кияна, на будівництво водомережі від свердловин до станції другого підйому та від неї до мікрорайону Ковеля-ІІ.

Одночасно розроблено проект та кошторис на спорудження вуличного водогону на восьми найближчих до ветсанзаводу вулицях, над якими працювало ПП «Ковелькомунпроект», а також проекти капітального ремонту залізобетонних резервуарів для ізоляції відходів виробництва, капітального ремонту під’їзної дороги до резервуарів і благоустрою території навколо них.
Варто сказати, що на виконання першочергових, невідкладних заходів стосовно поліпшення ситуації у житловому мікрорайоні біля ветсанзаводу необхідно біля 30 мільйонів гривень, з них - 17 мільйонів спрямовує Державний бюджет, 1.3 мільйони – обласний, а решта – майже 12 мільйонів – міський.
–За підсумками першого півріччя перевиконання загального фонду міського бюджету в Ковелі становить понад 7 млн. гривень. На що будуть використані ці кошти?

–В основному вони підуть на розвиток міста та ремонти приміщень бюджетної сфери.

– Що побажаєте ковельчанам та й усім українцям з нагоди 26-ї річниці незалежності України?

–Роки Незалежності стали випробуванням для всіх нас – випробуванням на самостійність, терпіння та толерантність. І немає сумніву в тому, що ми в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Це свято єднання людей навколо спільної ідеї та цінностей. За незалежність віками боролися наші предки. Тож захистити її, вже здобуту, для нас – справа честі. Сподіваюсь, що вже у найближчий час настануть безхмарні дні для України.

У цей святковий день зичу всім миру, міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому!
А ще хочеться всіх закликали любити своє місто – не на словах, а на ділі. Воно у нас найкраще. Не втрачаймо віри й оптимізму, і все у нас буде гаразд! Зі святом Вас, дорогі ковельчани! З Днем Незалежності!

Розмову вів Володимир Петрук

Читайте також:

У Ковелі відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України
У Ковельському історичному музеї діє виставка «Життя заради України»
23 серпня 2017Повернутися назад
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Фотографії пам'ятників м. Ковеля
АНОНС
У Ковелі діє програма “Доступні ліки”. Обслуговує пацієнтів 10 аптек, куди необхідно звертатися із спеціальним рецептом.Програма відзначення в Ковелі Дня Державного Прапора та 26-ї річниці Незалежності України
4 вересня об 11.00 год. - конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майнаОголошується конкурс на право оренди майна комунальної власностіУ галереї мистецтв діє виставка творчих робіт "Мереживо душі моєї" Лесі Четвероусової У Ковелі діє програма “Доступні ліки”. Обслуговує пацієнтів 10 аптек, куди необхідно звертатися із спеціальним рецептом.Програма відзначення в Ковелі Дня Державного Прапора та 26-ї річниці Незалежності України


ПРОГРАМА ПРО НАШЕ МІСТО

ЗАХОДИ ТА ПОДІЇ НА ТИЖДЕНЬ
ПОСИЛАННЯ НА САЙТИ

Промисловість
Фінансові установи
Транспорт
Торгівля
Готелі

Олежа -Мерседес

23:21 23.08.2017

Я ВАС люблю Лохи Ковеля третій Мерс ВІТЕ мені скоро купите.

Він такий добрий був

23:40 23.08.2017

А ЧОМУ СКИНУЛИ ЦАРЯ БАТЮШКУ

Реаліст

06:58 24.08.2017

Як БЮТівське падло

13

07:54 24.08.2017

Кіндер памятає як вкрав в народу Пмк і будівлю в Ковелі, усе інше краде по сьогодні.

Дебільному багатонікому тролю

08:35 24.08.2017

Троль, проснись і похмелись! Стаття не про Кіндера, а про суддію, який змушений був залишити посаду через дебільну провокацію. То був суддя, який злодіїв сажав, а не випускав, як інші судді... Шкода...

Як в Китаї

09:12 24.08.2017

Кожного десятого суддю розстріляти і буде все за законом

Брилиантовая рука...

09:14 24.08.2017

Я НЕ ВИНОВАТА ОН САМ ПРИШЕЛ

В них така ніжна душа

09:15 24.08.2017

Люди не провокуйте хабарників на хабарі

Олежику-Мерседесу

09:22 24.08.2017

Вам не дали місця в окремій рубриці?Доводиться писати пропагандистські програми в коментарях))Сильно працює pr-команда міського голови ).
У Василюка один вихід - роздати усе своє майно бідним і нужденним. І буде вам спасіння!)

Заголовок до статті придумав прогресивний неук

14:40 24.08.2017

Ніякий суд не визнав суддю Василюка О.С. хабарником. Якщо Василюк подасть на автора статті в суд і виставить йому моральну шкоду, то виграє стовідсотково, без блату і зв'язків, чисто по закону!

На цьому сайті всі неуки

22:22 24.08.2017

Сайт для бидла від бидла

Василюк

23:50 24.08.2017

Мені немає що втрачати.На цьому хабарі я просто погорів.Але скажу вам відверто "брав хабарі постійно". Це мене здав Пархонюк.Я в нього брав також.Недоробок-Комуніст.Це мені слідчий по секрету сказав.Казав ,що він свідомий "громадянин".

В ногу з часом

06:43 25.08.2017

Тепер мусора і судді не носять барсеток - хабарі отримують через карти приватбанку.Зручно та вигідно...Лишень окремі працюють по старому.

Нова деректива

09:37 26.08.2017

Зараз всі беруть.Навіть ті, що не брали хабарів

20 серпня
Сьогодні
Вчора
18.08.2019
17.08.2019
16.08.2019
15.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин